Forum Forum finansoweKredyty

najlepszy doradca finansowy?

najlepszy doradca finansowy?

irkawawa / 89.78.166.* / 2008-09-23 23:53
która z firm zajmująca sie doradztwem finansowym jest według Was najlepsza?
Wyświetlaj:
Gremlinek2019 / 195.189.88.* / 2019-01-12 21:58
Ja bym zastanowił się jednak nad pobraniem pieniędzy pod zastaw tak jak oferuje to chociażby całkiem obiecująca firma Financial home. Przeglądałem ich ofertę dla firm i wydaje mi się, że to fajna opcja na sfinansowanie jakiejś wstępnej części inwestycji. No, ale wszystko do dokładnego przeanalizowania. ;)
adam888 / 94.254.152.* / 2019-01-09 12:09
Znają się na temacie w City Financial, ich bym doradził. W lublinie mają swoje biuro partnerskie na Bursaki ( kredyt-lubelskie.pl – kontatk do nich). Pomogli mi ogarnąć konsolidacje długów, to była najlepsza możliwa decyzja w mojej sytuacji. Wszystko już spłacone, w końcu mogę swobodnie i spokojnie wziąć oddech. Presja zeszła.
JoannaHipoteczny / 193.106.131.* / 2018-06-11 13:43
Kredyt Hipoteczny to firma świadcząca usługi związane z kredytami i ubezpieczeniami. Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które poszukują wysokiej jakości usług oraz indywidualnych rozwiązań dopasowanych do ich potrzeb.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty kredytowe dostarczane przez wiodące instytucje finansowe. Oferujemy kredyty i pożyczki hipoteczne, kredyty mieszkaniowe, konsolidacyjne, gotówkowe, inwestycyjne, obrotowe etc.

Pomożemy przebrnąć Państwu przez wszystkie formalności oraz wynegocjować lepsze warunki kredytowania.

Poza ofertą kredytową posiadamy również szeroką gamę ubezpieczeń życiowych, komunikacyjnych, turystycznych oraz majątkowych.

Gwarantujemy bezpieczeństwo, poufność i dyskrecję.

Nasze usługi są bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

ILONA MAKUCH oraz AGATA KROTLA
telefon: 660-067-603
bysiek620 / 94.254.149.* / 2018-06-07 14:29
Potrzebowałem kredytu gotówkowego na dość dużą kwotę przy średniej zdolności kredytowej tak naprawdę. Pracowałem wtedy na umowie zlecenie i niektóre banki mnie odrzucały od razu. Poszedłem do Andrzeja Lewańskiego z polecenia, przeanalizował moją sytuację, skontaktował się z kilkoma bankami i od razu praktycznie miałem gotowe oferty podstawione, tylko do potwierdzenia przeze mnie. Naprawdę ok współpraca. To jego numer 502 739 445.
zenek955 / 212.7.215.* / 2018-05-29 13:31
Nam dużo pomógł A. Lewański jak organizowaliśmy mieszkanie na kredyt dla siebie niedawno. Współpracuje z bankami i deweloperami, jest krótko mówiąc bardzo dobrze zorientowany w ofercie, nie wpychał nam na siłę oferty jednego banku tylko faktycznie kompleksowo przedstawił całą ofertę i wspólnie dobraliśmy optymalne rozwiązanie w naszym przypadku.
maki531 / 212.7.215.* / 2018-05-25 14:28
Może Lewański z biura we Wrzeszczu? U mnie wszystko poszło gładko - szybka decyzja kredytowa, dopasowany system spłaty pod moje dochody, nie mam zastrzeżeń.
adam938 / 212.7.215.* / 2018-05-18 15:49
Ja trafiłem jakiś czas temu z polecenia kumpla na Andrzeja Lewańskiego i dobrze oceniam cały kontakt i obsługę. Terminowy, sumienny, dobrał mi kredyt do spłaty, a nie – życzeniowy...a potem się martw jak to uregulować...
Kornelia96 / 193.106.131.* / 2018-05-13 11:15
Osobiście dwa razy korzystałam z pomocy doradcy finansowego. Doradzałam się przy kredycie na rozkręcenie firmy i tu mi niezwykle pomogła Ilona Makuch z Finance Home Częstochowa. Młoda, doświadczona w temacie osoba. Bardzo sobie chwalę tą współpracę. Na stronie znajdziecie kontakt http://financeh.pl/
adam66897 / 212.7.215.* / 2018-05-08 09:29
Raz w życiu korzystałem z pomocy doradcy finansowałem i było to przy okazji hipotecznego i tu mi faktycznie pomógł Andrzej Lewański. Ma dużą wiedzę i wyczucie, wie na co przede wszystkim patrzeć w warunkach banków, współpracuje z deweloperami krótko mówiąc – zna rynek i jego specyfikę. Chyba najlepiej będzie kontaktować się z nim telefonicznie (nr na komórkę – 502739445).
Markk676 / 94.254.145.* / 2018-04-24 11:42
Akurat aktualnie spłacam kredyt hipoteczny i tak go będę spłacał pewnie jeszcze z 10 lat, ale się cieszę. Umowa jest przemyślana, robi wrażenie rzeczywistoście bezpiecznej i myślę, że mnie nic w międzyczasie nie zaskoczy. Najważniejsze że mam swoje mieszkanie w nowym budownictwie w lokalizacji jaką chciałem. A co do załatwiania hipoteki to zdałem się na doradcę, to jest dokładnie Andrzej Lewański, ma biuro w Gdańsku (jego telefon -502739445). polecam, uczciwy, konkretny człowiek .
lista_firm / 2018-01-23 17:53
Napisz na facebooku http://lista-firm.com.pl/ link na dole, darmowe doradztwo kredytowe
Ja osobiście polecam doradztwo Bcw factory.
Korzystałam a w sumie nadal korzystam.
Nigdy nie byłam przekonana do takich firm ale z przymusu niestety musiałam skorzystac.
o dziwo jestem zadowolona, zaproponowali mi fajne roziwazania i szczerze polecam.
Baśkaaa344 / 94.254.237.* / 2018-01-16 08:35
Z Galerii Finansowej w Warszawie korzystałam. Doradca bardzo kompetentny, znał się na wszystkim co było trzeba.
Zadowolona klientka / 83.4.1.* / 2017-12-06 11:28
Moim zdaniem najlepszym doradztwem finansowym znajduje się firma Tinsel Finanse we Wrocławiu. Korzystałam z ich usług dwukrotnie w ciągu tego roku i dawno nie byłam tak zadowolona. Negocjują warunki kredytowe w bankach, czego bezpośrednio w banku nie będziemy mieli możliwości, profesjonalna obsługa ze strony specjalistów i świetna atmosfera. Na pewno jeszcze do nich wrócę! :)
Sarra37 / 91.222.72.* / 2017-07-01 14:12
Gdybym sama miała polecić jakąś konkretną firmę, na pewno byłaby to Probitas Finance. Korzystałam z ich usług, kiedy nie do końca wiedziałam, na jaki kredyt dla firmy się zdecydować. Spotkałam się tam z bardzo miłym przyjęciem i pełnym profesjonalizmem ze strony doradcy. Szybko znaleźliśmy optymalne rozwiązanie, a i na środki finansowe otrzymałam w krótkim czasie.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: