Forum Polityka, aktualnościKraj

"Nabici w mBank". Sąd Najwyższy wydał wyrok

"Nabici w mBank". Sąd Najwyższy wydał wyrok

Money.pl / 2015-05-14 15:44
Wyświetlaj:
NIEdla Bankow / 108.53.15.* / 2015-05-14 22:33
KAZDY BANK to zlodziej waszych pieniedzy
zyg / 90.192.188.* / 2015-05-14 22:31
niestety kredytobiorcy to nieodpowiedzialni ludzie-podpisali i niewiele do nich dotarlo -wpisac ich na liste nieodpowiedzialnych klijentow---niech w przyszlosci kazdy z nich kupuje tylko za gotowke!!
mno_1966 / 37.128.9.* / 2015-05-14 22:08
Wygląda na to że prawnicy.
Teraz biegli będą badać umowy i finanse mBanku czy za dużo nie zarobił(!).
I jeśli nawet kredytobiorcom uda się w końcu coś wyciągnąć z banku, to koszty jakie poniosą mogą to wszystko zjeść.
o zdrowych zmyslach / 217.112.96.* / 2015-05-14 22:07
pomijając wszystkie fakty ze, banki są złe żydowskie i PO to złodzieje..ok myślcie co chcecie..ale ja mam pytanie...z koro kredyty hipoteczne nie bierze się na rok czy dwa, ale bierze się na 15-20-30 lat..to ja się pytam?...kto o zdrowych zmysłach mógłby pomyśleć ze niski kurs franka utrzyma się przez najbliższe 20 lat?...no chyba tylko osoby które za zbytnio tych zdrowych zmysłów nie mają!
ananalityk / 77.254.69.* / 2015-05-14 23:17
Ile kosztowała uncja złota 10-20-30 lat temu ? !-"pomijając wszystkie fakty ze, banki są złe żydowskie i PO to złodzieje."...ok ! A ja też mam pytanie -Jak myślisz czy pieniądz i zapis bankowy ma wymierną wartość ?Czy to tylko iluzja w rękach iluzjonistów bankowości?Kto o zdrowych zmysłach oszczędza w walutach ?!Kto liczy że ZUS da mu emeryturę ?!Kto jest tak naiwny i myśli że OFE II i OFE III zapewni mu godną emeryturę ?"...no chyba tylko osoby które za zbytnio tych zdrowych zmysłów nie mają! "..........pomyśl ....ci co mają pieniądze to od nich uciekają w inwestycje rzeczywiste i materialne anie iluzoryczne !Bank to sklepik z marzeniami a cukierki to pieniądze ! Za słodycze i marzenia ludzie gotowi są oddać wszystko -NA TYM POLEGA BANKOWOŚĆ !!! PACZ REKLAMY BANKÓW!!
pomyslowy dobromir / 217.112.96.* / 2015-05-14 23:35
pięknie powiedziane,całkowicie się z tobą zgadzam, dla tego właśnie nigdy w życiu nie miałem żadnego kredytu!!!
Mój dom budowałem od podstaw własnymi rekami,zajęło mi to 12 lat!nie biegałem nie pożyczałem tylko ciężko pracowałem a w sobotę zamiast na dyskotekę volkswagenem,jechałem pożyczonym Żukiem do składu budowlanego żeby w niedziele cos dobudować..ot tyle..i nie mam pretensji do nikogo!!!
A ze w dzisiejszych czasach jest kult posiadania i wszyscy wszystko musza mieć od razu..to są potem skutki..tylko ze tu problem jest taki ze wszyscy co mają długi mają pretensje do całego swiata, a nie do siebie samych!wystarczyło przejrzeć wykresy notowań jakiejkolwiek waluty na świecie z ostatnich 10 lat żeby sobie uświadomić ze eldorado wiecznie trwać nie będzie...bo nie było nie ma i nigdy nie będzie żadnej stabilnej waluty!, dla tego zawsze się bierze kredyt w walucie w której się zarabia...każdy to wie, przynajmniej powinien,a nie mieć teraz pretensji do całego swiata.
ananalityk / 77.254.69.* / 2015-05-14 23:58
Nie świadom grzechu dziecię Boże winnym być w obliczu Pana nie może !!Grzesznym w obliczu Pana nasze są ci którzy świadomi są prawdy i obliczu Pana naszego łżą prawdzie!!
Okradani / 178.42.71.* / 2015-05-14 21:59
To nie ludzie powinni chodzić do sądu to rząd powinien załatwić gdyby nie złodzieje bandyci z PO PSL
to by do tego nie doszło.To oni pozwalają aby obce banki nas okradały.A jeszcze Komorowski
radzi młodemu człowiekowi żeby brał kredyt czy taki głupi czy taki bandyta ten doradca.
abcde358 / 83.26.241.* / 2015-05-14 20:52
każdego szkoda, ale - brać kredyt we frankach było dobrze - bo się opłacało- teraz jednak, gdy poszło nie tak chcecie, aby za wasze ryzyko zapłacił ktoś inny. nierozważnym było brać kredyt w walucie w której się nie zarabia, a banki nie bez kozery takie dawały- ryzyko był wliczone w koszt, albo chyba nikt tego nie chce przyznać, społeczeństwo za bardzo żyje na kredyt, niejednokrotnie zaciągając go na 'pokazowy' luksus...
fado143 / 79.185.169.* / 2015-05-14 21:36
Monika były bankowy troll opisała w internecie jak działacie - wstyd!
ekmal / 164.126.125.* / 2015-05-14 21:20
Najgorzej jak sie wypowiadaja ci co nie maja o sprawie zielonego pojecia!
asdad / 37.248.254.* / 2015-05-14 21:17
Ciekawe czym i gdzie ty byłeś robiony?
ananalityk / 77.254.69.* / 2015-05-14 20:52
Trochę przypomnienia historii! Zmianę zapisów konstytucyjnych o roli NBP podpisał Aleksander Kwaśniewski .Sprzedaż polskich banków komercyjnych w łapy międzynarodowej banksterki poszła szybko i sprawnie ! Za ile poszedł polski rynek bankowy to już wszyscy wiemy !W efekcie tzw. urynkowienia i reformy polskiego sektora bankowego doszliśmy do sytuacji w której pożyczanie w złotówce stało się kosztowne i nieopłacalne.Zaczęto więc wciskać ludziom atrakcyjne produkty finansowe jakimi były kredyty denominowane we franku -ZAZNACZAM DENOMINOWANE ! W efekcie sprytnej zmiany w konstytucji RP. i sprzedaży za bezcen polskich banków doszliśmy do kuriozalnej sytuacji :Oto teraz już zagraniczne banki pożyczają sobie po niskim koszcie złotówkę w NBP dowalają swój % lub pakują te złotówkę w kredyt denominowany we franku i Polak chcąc wziąć kredyt jest na łasce międzynarodowej banksterki! Każdy polski przedsiębiorca,każda gmina.każde miasto czy powiat nie są w stanie pożyczyć złotówki po niskim koszcie MUSZĄ ZAPŁACIĆ HARACZ MIĘDZYNARODOWEJ BANKSTERCE !!Jaki to ma wpływ na rzeczywistość ?!Przeciętny frankowicz musi stawać na głowie by opłacić teraz haracz za ryzyko walutowe ,zwykły złotówkowicz też wcale tanio nie pożyczył i płaci haracz .Gmina,miasto czy powiat musi podnieść podatek obywatelowi by opłacić haracz od kredytu .Przedsiębiorca,pracodawca nie jest w stanie podnieść płacy bo musi opłacić haracz za dokapitalizowanie swojej firmy !BA NAWET RZĄD MUSI PŁACIĆ HARACZ ZA GŁUPIĄ POLITYKĘ I DEFICYT BUDŻETOWY{oczywiście koszta tego ponosi szary obywatel np płacąc Vat czy akcyzę} !!!! Wszystko co zbudujesz ,wypracujesz,stworzysz ,zbierzesz z pola jest obciążone HARACZEM DLA NIC NIE PRODUKUJĄCYCH TYLKO ŻERUJĄCYCH NA LUDZKIEJ PRACY BANKIERÓW !!!!Chiny gromadziły kapitał własny ciężką pracą i za cenę ofiar w ludziach 25 lat swój kapitał i dziś budują swój BANK MIĘDZYNARODOWY !Na Polaków w 25 lat okradziono z kapitału ,wywłaszczono z narodowego majątku i ZADŁUŻONO PO USZY!!!! WINNE TAKIEGO STANY RZECZY SA tzw.ELITY !!Czy to z prawa czy zlewa czy ze środka sceny politycznej TE ĘLITY SPRZEDAŁY POLSKĘ I POLAKÓW ZA NĘDZNE SREBRNIKI !!!! WON OD KORYTA I WYNOCHA Z TEGO KRAJU!!!!
obss / 83.20.29.* / 2015-05-14 20:32
Najbardziej nabijani są kredytobiorcy złotówkowi, ponieważ płacą ok. kilkunastu % i mamy deflację.
Koszt najniższych kredytów jest jeszcze wyższy. Nie mam tu na myśli oprocentowania kredytu ale jego całkowitego kosztu. Zwykłe złodziejstwo za przyzwoleniem rządzących i nadzorujących.
porada 873 / 93.211.128.* / 2015-05-14 20:26
podam przykład jak rozegral się spor w niemczech pomiedzy BANKAMI a POZYCZKOBIORCAMI; jak wykryl jeden z obywateli po podpisaniu pozyczki bank naliczyl mu koszty „opracowania” pozyczki (Bearbeirungsgebueren); wynosily one okolo 3% od sumy zaciagnietego kredytu; suma ta była doliczana do pozyczki i automatycznie naliczano jej procenty wysokosci kredytu; ponieważ było to niezgodne z prawem facet oddal sprawe do sadu i po dlugich przeciaganiach sad przyznal mu racje; teraz chodzi mi co chce przekazac; na podstawie tej jednej decyzji wszystkie banki, które naliczaly nieprawnie koszy musialy zwrocic naliczone koszty plus uwaga dodatkowo 7% od tej sumy; chodzi oto ze sprawa tez by nie przeszla ponieważ jeden bral pozyczke 2 tys. inny 10 tys a jeszcze inny 100 tys i tu tez nie można było uznac skargi zbiorowej z uwagi na roznorodnosc sumy; może by zagrac ta sama karta???
Anna432 / 83.142.176.* / 2015-05-14 20:02
Obywatel tego kraju nie może wygrać z żadnym urzędem ani z bankiem bo urodził się po to by powyższe instytucje z niego żyły i go łupiły do śmierci. Sytuacji z kredytami frankowymi winni są politycy, którzy podpisali dokumenty uprawniające banki do wykorzystywania nieznajomości prawa i realiów ludzi. Tymczasem ci właśnie politycy powinni swoich obywateli chronić i zawsze działać na ich korzyść a nie napychać kabzę jakimś obcym bankom i gównianym instytucjom i oczywiście SOBIE.
sp5mbt / 37.190.152.* / 2015-05-14 19:59
przeciez juz dawno wiadomo ze M-BANK to sa oszusci i zlodzieje tylko glupole maja tam konto i robja z nimi interesy ja mialem z niemi sprawe w sadzie i wygralem podrobili moich 7 podpisow pod umowa ktorej na oczy niewidzialem i prokuratura i sad przyznali mio racje a bank pieniedzy i tak ludziaom nieoddaje tylko ich okrada
Łączący się w bulu i nadzieji / 88.156.15.* / 2015-05-14 21:15
M-bank przyznaję to naciągacze, ale od tego masz mózg aby z niego korzystać i nie dać się oszukać. Natomiast "głupolem" to chyba sam jesteś. Jak można zrobić tyle błędów w trzech akapitach?
Mistrzostwo
ananalityk / 77.254.69.* / 2015-05-14 19:45
Dla bankiera ,ekonomisty ,prawnika,polityka 2x2=? jest tyle ile kto płaci i jaki w ty interes i na pewno nie jest to magiczna liczba 4 .Sądowa Temida bogini sprawiedliwości jest ślepa! Dlaczego?! A no dla tego by nie mogła widzieć ile i kto sypie jej kasy na szale !
adamo122 / 188.252.73.* / 2015-05-14 19:40
do czasu gdy naszym krajem będą rządzić ludzie banków, obywatele nie mają szans na uczciwe wyroki
Zdzichu koza / 74.125.61.* / 2015-05-14 19:24
Jaki to jest belkot - sprawa tak prosta ale oczywiscie oklejona 'fachowym' slownictwem tak by nikt nie mogl zrozumiec ze 2 x 2 = 4... jeden sad wydal wyrok, kolejny wydal wyrok - teraz nastepny bedzie wydawal wyrok i tak do osranej smierci. dla czego nie ma tak - jest sad - jest wyrok i kropka! bo prawnikom nie wystarczy ze chapna za wydanie jednego wyroku w danej sprawie - skoro mozna klienta skasowac kilka razy za to samo to czemu nie???
gosik1 / 178.239.14.* / 2015-05-14 19:20
najwyższy czas abyśmy my frankowicze pokazali PO środkowy palec w październiku...rząd chroni przestępców z banków a z nas robi cwaniaków...oszukano nas pod bokiem polskiego prawa - nawet fachowcy od finansów to potwierdzają - a rząd i ich kolesie z banków robią nagonkę na obywateli...

Najnowsze wpisy