Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Mieszkania za grosze dla byłych komendantów

Mieszkania za grosze dla byłych komendantów

Money.pl / 2008-02-16 12:17
Komentarze do wiadomości: Mieszkania za grosze dla byłych komendantów.
Wyświetlaj:
adadadam / 212.87.13.* / 2008-02-16 23:20
TO JEST NIEZGODNE Z PRAWEM!
Najem lokali związany jest z wykonywaniem pracy w określonych służbach i może być zawarty tylko na czas określony. Żeby skorzystać z bonifikaty przy wykupie mieszkania trzeba mieć umowę najmu na czas nieokreślony. Podobne akcje były za Piskorskiego.
Tuskolamacz / 89.78.15.* / 2008-02-16 15:22
TUSKLIZNA TOCZY POLSKI NAROD ZYWCEM:
Obecny rząd wie co to są `ważne reformy'. Nawet jeśli nie wie TO JE WYMYSLI !!!

W ostatnich godzinach mamy cały festiwal igrzysk. `Umyślnie uszkodzony' laptop Ziobry - o czym zaćwiąkał ćwinister, odebranie ochrony Kaczyńskiemu (dlaczego nie całej?) i `zagłuszanie' telefonów. W tej ostatniej sprawie ciekawym był tytuł - `Rząd zagłuszał pielęgniarki' - choć w niusie wyraźnie napisano, że był to pomysł Kaczmarka.
Trzeba napisać `rząd'. Po prostu trzeba. Potem - wzorem szczura, zmienia się tytuł na bardziej `podchodziaszczy'. Widocznie po zdaniu sobie sprawy bólu spowodowanego własną głupotą. Tak czy inaczej - gawiedź ma temat do `używki', którą wdycha jak z torebki z Butaprenem, osiąga nirvanę absurdu - połączoną z krwiożerczym instynktem ludożercy.
Rozszalałe media naśladują Onana w temacie serwowanych nam igrzysk a fora grzmią, w wizjach godnych złotego strzału, o Trybunale Stanu.

A tymczasem całkowitym milczeniem niemal milczeniem pomija się parę naprawdę istotnych faktów. Pierwszym z nich jest 5 dymisji w rządzie Don Alda. Z powodu `kłopotów lustracyjnych'. Nie zauważyłem `zaniepokojonych doniesień' o IPN-ie szukającym haków ani sążnistych postów o nocnych pracach borowców, bo na rano `trzeba uwalić koalicjanta'.
`Kłopoty lustracyjne' - czyli co? Esbeccy kapusie w rządzie Tuska? Media nie szaleją `w temacie'. Gierkowszczyzną aż z dala śmierdzi - o rządzie albo dobrze albo wcale.

Z całkowitym brakiem histerycznego zawodzenia `wolnych' i `niezależnych' mediów spotkała się informacja o umorzeniu prawie pięciuset milionów kary na spółkę J&S.
Wiadomo - teraz rządzi `normalne'. Padło pytanie - dlaczego Pawlak umorzył a nie skierował sprawy do ponownego rozpatrzenia, skoro sam stwierdził, że doprowadzi do wyjaśnienia sprawy kto odpowiada do doprowadzenie do sytuacji, że nałożona kara była nieskuteczna? Nie czytał opinii prawników? Po co. `Normalne' rządzi. Nie trzeba czytać.
Trzeba dać ludowi igrzysko. Laptopa.

Nastąpiła reaktywacja pana Dobrzańskiego. Polecam opinię `Staszek chciał spróbować swoich sił w biznesie'. I kontrowersje wokół współpracy z SB. A teraz mamy normalkę z pytaniem czy: 'Dobrzański kręci energetyką?' doradzając posłowi Buremu?
Teraz mamy igrzysko. Zagłuszanie. Nie czas na doniesienia o reaktywacji. Mało ważna.

Pan Minister Boni (znany jako TW Znak - choć, jak twierdzi, palił ale się nie zaciągał) zajmuje się (jak mówi):' Razem z innymi ekspertami opiniujemy strategiczne plany gospodarczo-społeczne, w tym systemowe rozwiązania dotyczące sektora zdrowia'.
Ten sam pan minister przez lata całe pracował dla pewnej firmy, która skupowała długi polskich szpitali. Teraz będzie opiniował strategiczne plany. Wcześniej firma, dla której robił (jako ten od niby zasobów ludzkich) silnie lobowała za umożliwieniem otwierania prywatnych aptek. Pomysł słuszny. Firma pana Boniego otwiera sieć aptek. 10 milionów dolarów. Pan Boni to tylko doradca ds. zasobów ludzkich. Wiedział do których `zasobów' dotrzeć? A może teraz te `zasoby' wiedzą, że dotrzeć do pana Boniewo - stratega prywatyzacji służby zdrowia?
Mamy igrzysko zamiast chleba naiwna gawiedzi.
man13 / 2008-02-16 12:59 / Tysiącznik na forum
Ochrona dla bylego premiera i premiertowej rodziny Kaczynskich, itd, itp.
janoo55 / 2008-02-16 23:14 / Bywalec forum
i dla Ani z zielonego wzgórza
Tuskolamacz / 89.78.15.* / 2008-02-16 12:25
KIEDY TEN RZAD NIEUDACZNIKOW PODA SIĘ DO DYMISJI??? PO-KOMUCHY CHRONIA KOMUCHOW JAK ZLOTA RYBKE W AKWARIUM!! TRZEBA BYC SLEPYM ALBO SPOZYWAC NARKOTYCZNE DAWKI "JEDYNEJ PRAWDY" NAPISANEJ W GW CZY PODANEJ W TVN24, ZEBY TEGO NIE DOSTRZEC!!!! KIEDY KOMUCHY ODPOWIEDZA ZA SKAZYWANIE NA SMIERC LUDZI ZA ICH POGLADY?? KIEDY KISZCZAK POJDZIE DO P.I.E.R.D.L.A.ZA ROZKAZ STRZELANIA DO ROBOTNIKOW ?? KIEDY STEFAN MICHNIK, STALINOWSKI SEDZIA I KAT - BRAT ADAMA MICHNIKA ODPOWIE ZA SKAZYWANIE POLAKOW NA SMIERC W LATACH 50.??? KIEDY ZOSTANA ODEBRANE TAKIM SZUJOM I STALINOWSKIM KATOM JAK MICHNIK TLUSTE EMERYTURY ZA KTORE ZYJA JAK W PUCHU A ICH NIEDOSZŁYM OFIAROM PRZYWROCONE GODNE ZYCIE ?? KIEDY PSEUDO-PREMIEREK TUSEK PRZESTANIE CHRONIC UCZESTNIKOW NOCNEJ ZMIANY I OBALENIA RZADU OLSZEWSKIEGO W 1992 ROKU??? GDZIES TU NAPISANO, ZE PRZELOMU Z ROSJA NIE BEDZIE. JAK TO NIE BĘDZIE?? NAJWIEKSZA ROSYJSKA GAZETA NAPISALA W TYTULE" NASZ CZLOWIEK W WARSZAWIE" O TUSKU!!! TO SKANDAL !!! WIADOMO,ZE PSEUDO-PREMIEREK TUSEK POLECIAL DO MOSKWY Z NAKOLANNIKAMI. WSTYD ZA TAKIEG CIENIASA!!! ALE AZ TAKIE WASALSTWO??? PUTIN NAWET KWASNIEWSKIEGO NIE NAZWAL "NASZYM CZŁOWIEKIEM W WARSZAWIE"!!!! SERIE CIAGLYCH PORAZEK I STRAJKOW PARALIZYJACYCH CALY KRAJ ZAJMUJA TEMATY ZASTEPCZE TYPU LAPTOP ZIOBRY CZY OBERWANY GUZIK KAZIA KOWALSKIEGO !!! A TUSK SPRZEDAJE POLSKE!!!! MACIE SWOJA TARGOWICE BIS, NA KTÓRA SAMI GLOSOWALISCIE !PLATFUSY OBYWATELSCY I NAIWNIACY UWAŻAJĄCY SIĘ „EUROPEJCZYKOW”!! TRZY DNI TEMU BYLA 66 ROCZNIC POWSTANIA AK. I CO,TYLKO KROTKIE WZMIANKI W TZW. WOLNYCH MEDIACH A ZAMIASTE TEGO PISMAKI ROZPISYWALY SIE O TZW. WALENTYNKACH !!! POLSKA SPRZEDAWANA JEST NA WASZYCH OCZACH PRZEZ ZDRAJCE TUSKA I JEGO FERAJNE !!!
pman / 81.210.12.* / 2008-02-17 17:40
Caps lock ci sie popsuł? I wykrzyknik chyba też się blokuje... Typowy pyskacz...
Tuskolamacz / 89.78.15.* / 2008-02-16 15:24
CO CIENIASIE; ZA DLUGI TEKST? MOZDZEK SIE ZAWIAZAL I BOLI LEPEK? LATWIEJ MIEC PODANA "WIEDZE" PRZEZ GAZETE WYBORCZA CZY TVN24?
janoo55 / 2008-02-16 18:47 / Bywalec forum
w Krakowie mówią na takich jak TY MATOŁ. Czyli TUSKOŁAMACZ MATOŁ
czerwony_kapturek / 88.156.44.* / 2008-02-16 21:28
janoo55 dlaczego jesteś niegrzeczny,
a moze to ty jesteś janoo55 MATOŁ?
janoo55 / 2008-02-16 23:20 / Bywalec forum
jestem grzeczny. Osiołku w naszym kraju zazwyczaj jak się do kogoś zwracasz to piszesz z dużej litery np Ty Ciebie, Twój.... Wiesz matoł do Tuskołamacza pasuje. Nick Kapturek nie jest od KAPOWANIA prawda?
antyPiSuar1 / 85.222.25.* / 2008-02-17 00:19
Do janoo55: Zgodzę się z"Ty" oraz "Ciebie", natomiast "twój" to już z małej litery. Coś tam w szkole liznąłeś więc całkiem MATOŁ nie jesteś.
teoretyk-praktyk / 2008-02-16 12:17 / portfel / Toddler giełdowy
Czy jest o co kruszyć kopie? Może lepiej zwolnić 300000 urzędników warszawskich - będzie to lepsze dla gospodarki i odczuwalne dla obywateli.

Najnowsze wpisy