Forum Forum ubezpieczeńSamochodowe

najgorsze firmy ubezpieczeniowe

najgorsze firmy ubezpieczeniowe

RABEL / 2007-10-19 23:47
nasze problemy
Wyświetlaj:
Piotr p / 31.182.180.* / 2021-04-07 17:57
30.03 zmarła mi Mama z powodu Covidu mogłem dopiero 02,04 zacząć załatwiać formalności tegoż 2 zgłosiłem "szkodę" do PZU dziś to jest 07,04 beztroska panienka z infolinii poinformowała mnie że pomimo jakikolwiek braków formalnych sprawa nie jest załatwiona na moją uwagę że nie chodzi o odszkodowanie za złamaną rękę tylko o śmierć i pieniądze na pochówek stwierdziła równie beztrosko że mają na to 30 dni ŻENADA ?!? to chyba mało... PRZESTRZEGAJCIE PRZED TYM GÓ...EM ZWANYM PZU dinozaury dawno wymarły i takie firmy jak im podobne powinny też odejść wraz z komunizmem Ostrzegajcie wszystkich i reklamujcie PZU
JanJan749 / 89.64.40.* / 2019-04-27 08:46
No niestety zdarzyło mi się źle wybrać i potem musiałem sądzić się z ubezpieczycielem. Na szczęście reprezentował mnie wybitnie do tego przygotowany adwokat z kancelarii Cejrowski. Wszystko skończyło się happy endem. Po prostu sprawiedliwie!
heniek771 / 31.178.97.* / 2019-02-20 23:46
Nie warto tracić nerwów lepiej oddać sprawę profesjonalnej firmie
andi191 / 37.47.194.* / 2019-02-21 00:26
A kogoś sprawdzonego polecasz?
heniek771 / 31.178.97.* / 2019-02-21 01:10
Tak polecam sprawdzoną firmę kancelarię prawną partner z krakowa
adr-ubezpiecznia / 94.254.249.* / 2019-02-13 21:54
Rankingi Rankingami oferta naprzeciw ofercie jedna lepsza druga gorsza… pytanie nasuwa się jedno jak dobrać ubezpieczenie dla siebie gdzie szukać????? internet , polecenie od znajomego , czy może poniższy ranking????
czy sugerować się ceną a może zakresem ? Dalej nic? . Prawda jest taka że najważniejszy jest Agent osoba nas reprezentująca , zaufana i przede wszystkim dbająca o nasz interes znająca nasz problem oraz potrafiąca przewidzieć konsekwencje nieodpowiednich decyzji. Wszystko jest fajnie do momentu kiedy nie przytrafi nam się szkoda czy krzywda wtedy nieoceniona jest pomoc agenta pomoc w redagowaniu pism tzw. obsługa klienta po opłaceniu składki( po sprzedażowa opieka) Towarzystwa często wtedy umywają ręce zapominając o kliencie który przynosi im przypis, dla Nich jest to kolejny excelowy punkcik na wykresie który ładnie wygląda na prezentacji. Ja od pewnego czasu działam w branży ubezpieczeniowej i co zauważyłem że ważniejszy od wyboru towarzystwa jest wybór agenta. Najpopularniejszą formą ostatnich lat jest internet zawieramy ubezpiecznia tam gdzie tanio czasami składki róznicują na poziomie 10 -20 zł tracimy czas na szukanie jak najtaniej nie skupiamy się na tresci oraz co ważne wyłączeniach a potem zdziwienie???? co to franszyza ??? co to udziały własne???? bo nikt mi nie powiedział bo nie doczytałam owu???? lub zapomniałam/zapomniałem wypowiedzieć poprzedniej polisy//
Przemyślcie i zastanówcie się czy warto.
Oszukany przez TU Europa / 83.6.26.* / 2018-03-17 19:06
Odradzam wszystkim korzystanie z oferty TU Europa. Towarzystwo to oferuje m.in. ofertę 'przedłużonej gwarancji' pod marką uCare, która jest EWIDENTNYM NACIĄGANIEM KLIENTÓW. 'Polisy' takie do swojego sprzętu elektronicznego sprzedaje firma X-Kom, a z moich obserwacji na koszt tej polisy składa się:

1. Zysk oferujących ją firm
2. Koszt zwodzenia klienta, że ktokolwiek poważnie traktuje jego roszczenie reklamacyjne

W moim przypadku awaria drukarki UZNANA I USUNIĘTA PRZEZ PRODUCENTA w ciągu 3 dni w czasie normalnej gwarancji przez producenta wystąpiła ponownie w okresie 'przedłużonej gwarancji'. I tu zaczęły się schody - sam proces reklamacyjny ma na celu zmęczenie Klienta i zniechęcegnie go do jakichkolwiek dalszych reklamacji. Zabrano mi drukarkę na 5 tygodni, po czym wróciła z głupawą odpowiedzią, iż 'Na etapie serwisowym zdiagnozowano uszkodzenie w wyniku eksploatacji trzech tonerów (CYAN, MAGENTA, YELLOW).' To idiotyczne zdanie miało być niby powodem odrzucenia reklamacji. I UWAGA: z rozmów z owymi 'fachowcami' zorientowałem się, iż nie mają oni wielkiego pojęcia na temat sprzętu, który 'przyjmują do naprawy'.

Owym 'fachowcom' przesłałem film ilustrujący wadę, żądając, aby drukarka została naprawiona w autoryzowanym serwisie. Bez odpowiedzi pozostaje też żądanie dostarczenia (ZGODNIE Z POLISĄ) sprzętu zastępczego. Po kolejnych 2 tygodniach otrzymałem kolejne pismo oddalające reklamację, gdyż 'Podczas pobytu urządzenia w serwisie został wykonany wydruk testowy, który nie wykazał wskazywanych przez Pana nieprawidłowości'. I oto cała prawda o tych 'fachowcach': okazuje się, że przez PIĘĆ TYGODNI pobytu w serwisie wykonano JEDEN wydruk i odesłano mi drukarkę !!!!

Niestety dopiero po moich przygodach zorientowałem się ile w internecie jest skarg osób oszukanych przez ofertę duetu X-Kom/UCare czyli de facto TU Europa. Ostrzegam wszystkich przed kupowaniem jakiejkolwiek polisy w TU Europa - powyższa historia jest ewidentnym DOWODEM na to, iż cały ten biznes to JEDEN WIELKI PRZEKRĘT: reklamacja IDENTYCZNEJ WADY oczywista dla producenta jest odrzucana przez 'ubezpieczyciela', który nawet nie zadaje sobie większego trudu, aby sprawdzić istnienie wady.

Jeśli ktoś z Państwa należy do poszkodowanych przez tę ofertę proszę o kontakt na adres: proces.xkom.ucare@gmail.com. POSZUKUJĘ INNYCH POKRZYWDZONYCH w celu złożenia pozwu zbiorowego przeciw w/w firmom z nagłośnieniem sprawy w mediach. Mam też jeszcze kilka innych pomysłów na spektakularne i nagłośnione akcje, które raz na zawsze powinny ukrócić działalność oszustów.
sla59 / 83.5.23.* / 2017-11-09 20:41
Żona po wylewie do mózgu w drugim szpitalu, a warta przez małe "w" odmawia wypłaty szkody. Złodziej to zbyt delikatne określenie (można obrazić złodzieja) to czystej wody pchły, tasiemce żerujące na ludzkiej krzywdzie.
Irek199 / 77.254.23.* / 2018-10-11 11:32
Większość ubezpieczycieli robi wszystko żeby wypłacić jak najmniej albo wcale. Sam nie wygrasz. Są kancelarie (polecam Casus z Warszawy), które się tym i tylko tym zajmują, a płacisz im jedynie nieduży procent od uzyskanej kwoty.
Mark01 / 79.191.255.* / 2017-12-22 20:35
Warta jest najgorsza z mich wszystkich zaniżają wyceny wolą iść do sądu, złodzieje po 10 latach będę szukał innej firmy
LHK / 94.254.144.* / 2017-09-15 12:42
Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania od zakładów ubezpieczeń. Bez opłat wstępnych. Analiza sprawy i konsultacja z prawnikiem są bezpłatne. Opłata tylko za efekty. Zadzwoń: 731 688 989
dytont / 79.110.194.* / 2017-03-02 13:33
Przestrzegam wszystkich przed tą instytucją. Świadomie okradają klientów przy likwidacji szkody.
Oszustwo polega na tym, że proszą o kosztorys i zachęcają do naprawy auta na własny koszt a następnie urywają kontakt a na liczne monity po miesiącu przesyłają informację, że nie ma podstawy do zwrotu kosztów.
Nie godzić się na warunki złodziei z Warty przy likwidacji szkód, bo z pewnością oszukają.
Sprawa została skierowana do Rzecznika KNF.
Warta[...] / 46.215.201.* / 2016-11-29 18:51
Uważać na Wartę. Samochód kupiony z OC w warcie, przekonany byłem że za miesiąc kończy się umowa, ale to kończyła się 1 rata, wykupiłem OC u innego ubezpieczyciela i nic się nie działo dopóki nie skończyła się polisa. Dopiero wtedy, po 9 miesiącach od zakupienia samochodu potrafili mnie znaleźć i upomnieć się o opłatę 4 rat i odsetek (prawie 1000 zł) bez żadnych rekalkulacji (u nowego ubezpieczyciela 550 zł cały rok. Sprawa poszła do Rzecznika Praw Ubezpieczonych i było zapytanie "Czy gdyby była szkoda to wypłata OC była by z 2 towarzzystw". Odpowiedź "ubezpieczyciele by się dogadali". Kupowałem inne samochody i stary ubezpieczyciel potrafił mnie zaraz znaleźć i zapytać czy kontynuuje czy rezygnuje [...]. Uważać

[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
Dymitr884 / 87.206.66.* / 2016-09-29 22:17
Zdecydowanie NIE POLECAM Liberty Ubezpieczenia!!!!!!!!!!!!!!! Umowy zawierają się same nawet po przesłaniu zapytania o ofertę, kary, wezwania zupełnie bezpodstawnie! Nie ma co ryzykować!!!
wertyui / 79.185.200.* / 2015-08-08 13:31
Towarzystwa Ubezpieczeniowe życzą sobie aby to za nich poszkodowany wykonał zdjęcia uszkodzonego pojazdu (czy też innego mienia)i wraz z innymi dokumentami przesłał je do nich. Podobno ma być szybciej. Jednak nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością. Ludzie wykonują tę pracę nie wiedząc, że jest to obowiązek Towarzystwa Ubezpieczeń. W ten sposób firmy ubezpieczeniowe wykorzystując darmową pracę ludzi "tną" własne koszty
avonclub / 2015-01-16 20:25
PROSZE UWAZAC NA FIRME UBEZPIECZENIOWA HDI TIUR WARTA !!! PONIEWAZ OSZUKUJA I KLAMIA PRZY ZAWIERANIU UMOWY O UBPIECZENIU!! POLEGA NA TYM ZE NIE MOWIA PRAWDY PRZY ZAWARCIU UMOWY NP UBEZPIECZAM 3 SAMOCHODY W TEJ FIRMIE OD 3 LAT ZAWARLEM OSTATNIO UMOWE NA SZYBY ROK TEMU PEKLA MI SZYBA W HOLANDI OD UDERZENIA KAMIENIEM PODCZAS JAZDY PEKLA MI SZYBA W MOIM AUCIE. ZGLOSILEM TO DO UBEZPIECZYCIELA TELEFONICZNIE DOSTALEM NA DRUGI DZIEN ODPOWIEDZ WCZORAJ OD LIKWIDATORA SZKOD ZE NIE SZYBY SA UBEZPIECZONE TYLKO W POLSCE DZIALA TYLKO NA TERENIE POLSKI!!! TO JEST SMIECHU WARTE PRZECIEZ JESTESMY W UE TA FIRMA JEST DOWODEM ZE IM DALEKO JESZCZE DO UE !!! WSZYSTKO DZIALA AC I OC NW ROZNE INNE DZIALAJA ZA GRANICAMI TEZ A U NICH SZYBY TYLKO SA NA TERYTORIUM POSLKI!!!

ODRADZAM UBEZPIECZENIA SIE W TEJ FIRMIE JA JUZ Z NICH REZYGNUJE !!!
Oszukany Klient / 94.254.209.* / 2014-11-02 13:49
Ostrzegam przed firmą MADA Elżbieta Czerwonogóra z Wrocławia. Dla tej Pani nie liczy się dopasowanie do potrzeb Klienta ubezpieczenie, tylko ilość i kasa za polisę. Dodatkowo Pani jest pożycza od ufnych jej osób potrzebne jej pieniądze, a potem w perfidny sposób wymiguje się od spłat. Uważajcie, proszę !
a.pedzisz / 85.219.151.* / 2014-10-28 17:53
LIBERTY - numer jeden wśród najgorszych. Pozwalają na wypłatę ubezpieczenia z Twojego OC bez Twojej wiedzy. Jak macie tam ubezpieczenie - lepiej poproście o historię szkód, najlepiej znienacka.
Wyplata pełnego odszkodowania może nastąpi po sprawach w sądzie.
Nie łudź się, że jak masz Assistance Premium to dostaniesz auto zastępcze. Centrum alarmowe często odmawia auta zastępczego, bez podania konkretnych przyczyn. Ogólnie porażka pełną gębą.
Sylwia33765 / 89.65.153.* / 2014-07-03 13:25
MTU z grupy Hestia - omijajcie z daleka!!! Szkoda na nic nerwów - szkodę całkowitą wyceniają na 1/3 wartości auta!
Pyla / 193.46.186.* / 2015-09-17 11:30
MTU - zgadzam się OMIJAĆ z daleka!
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy