Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ministerstwo gospodarki krytykuje Platformę

Ministerstwo gospodarki krytykuje Platformę

piko / .* / 2004-03-03 21:53
Komentarze do wiadomości: Ministerstwo gospodarki krytykuje Platformę.
Wyświetlaj:
zwykły obywatel / .* / 2004-03-06 18:16
odpowiedz Min. Gosp. jest nieprzekonująca.Pieniądze podatników są marnotrawione,ciągle szuka się ich w kieszeni podatników. Jak się ma podwyżka składek na ZUS do hasła "teraz ułatwienia dla przedsiębiorców" to są kpiny.ten rząd naedaje sie juz tylko na złom!
S.R. / .* / 2004-03-04 11:04
Każdy, kto ośmieli się krytykować to ministerstwo i ten rząd , usłyszy zarzuty , że tylko oni mają receptę na ratowanie kraju ( chociaż sami wepchnęli Polskę w to bagno i to nie tylko podczas tej kadencji ) . Większość tych co są w rządzie i sejmie walczy tylko o to , aby być tam jak najdłużej , bo to jest jedyny sposób żeby mogli pozałatwiać swoje gówniane interesy ( przepraszam ) . Cyrk z jakimś planem pana H to tylko propaganda , także na przyszłość . Nazywa się to " mieliśmy plan wyprowadzenia Polski z kryzysu , ale nie pozwolono nam działać " . Gdzie są teraz ci co dali komunie ponad 40% głosów w sejmie , czy ci co wybrali tam pOsłów Samoobrony , albo poszli na piwo , zamiast na wybory . Może tym ludziom należałoby wprowadzić podatek np "od głupoty". Po co podwyższać składki ZUS - na obsługę PROKOM-u zresztą .
Zdesperowany / .* / 2004-03-04 08:41
Panie Korwin-Mikke Rośnij Pan w siłę!!!! Rozgoń całe to towarzycho wzajemnej biurokratycznej adoracji. Polska Cię potrzebuje.
POLSA................ / .* / 2004-03-05 00:23
mam pytanie: jako urzędnik w UNI EUROPEJSKIEJ ile zarobie na ręke . PRACUJE W UZRĘDZIE POCZTY W WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIM Dzisiaj mam 1100.00 zł PO OPŁACENIU ZLECEŃ STAŁYCH ZOSTAJE 550.00 ZŁ CO MOŻNA KUPIĆ ZA TO PRZY ZAŁOŻENIU ŻE CHLEB BĘDZIE KOSZTOWAŁ (+/-) 1 EURO =4 ZŁ. O ILE WYPŁATA PODEJDZIE DO GÓRY GDY CHLEB KOSZTUJE (+/-) 0.5 EURO 1,8 - 2,00 ZŁ CO PAN MINISTER OPWIE. ODP MILE WIDZIANA POZDRAWIAM RZĄD.
Jacek / .* / 2004-03-04 08:29
Większość m a ł y c h firm płaci uczciwie podatki plus ZUS. Są po prostu za słabe, aby "kopać się" z fiskusem, i mają tego świadomość. Należy o tym pamiętać w "janosikowych" zapędach. A składka na ZUS i zdrowotne w ciagu ostatnich szesciu lat wzrosła dla tych firm ponad... 260 % ! Z czego tu dalej zabierać?
Slawek / .* / 2004-03-04 00:40
"Nowością są być może propozycje dotyczące składek na ubezpieczenia społeczne, ale te także są uzasadnione – dlaczego bogatsi przedsiębiorcy mają płacić składki niższe niż ich pracownicy? " - yyy, przepraszam, moze sie nie znam wystarczajaco, ale nie wydaje mi sie, azeby przedsiebiorca placil mniej od swojego pracownika. To chyba jakis absurd. A to skladki nie sa pobierane procentowo przypadkiem? Wiec logiczne chyba jest, ze ten co zarabia wiecej, placi wyzsza kwote skladek. Nie ma to jak syndrom Janosika, tylko czekac kiedy wszyscy bedziemy biedni i nie bedzie juz komu zabierac. Grunt to wyobraznia o najprostszych mechanizmach, a raczej jej brak. Realna placa w Polsce spadnie,ceny produktow najbardziej potrzebnych do zycia pojda w gore, wiecej ludzi bedzie zyc w skrajnym ubostwie i bedzie potrzeba jeszcze wiekszych wydatkow na roznego rodzaju zasilki, dodatki itp. Nie jestem zadnym fachowcem,ale jakby tak np. zrezygnowac z podniesienia skladek przedsiebiorcom, a zamiast tego podwyzszyc place minimalna i czerpac dochod do budzetu panstwa z tytulu normalnego podatku, przy jednoczesnym odciazeniu przdsiebiorcy w inny sposob, by nie wzrosly koszty pracy?
mteddy / .* / 2004-03-03 23:51
Co za palanty!, ledwo wiaze koniec z koncem, a taki urzedas chce mi podniesc OBLIGATORYJNIE skladke na Zus, bo osiagam podobniez za duze dochody- niech je najpierw sprawdzi i od nich te skladke uzalezni. Komunistyczna retoryka.
piko / .* / 2004-03-03 21:53
Ha!Ha!Ha! Min. Gosp. zaprzecza tezom PO, aby je w żdecydowanej większości potwierdzić! A swoją drogą - trzeba stąd wiać, nawet na Słowację...

Najnowsze wpisy