Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Po sesji 18 stycznia >>>>

Po sesji 18 stycznia >>>>

Morfeusz / 2007-01-18 19:32
Zaraz coś napiszę mądrego lub nie, tylko teraz muszę uspać dzieci.
Wyświetlaj:
Morfeusz / 2007-01-18 23:17 / Tysiącznik na forum
Jeszcze jedna rzecz przemawiająca za rodzimy charakter zwyżek moim skromnym zdaniem, całkowity brak arbitrażu pomimo skrajnie korzystnej bazy ku temu a więc manipulacja wyższego rzędu
Morfeusz / 2007-01-18 21:32 / Tysiącznik na forum
Patrząc po LOP-ie który rósł tylko na początku sesji a póżniej był prawie płaski nie mówiąc już o wzroście w drugiej połowie sesji od poziomu 3414 do 3470 gdzie LOP już nie rósł można wysnuć wniosek że bierzący trend się starzeje (tyle teoria a zobaczymy co dalej będzie bo sam jestem ciekawy)
5424 / 2007-01-18 22:11 / Fan Linuxa Ubu
co to jest LOP
futurek_LOGO / 2007-01-18 23:14 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Liga Ochrony Przyrody :-)))
futurek_LOGO / 2007-01-18 23:16 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a na powaznie http://bossa.pl/analizy/techniczna/elementarz/wolumen.html
Morfeusz / 2007-01-18 21:20 / Tysiącznik na forum
No ale mądrzejsi odemnie dzisejsze wzrosty tłumaczą właśnie kapitałem zachodnim.
Jeśli to prawda to znowu zaczynam się bać historii majowych.
Morfeusz / 2007-01-18 21:10 / Tysiącznik na forum
Dzisiejszy wyskok obrotów w powiązaniu z cenami sugerować by mogło jakąś akcje ze strony zachodniego kapitału ale myślę że nic bardziej mylnego, region tego nie potwierdzał a i charakter zwyżek zainicjowany przez wyskok kontraktów sugerować raczej może zaplanowany wzrost przez rodzimy kapitał vel fundusze które ustawiały dziś portfele na bierzący rok. Podpierając się teorią można dzisejszy dzień uznać nawet za dzień odwrotu (ale to chyba nie ta bajka)
Morfeusz / 2007-01-18 21:16 / Tysiącznik na forum
Patrząć obecnie po tym co się dzieje na świecie, CBR - 3,2 %, CU - 2,8 %, Oil -2 %
nie wspominając o Nasdaqu i Ameryce Łacińskiej gdzie aż w oczach robi się mocno czerwono to wydaje się że jutro trochę odchorujemy dzsiejszą fieste.
warren buffet / 2007-01-18 21:50 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a pamietasz piątek w maju ? ten słynny.... u nas było +3,0%.... podobnie jak dzis.... a od poniedzialku sie zaczęło.... daleki jestem od takich tez. ale powtorze futurka: za szybko i za mocno
futurek_LOGO / 2007-01-18 21:29 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
za szybko za mocno tak bym to podsumowal
futurek_LOGO / 2007-01-18 21:29 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
za szybko za mocno tak bym to podsumowal
futurek_LOGO / 2007-01-18 21:34 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
http://finance.google.com/finance?q=EEM
Morfeusz / 2007-01-18 21:40 / Tysiącznik na forum
Dzięki futurek bardzo ciekawy link
5424 / 2007-01-18 22:08 / Fan Linuxa Ubu
czytam wasze złote strofy i chciałbym wiedzieć jak odchorujemy takie wzrosty jak dziś i czy bedzie to cieżka choroba np. na wigu do ilu spadnie albo wzrośnie według was??????????
gabrik / 2007-01-18 23:32 / portfel / Wierny Forumowicz
nie obraż się ale chciałbym wiedzieć czy dożyję 60-tki?
Morfeusz / 2007-01-18 23:38 / Tysiącznik na forum
statystycznie rzecz biorąc nie masz szans bo średnia chyba jest niższa przez te raki i zawały serca ale to tylko statystyka, rzyczę żebyś dożył.
gabrik / 2007-01-18 23:31 / portfel / Wierny Forumowicz
dopiero wróciłem ale coś skrobnę-psychologicznie to wygląda tak pięknie jak w bajce,wszyscy piszą rekordowe obroty a ja odpowiadam odejmijmy wymianę na TP SA i będzie już trochę bardziej prawdziwie,w USA lekki spadek,brazylia i argentyna spadki cały region euforii nie widać a u nas przez moment mieliśmy ponad 4 procent i to przy istnym szaleństwie. Teraz jedna podstawowa sprawa dzisiejszy wzrost poszedł od rynku terminowego czyli najprościej była to zaplanowana akcja z premedytacją(pewnie nigdy nie dowiemy się przez kogo) i jak na taki wzrost jak napisał morfi LOP wzrósł raptem o 1000 pozycji przy obrocie 30 000!!!
A teraz słowo o zachodnim kapitale przy poziomach 2900 nikt specjalnie nie kupował akcji nagle teraz 500 punktów bliżej zachodni kapitał zobaczył że jest kraj nad wisłą i jest tam giełda!!!I rekomendacje nagle dostajemy jaki to super rynek u nas mamy (ja na dzisiaj więcej obstawiam że powstanie formacja podwójnego szczytu ale zapewne wielu powie trend to przyjaciel i trzeba z nim grać -lecz wbrew reszcie świata się nie da.
Jeśli to jakis jednak spekulacyjny zachód do nas wpadł to może zrobić wiele i zabawić się naszym kosztem.
Jutro jest piątek i po takim wzroście jak dziś mimo spadku pod koniec sesji o 30 punktów ,jutro jeszcze zjedziemy przynajmniej 1% (ja napewno zrealizowałbym zysk po takim wzroście)
Dlaczego też nagle znikneły kosze przy zerowej bazie? przypadek??? napewno NIE
Piszę już dość długo że jest za wiele dziwnych zjawisk ostatnio na rynku i szykuje się coś czego nie znamy (przynajmniej większość z nas)
Postawię burbona w zakład że nawet STROKUŚ jest mocno zdziwiony obrotem sprawy choć do tej pory wszystko idzie jak przewidywał z małą poprawką o wiele dynamiczniej
gabrik / 2007-01-18 23:36 / portfel / Wierny Forumowicz
acha i największy dzisiejszy błąd że nie wziąłem S po 3470-3465 ale nie dlatego że nie byłem pewien tylko dlatego że miałem chwilę że cały komp mi stanął nic nie działało a system pokazywał że użycie procesora wynosi 56%!!!
Morfeusz / 2007-01-18 23:42 / Tysiącznik na forum
Ja też dzisiaj miałem kłopoty, wbiłem 3 razy błędnie klucz przy składaniu zlecenia i musiałem zapylać do biura maklerskiego i aktywować nowy klucz i to kurcze w taki dzień !
gabrik / 2007-01-18 23:51 / portfel / Wierny Forumowicz
morfi jak to mówią co się odwlecze to nie........:-)
Morfeusz / 2007-01-18 23:34 / Tysiącznik na forum
Nic dodać nic ująć !
Morfeusz / 2007-01-18 23:15 / Tysiącznik na forum
nik tu nie jest wróżką wszyscy sobie gdybamy
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy