Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

PKC a tanie kupowanie akcji ?

PKC a tanie kupowanie akcji ?

Rafik89 / 2012-09-14 13:16
Witam!
Od nie dawna gram na giełdzie i ostatnio zauważyłem, że na kilku spółkach przy zamknięciu przy cenie sprzedaży pokazuję się PKC ( PO KAŻDEJ CENIE), i mam takie pytanie załóżmy, że koszt jednej akcji wynosi 10 zł, czy jeżeli ustawię zlecenie kupna po 1 zł, to czy jest szansa, że uda mi się zakupić akcje? jeżeli są one wystawione jako PKC?? czy system nie pozwoli na taką stratę dla sprzedającego?? i po 2 jaka jest szansa na zakup akcji takim sposobem?
Z góry dzięki za odpowiedź i wyrozumiałość ale dopiero zaczynam przygodę z giełdą ;)
Wyświetlaj:
Ciułacz / 2012-09-14 13:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Rafik witaj !
Piszesz
przy zamknięciu przy cenie sprzedaży pokazuję się PKC

Bardzo możliwe że jest takie same zlecenie przeciwne co może skutecznie blokować małych postronnych inwestorów.
Przyznam się że nie praktykowałem tych mechanizmów, temat jest poruszony i może ktoś nam to wyjaśni bez obawy że ja Cie wprowadzę w błąd.
Uawe / 79.191.236.* / 2013-03-29 22:40
a propo taniego kupowania polecam http://www.promogrup.pl
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy