Forum Forum finansoweInne

Monavie MLM sposób na twoją bezpieczną przyszłość.

Monavie MLM sposób na twoją bezpieczną przyszłość.

monavie / 82.177.50.* / 2009-01-24 17:27
Witam serdecznie.

Jeżeli chcesz zarobić pieniądze, szukasz dobrej i zyskownej "pracy" lub chcesz dodatkowo dorobić - to bardzo dobrze trafiłeś !

Firma MonaVie jest na rynku od 2005 roku i uzyskała największy zysk w tak krótkim czasie w USA.
MonaVie wchodzi na rynek Polski około czerwca, obecnie dano wszystkim chętnym w całym kraju możliwość rejestrowania się w strukturach firmy.
Daje nam to niesamowitą możliwość zbudowania własnej struktury(sieci) przedstawicielskiej i zapoznania potencjalnych klientów z produktem.
Plan wynagrodzeniowy który proponuje firma umożliwił ludziom otrzymać najwyższe czeki w branży a co ważniejsze największą ilość znaczących czeków.

Jest to ogromna szansa, możesz być kilka kroków przed innymi!
Nie wiadomo, czy nadarzy się kiedyś podobna okazja, by budować strukturę wcześniej niż firma zjawi się w Polsce!


Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub produktem, który oferuję więcej informacji znajdziesz na stronie:

www.bezpieczna-przyszlosc.pl

Po zapoznaniu się z materiałami na stronie proszę o kontakt:

skype: tomektomek8051
gg: 8943080
e-mail: andrzej.monavie@gmail.com

Założyciel: Andrzej Monavie | Osób: 2 Schowaj informacje
Wyświetlaj:
ted 1 / 88.220.37.* / 2009-03-03 23:17
nikt nic nie wie, ale wszyscy robią biznes bo rejestracja jest za darmo. Biznes bo firma zarobiła ?. poza nazwą to tak po prawdzie nikt nie zna warunków współpracy ani systemy pracy, o produktach nie wspominając. Wszyscy liczą na darmową kasę, świadczy to tylko o ubóstwie intelektualnym, leziecie jak te barany bo ktoś mówi że to dobre tyle że ten ktoś też nic nie wie.
val / 69.234.116.* / 2009-09-10 03:15
skontaktoj sie ze mna, ja jestem z MonaVie od Marca 2008
bardddd / 80.50.126.* / 2009-03-27 09:52
Też mi się tak wydaję ,wielki szum a tak naprawdę nic z tego nie wynika
Pozdrawiam
Rollo / 83.31.215.* / 2009-10-20 11:39
Jasne, zawsze będą ludzie którym taki model pracy odpowiada i tacy którzy wolą robić to co robią.
Mona Vie to tylko pojazd jak Ferrari w F1. Może zawieźć do celu odpowiednio szybko a może to zrobić Twoja dotychczasowa praca. A to czy ktoś chce ten pojazd nauczyć się prowadzić i to od ludzi, którzy sa mistrzami świata tego biznesu to już inna sprawa. Każdy jest kowalem swojego losu.

Rollo

Ciekawe informacje nt. Mona Vie można znaleźć tu:
www.goldensky.pl
Piotr Zaleś / 82.210.186.* / 2009-10-06 02:06
Drodzy Państwo
Wielki szum jest dlatego, że firma ma bardzo korzystny plan wynagrodzeń. Produkt jest, dostępny, nawet bardzo smaczny:) Wszystkich zainteresowanych współpracą proszę o kontakt piotr.zaleś@wp.pl osoby z Warszawy zapraszam ponadto na spotkania informacyjne. Przyjdź, posłuchaj, spróbuj, może to jest właśnie szansa dla Ciebie!!!
Z moich doświadczeń wynika, iż jest to obecnie najkorzystniejsza oferta na rynku MLM w Polsce. Dlatego warto dać sobie szanse. Nie każdy wyciągnie z ego 10000$ miesięcznie jak obiecuja reklamujący tą firmę, ale ~1500$ na miesiąc jest jak najbardziej osiągalne, patrząc na mój przykład. Za mało?? Wysarczy pracować więcej godzin w tygodniu, a wtedy jest bardzo duża szansa na znacznie większe zarobki.
luk123456 / 89.229.64.* / 2009-11-09 22:26
PRZY REJESTRACJI NA STRONIE http://www.monavie.com/Web/PL/pl/enroll.dhtml NALEŻY PODAĆ NUMER SPONSORA. OTO ON: 2455592 ;NASTĘPNIE POSTĘPUJ ZGODNIE ZE WSKAZÓWKAMI. POWODZENIA W BUDOWANIU WŁASNEGO BIZNESU.

JEŚLI JESZCZE CZEGOŚ NIE ROZUMIESZ W MONAVIE, NAPISZ DO MNIE NA janickiluk@gmail.com
adddd / 83.6.231.* / 2010-04-07 17:27
dlaczego akurat twoj numer mamy wpisac?
jan-wiekonski / 83.30.107.* / 2009-11-19 02:07
Ja jestem uczestnikiem innego MLM, a mianowicie Sigmypro7. Mogę powiedzieć, że jest to najlepszy MLM w jakim byłem dotychczas, a było ich kilka. W tej firmie można bez przeszkód się rozwijać i zarabiać niezłą kasę. Teraz wprowadziliśmy zmiany dzięki czemu oferta Sigmy znacznie się polepszyła a koszty które ponosi uczestnik dalej są na niskim poziomie. Sprawdź-
http://www.s7team.com/?page_id=382
FinanciallyFreeBecomer.com / 188.33.129.* / 2010-01-04 18:08
Wszyscy się prześcigają czyj MLM jest lepszy itd. przypomnę tylko że nie o to chodzi...nieważne w jakim systemie marketingu sieciowego działasz...ważne abyś mógł pokazać swoim współpracownikom którzy obdarzyli Cię zaufaniem jak zarobić pierwsze tysiąc złotych co miesiąc, później 2 tysiące itd. niestety statystki pokazują iż 95% tego nie potrafi bo skupia się na sobie...Nie marnujcie tej pięknej szansy!
magkot / 80.238.118.* / 2010-01-04 23:40
Jeśli chciałbyś rozpocząć swoją działalność z MonaVie zapraszam po więcej informacji. Napisz na adres: magkot@hotmail.com. Jeśli chciałbyś zapisać się samodzielnie, na stronie głównej MonaVie podaję ID sposora: 2614390 i zapraszam do naszego rozwijającego się zespołu.
Pozdrawiam
anonim22 / 78.88.34.* / 2010-01-18 00:42
Czy ten sok ma jakieś polskie certyfikaty (atesty) jakości???
bartek2637015 / 188.223.60.* / 2010-08-10 22:19
Nie potrzebuje polskich certyfikatów ani atestów. Preparat został zbadany i dopuszczony do obrotu na terytorium Unii Europejskiej. Na dzisiejszy dzień na rynku polskim są 2 rodzaje preparatu: MonaVie Original zarejestrowany jako napój oraz MonaVie Active zarejestrowany jako suplement diety. MonaVie Active zostało dogłębnie zbadane i nie znaleziono w nim żadnych zakazanych substancji w żadnej z sześciu kategorii na liście zakazanych substancji według WADA (Światowa Agencja Antydopingowa, Zakazana lista 2010, Międzynarodowe Standardy.)
Polecam produkty firmy MonaVie. Po więcej informacji zapraszam na stronę: http://mocnatury.wordpress.com/ lub poproszę o e-mail z pytaniami.
monavie / 89.76.169.* / 2010-12-08 14:22
Jedyna oficjalna strona Polskiego dystrybutora produktów monavie http://www.dobrajagoda.pl

Zapraszam do rejestracji oraz zakupu soków z jagody acai.
gyt / 31.174.176.* / 2011-10-31 09:12
http://kredytmieszkaniowy.manifo.com/o-firmie
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: