Forum Forum podatkoweInne

Nowy Płatnik

Nowy Płatnik

Krzysztof P. / .* / 2004-01-09 20:15
Komentarze do wiadomości: Nowy Płatnik.
Wyświetlaj:
Olamagato / .* / 2004-03-08 17:27
No to fajnie. :[ A ja 2 miesiące temu wgrałem sobie podobno najnowszą wersję 5.01. Ile było kłopotów ze zmianą wersji, to nie powiem bo mi ciśnienie skoczy. Teraz tego Płatnika po prostu wywalę z dysku bo i tak zapomniałem w końcu hasła do tego durnego programu.Zrobię wszystko, żeby ZUS zbankrutował i zniknął w tego świata.
Zyta / .* / 2004-02-09 11:41
Widzę że nie tylko ja wpadam w furię otwierając Płatnika. Jak się sam nie domyślisz jak rozwiązać jakieś głupie błędy(???), to ci żadna oficjalna strona zus-u nie pomoże. Ale głupiemu się ustępuje. I tak co miesiąc.Wytrwałości Wam i sobie (przede wszystkim) życzę :)
wel / .* / 2004-01-19 16:53
Ile to już było tych "NOWYCH WERSJI" kilkanaście? Zastanawiam się kto za to wszystko bierze pieniążki? Czy wogóle coś takiego jak program PŁATNIK (czyli pośrednik między programem kadrowym i płacowym) jest potrzebny? Przecież to właśnie programy płacowe powinny bezpośrednio obliczać i przesyłać składki w odpowiednie miejsca. A tu wymyślono kolejny POLSKI twór żywoący się pieniędzmi publicznymi. Nie trudno zauważyć, że właśnie z pieniędzy publicznych (czyt. moich, twoich i sąsiada) powstała nowa polska SZLACHTA przesiadajuąca "na pokojach".
Stanley / .* / 2004-01-18 11:28
www.twoja-firma.pl
Marzenka / .* / 2004-01-16 21:34
Moje gratulacje dla Zus-u , za nową wersję Płatnika. Miała ona usprawnić pracę (tylko komu?). W celu sporządzenia rocznej informacji dot. ubezpiecznia wypadkowego, dane z całego roku trzeba wprowadzić "ręcznie". To jakaś paranoja. Znowu pracujemy za urzędników ZUS??????
jab / .* / 2004-01-16 15:17
15 stycznia wieczorem wysłałem dokumenty "drogą elektroniczną" :-> do ZUS za grudzień 2003, przygotowane w Płatniku 5.01.001A. Wszystko szło dobrze do momentu wczytywania potwierdzenia ... pojawił się komunikat : "Dane w potwierdzeniu nie należą do wybranego zestawu ... " ?!?!? Dla pewności sprawdziłem krok po kroku całą procedurę - wszystko było OK. W końcu zajrzałem do pliku z potwierdzeniem ID potwierdzenia był zgodny z tym, który otrzymałem w czasie wysyłki ... Dzisiaj (16.01) zadzwoniłem pod warszawski numer ZUS, gdzie udzielaną są informacje z zakresu programu Płatnik. I czego się dowiedziałem ? Otóż ZUS zmienił bez uprzedzenia i żadnej informacji oprogramowanie na swoich serwerach obsługujących dane z Płatnika. Od tego momentu generowane potwierdzenia mogą być wczytywane tylko do nowej wersji Płatnika 6.01.Według oficjalnych informacji umieszczonych na stronach ZUS, rozliczenia za grudzień 2003 powinny być możliwe do wykonania zarówno w wersji 5.01 jak 6.01 Płatnika.Co okazuje się w rzeczywistości NIEPRAWDĄ !!! Gratulacje dla ZUS w traktowaniu Obywateli przez instytucję państwową ...
Maciek Zdesperowany / .* / 2004-01-12 13:09
A jak długo ważna była poprzednia wersja. Co pół roku mamy instalować nowego Płatnika? A może po prostu wreszcie wymyślą poprawki i łatki + aktualizacje z internetu (codziennie po 1 Mb jakoś można przeżyć). Po co od nowa przerabiać rejestrację i importy baz? Ileż można? Skandal.Proponuję dodanie do Płatnika darmowego rozszerzenia w postaci programu kadrowo-płacowego -> wtedy wszyscy będą mieć jednorodny system, bo większość programów płacowych nie exportuje prawidłowo do Płatnika. Jeśli Zus się postara o darmowy program kadrowy, to z czasem wszyscy na niego przejdą. Byłoby znacznym ułatwieniem dla wszystkich. Wtedy codziennie mogę aktualizować wszystko przez internet.
kriss / .* / 2004-01-11 12:47
Jak Masz jakieś problemy z Płatnikiem to piszbiuro@infogrupa.com
ewa / .* / 2004-01-23 18:26
nie potrzebuję hasła do progeamu, a jestem zmuszana do wymyślania co miesiąc nowego hasłabrakuje mi pomysłu, a zdarza mi się zapomnieć
marzena / .* / 2005-03-01 09:23
jak odzyskać hasło do płatnika
Marzena / .* / 2005-03-01 09:19
zapomniałam hasła do płatnika przez to durne zmienianie hasła. Co mam zrobić
mateusz / .* / 2004-02-16 01:18
Zmien klucz HKLM\SOFTWARE\PROKOM Software SA\Płatnik\6.01.001\Parametry\LimitHasłana np. 365 to bedziesz musiala wymyslic nowe haslo tylko raz na rok.
marzena / .* / 2005-03-01 09:34
ale czy muszę podać swoje dotychczasowe hasło przy takiej zmianie
marzena / .* / 2005-03-01 09:22
No tak, ale ja muszę dzisiaj na nim pracować a za nim zmienię klucz? może można to zrobić drogą internetową
Asia / .* / 2004-07-12 17:14
Jak można zaimportowac do programu płatnika 6.01.001 zestaw zrobiony w wersji 5?
DORA / .* / 2004-01-10 18:19
MAM PROBLEM ZE ŚCIĄGNIĘCIEM PŁATNIKA PRZEZ INTERNET .CZY ZUS NIE POWINIEN SAM WYDAWAĆ PROGRAM NA CD -OCZYWIŚCIE MOGĘ ZAPŁACIĆ ZA PŁYTKĘ JEDNAK JAK BYŁAM W ZUS W PIĄTEK TO ONI SAMI JESZCZE GO NIE MIELI ZAINSTALOWANEGO
Andrzej / .* / 2004-01-10 01:55
Nowy strup dla prowadzących.Nowa kasa dla informatyków.Dziękujemy twórcom za ułatwienia.
Staszek / .* / 2004-01-09 20:30
Ja tak samo a może ktoś z ZUS odpowie co korygować deklarację czy wszystko,Pozdrawiam.
arek / .* / 2004-01-12 08:32
Najprościej iść na szkolenie, ale dopiero po 12 stycznia bo dopiero wtedy będą właściwe płytki rozprowadzane przez zus.
Krzysztof P. / .* / 2004-01-09 20:15
2 stycznia próbowałem wysłać dokumenty za grudzień starym Płatnikiem i otrzymałem komunikat o błędzie "Dokumenty znajdujące się w pliku o identyfikatorze: PW+000001766+20040102111512+0G zostały przygotowane w nieaktualnej wersji programu "Płatnik" lub bez użycia tego programu. (...) W pliku znajdują się dokumenty z błędami:dokument 2 (ZUSDRA) - błąd: 60004301, opis: Pole nie może być puste.Zgodnie z nowelizacją ustawy o systemie ubezpieczeń społecznychz dnia 18.12.2002 r w przypadku konieczności korekty danych płatnikjest zobowiązany złożyć odpowiednie dokumenty korygujące." Więc jak to jest z dokumentami za grudzień ? Ktoś (ZUS) kogoś (płatników) robi w balona. Pozdrawiam

Najnowsze wpisy