Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Płaskoń: Igrzyska na czas kryzysu

Płaskoń: Igrzyska na czas kryzysu

Money.pl / 2009-01-30 09:54
Komentarze do wiadomości: Płaskoń: Igrzyska na czas kryzysu.
Wyświetlaj:
Handel wyrokami 1 / 83.11.82.* / 2009-01-31 08:54
Tematy zastepcze.
A co powiedziec o tym że w rankingach gospodarczych zajmujemy 174 miejsce, a jeśli chodzi o swobody podatkowe - zajmujemy 79 miejsce na 85 krajow w rankingu

Pewnie tow Balcerowicz stwierdzi ze 174 mieejsce nie jest złe bo lista ma 186 pozycji a "fundamenty" mamy zdrowe !
ŁowcaWykształciuchów / 2009-01-30 20:18 / NiePOsPOlity Intelekt
Właśnie Płaskoniu! Tak utyskiwałeś na fotoradary na Gierkówce... A jak ci się POdoba POmysł POpaprańców, by ją przemianować na "autostradę" i kroić różnych oPOlskich jeleni, co to swego czasu piali z zachwytu nad socjaldemokratami z PełO?

;-)))
Gresk / 89.25.140.* / 2009-01-30 23:42
Łowca znów pomylił dyrektywy. To miało być w niedzielę Stary!!!
Nie tak uczył Jarosław, oj, nie tak ! :>
Gresk / 195.14.4.* / 2009-01-30 16:10
Starania władz o tematy zastępcze rzeczywiście mają w Polsce długie tradycje. Od wielu lat obserwujemy mniej lub bardziej sprawnych mydlicieli.
Nie zmienia to natomiast faktu, że dzieje się tak przede wszystkim, dlatego, że jest to opłacalne. Opłacalne dla polityków i opłacalne dla mediów. Nie trzeba już ciężko pracować nad materiałem. Wystarczy pojeździć za jakimś politykiem i porobić mu zdjęcia, albo w drugą stronę: zdemaskować śledzących. Ubaw po pachy. Poziom bruku.
Szanuję poglądy autora, ale wydaje mi się, że jako wiceprezes Krajowego Klubu Reportażu powinien raczej poszukać belki we własnym oku a nie wykałaczki w cudzym.
Z przerażeniem obserwuję coraz niżej spadający poziom mediów w Naszym kraju. "Fakt”, jako najpoczytniejszą gazetę w kraju przeżyłem. Dobrze, że jego czytelnicy zaczęli czytać cokolwiek. Doprowadza mnie natomiast do furii, że o czymś naprawdę ciekawym można gdziekolwiek poczytać tylko raz na kilka dni. Cała reszta to szukanie taniej sensacji. A to ktoś śledzi byłego premiera figuranta, a to Anetka Krawczyk urodzi kolejne multiojcowskie dziecko, Ziobro biedaczek będzie musiał sprzedać mieszkanie (i w artykule dokładne zestawianie cen nieruchomości(sic!)). Od czasu do czasu można też spotkać się z artykułem, felietonem na bardzo ciekawy temat z bardzo ciekawymi spostrzeżeniami, ale z zerem konkretów i ewentualnych pomysłów na rozwiązanie problemu.
Zawsze podziwiałem dziennikarzy. Teraz cieszę się, że niedane mi było nim zostać. Z ludzi godnych szacunku stali się hienami żerującymi na rzucanej z lewa i prawa padlinie.
figurant / 79.188.238.* / 2009-01-30 11:05
oni ciągle są gabinetem cieni, niestety !
a pajac kaziu, okazał się być pocket boy. Jego lalce wydaje się, że jest Księżniczką brytyjską, co ?
KAP / 2009-01-30 15:03 / Tysiącznik na forum
cos mi sie wydaje ze za toba to sie nikt nie oglada....
nono! / 213.158.199.* / 2009-01-30 19:58
a za tobą? No powiedz, nie wstydź się
marek 19.53 / 83.24.40.* / 2009-01-30 09:54
Nieodmiennie Kaczyński
Trzy lata mijają, odkąd Jarosław Kaczyński, podpierając się autorytetem Romana Kluski, ogłaszał z wielką pompą w gmachu Giełdy Warszawskiej wprowadzenie pakietu ułatwiającego życie przedsiębiorcom

Ale z tych trzech lat półtora rządzi Tusk.
Dwa lata mijają, odkąd Tusk & consortes ogłosili pełne szuflady pękające w szwach.
Nie wspomnę tych dobrze zarabiających nauczycieli, autostrad. Chyba, że mówimy o płatnej Gierkówce.

Uprzejmie przypominam, że od półtora roku rządzi Tusk. I miał dokładnie tyle samo czasu na wprowadzenie swoich reform.
lopez suarez / 79.191.231.* / 2009-01-30 12:21
Proszę jednak zwrócić uwagę na to ,że nowelizacja ustawy o swobodzie działalności gospodarczej nastąpiła w dn. 20.09.2008r. Drugi etap tej nowelizacji ,zakładający min. założenie firmy w tzw. jednym okienku został podpisany przez Prezydenta 9.01.br. To są fakty.
PiS również twierdził, że ma pełne szuflady ustaw. Jednak w sprawie "jednego okienka" przez dwa lata swoich rządów nie zrobił nic poza medialnym show z R. Kluską w roli głównej.
janru / 2009-01-30 11:27 / Bywalec forum
Baryłka ropy -150 $,1$ -2zł.,Chiny -12% rozwój gospod.,1 m. mieszkania 8tys. ,itd.... świat się w ogóle nie zmienił .Ostatnie lata to błogi spokój nic tylko spełniać swoje marzenia. Aha ,autostrady się budują,trzeba ruszyć się z przed komputera,a najlepiej to wyjechać z kraju na 2 lata i po powrocie ocenić,całkiem inna "perspektywa".
marek 19.53 / 83.24.40.* / 2009-01-30 10:00
Twórco, przeczytaj swój felietonik
Płaskoń: Pora odwołać kryzys

Najnowsze wpisy