Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Korzystne perspektywy wzrostu inwestycji

Korzystne perspektywy wzrostu inwestycji

skomentuj
Szczepan / .* / 2005-02-22 23:31
Komentarze do wiadomości: Korzystne perspektywy wzrostu inwestycji.
Wyświetlaj:
Tomasz Chabas / .* / 2005-02-23 16:32
Żenujące te wypowiedzi. Bezmózgowce i ludzie którzy są i byli przegrani od urodzenia! Niechby taki osioł miał choć 1% wiedzy i konsekwencji Balcerowicza to by sobie radził! Dzisiaj debile nie pojedzą chlebka! Trzeba mieć głowę na karku i działać, działać... a nie gardłować!
papa / .* / 2005-02-23 11:04
Przeedsiębiorcy! Śmiało do inwestowania - jak w latach osiemdziesiątych. Jak już wasz majątek będzie coś wart, a wy będziecie sporo zadłużeni, to pan Balcerowicz podniesie oprocentowanie jak wówczas, w osiemdziesiątych latach, kiedy wyłożył całą gospodarkę. Stworzył podwaliny do rozgrabienia majątku narodowego. Dzisiaj też wam dobrze radzi.
Szczepan / .* / 2005-02-22 23:31
No proszę sami mondrale Balcerowicz ,Wałęsa a Polska jak dziadziała tak dziadzieje.Jak się ma takie pęsje z naszych podatków to można wszystko powiedzieć.Że też mają takie żelazne zdrowie i zgryzota ich nie zadławi.Kiedyś też mówili żewody mineralnej produkuje sie więcej a w sklepach Czantorii nie uświadczył.Ale takim to można pluć do koryta a oni że koniunktura,euro itd.Dobrego samopoczucia i weny w wymyślaniu nowych bredni o ekonomii i sukcesie.
skomentuj

Najnowsze wpisy