Forum Forum finansoweKredyty

najlepszy doradca finansowy?

najlepszy doradca finansowy?

irkawawa / 89.78.166.* / 2008-09-23 23:53
która z firm zajmująca sie doradztwem finansowym jest według Was najlepsza?
Wyświetlaj:
Molinera / 79.175.205.* / 2013-05-02 12:34
Dobry jest ten który ma duży staż, a firma nie ma znaczneia, mnie przyjęli bez doświadczenia, przechodziłam szkolenia, i im dłużej pracowałam tym bardziej czułam że mam większą wiedzę i potrafię rzeczywiście "doradzić", moja opinia tutaj
http://www.sprawdzprace.pl/praca/opinie/polska/finanse-ekonomia-nieruchomosci/doradca-klienta-finansowy/opinia-41/
ja243 / 193.41.231.* / 2012-11-27 13:02
Nawet Fora to juz czysty marketing, powiedzcie mi jak moze byc dobry ktos co robi 15 rzeczy na raz?? czyli open, home Notus itd. Maja super specjalistów, ktorzy wprowadzaja w błąd i oczekują największych profitów...
dobson / 79.173.1.* / 2012-04-02 21:50
Ja korzystałem przy wyborze kredytu hipotecznego z pomocy Pana Piotra Goliszewskiego. Jestem ogromnie zadowolony. Szybko, sprawnie i po tym jak odwiedzałem konkurencje wiem, że najtaniej. Gorąco wszytskim polecam. Link do strony Pana Piotra doradcafinansowy.
mfundusz / 79.163.11.* / 2008-11-15 02:31
Możecie mój głos uznać za stronniczy,ponieważ sam doradzam. ale uważam, że warto zapoznać się z tymi kilkoma zdaniami. Może dlatego, że współpracuję zarówno z tzw. "dużym pośrednikiem" , ale działam też na własną rękę.

Co do wielkości to duży wcale nie może więcej? Mają takie same karty przetargowe jak mały doradca. Tyle, że duży doradca nie zejdzie z prowizji, aby wasz kredyt był tańszy. Marże też można negocjować za pośrednictwem doradcy nie związanego z pośrednikiem. Dużo zależy od dobrych kontaktów w konkretnych bankach.

Jeśli chodzi o inwestycje to zależy czego szukasz. Jeśli pójdziesz do Opena czy jakiegoś innego tzw. "dużego gracza" to wyjdziesz z programem oszczędnościowym typu Aegon lub Skandia. To lepiej udać się do osób bezpośrednio współpracujących z tymi firmami.

Wiem, że nie można generalizować bo czarne owce są wszędzie, ale spotkałem na swojej drodze wielu klientów, którzy ostatni raz widzieli swojego doradce przy podpisywaniu umowy. Z reguły byli to pracownicy dużych i szanowanych instytucji. Trzeba przyznać, że w finansach jest duża rotacja, a firmy często podkupują sobie najlepszych sprzedawców.

Tak jak wspomniałem na początku możecie się z tym nie zgadzać, ale moim zdaniem trzeba patrzeć przede wszystkim na człowieka, a nie na firmę w której pracuje.

Pozdrawiam i życzę trafnych wyborów.
guzma / 83.24.53.* / 2008-11-14 10:49
wiesz co ja się zgadzam tuptkiem, najlepiej przejść się do dużych graczy takich jak Finamo czy Expander. plusem Finamo jest np to, że nie należą do żadnego banku.
yazzik / 31.11.131.* / 2011-06-26 19:23
Nie zgadzam się z tą opinią zasadą jest i wiem że duże firmy promują oferty tych banków z którymi mają podpisane umowy , a w szczególności tych od których mają największe prowizję -tak naprawdę niema niezależnych doradców.Moim zdaniem najlepsze są małe firmy które bazują na poleceniach swoich klientów a nie na reklamie.Po za tym to nie tylko moje zdanie-np: w rankingu Pulsu Biznesu w pierwszej 10ątce najlepszych nie było żadnej
znanej dużej firmy .Były tylko małe jak np:Gess R.P.Invest ,czy kredyt factory.Jestem przekonany ze niewielu o nich słyszało, a doradzają w kredytach i inwestycjach najbogatszym polakom
niki27 / 84.10.243.* / 2008-11-13 23:33
a które byście polecili?
emil67 / 83.24.58.* / 2008-11-13 17:35
wiesz czasami duże doradztwo, ma większą siłę negocjacyjną:)
Agnieszka_J / 2008-11-12 20:59
Nie ma sensu oceniać firmy jako całości, oceniać można pracowników poszczególnych firm, ponieważ jakość obsługi zależy tylko i wyłącznie od predyspozycji, zaangażowania i wiedzy danej osoby. Często w malutkiej i mało rozpoznawalnej firmie doradztwa finansowego można spotkać dużo bardziej kumatego i zorientowanego doradcę, niż w Openie, czy Expanderze.
tuptek / 83.24.39.* / 2008-11-12 16:32
moim zdaniem najlepiej przejść się do największych graczy na rynku Finamo, Expandera czy Opena
Klient.. / 193.41.231.* / 2012-11-27 13:00
w życiu nie chodzcie do Pośredników, i jeszcze takich jak open, home albo NOTUS.. dramat
mikepolarny / 2008-09-25 16:43 / portfel / Bywalec forum
Firm jest wiele i nie da sie jednoznacznie odpowiedziec.Kazdy bedzie bronil swojego.Jesli bylaby zainteresowana postaram sie odpowiedziec na wszystkie pytania dotyczace kredytow hipotecznych na PW.
andzia197 / 77.112.25.* / 2011-08-10 21:33
witam.moj maz pracje w norwegii,tam sie tez rozlicza.czy bylaby szansa uzyskania kredytu hipotecznego,300 tys?mamy juz fundamenty.
panpiciaelf / 178.42.66.* / 2011-04-16 13:31
ja spotkałem się z doradca z Efectu, podpisalismy umowe w celu zabezpieczenia mojej przyszłosci i przy okazji dowiedziałem sie kilku przydatnych rzeczy jak np. działanie III filarow, lokat i co nie co o funduszach inwestycyjnych. Pan posiadał ogromna wiedze na te tematy, był miły, konkretny, widac było ze wiedział o czym mowi. Od tamtego spotkania mineły 3 lata i regularnie sie widujemy oczywiscie w sprawach biznesowych. Jestem zadowolony z tej firmy i uslugi. Czy ktos z Was miał do czynienia z firma Efect? co o nich sadzicie?
fafiq / 89.228.233.* / 2014-08-27 11:30
To prawda. Najważniejszy jest człowiek i jego wiedza, tudzież doświadczenie. Swojego czasu byłem w Idea Expert zorientować sie w kredytach samochodowych. Ogólnie rzecz biorąc dostałem interesujące możliwości wiec nadal jestem za tym by odwiedzać pośredników.
Beata29 / 78.10.194.* / 2014-10-17 11:45
ja korzystałm z usług GeminiPolska. mialam problem z konsolidacja kredytow i pozniej tez skorzystalam z ich uslug w zakresie inwestycji. Super podejscie do klienta, wszystko wytłumaczyli mi z jezyka finansowego na zrozumialy dla kazdego. na prawde polecam
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
1 2 3 4 5
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: