Forum Forum prawneCywilne

POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

Naciągnięta? / 195.42.249.* / 2009-06-17 10:17
Zarejestrowałam się na stronie pobieraczek.pl, by przetestować usługę ściągania plików. Po 15 dniach dostałam maila, że 10 dniowy okres testowania minął i w związku z tym, że przy rejestracji zaakceptowałam Regulamin automatycznie wyraziłam zgodę na zawarcie Umowy na okres 12 miesięcy oraz mam zapłacić 94,80 złotych za cały okres z góry.
Czy fakt, że zaakceptowałam regulamin,a nie podpisałam Umowy powoduje, ze mam obowiązek zapłacić za usługę z której nie korzystałam ? (w rezultacie nie testowalam nic, nie ściągnęłam żadnego pliku) Czy nie przysługuje mi prawo wypowiedzenia Umowy? (w Regulaminie jest tylko mowa o prawie odstąpienia w ciągu 10 dni). CZy Regulamin może być Umową? Przy rejestracji nie wpisałam konkretnych danych, czy to jest karalne? Czy wezwania do zapłaty, które otrzymuję drogą mailową mają moc prawną? Nie ma tam moich danych, a także jest napisane, że wzywa się mnie do "dobrowolnej" wpłaty, bo jak nie to sprawa skierowana będzie do sądu, na podstawie mojego numeru IP. Za interpretację wdzięcznych będzie wielu :)
Wyświetlaj:
iwonaaa1212 / 195.116.41.* / 2010-01-20 19:30
http://proca.pl/pokaz/3391/zamkniecie_pobieraczek_pl

podpisywac petycje jak nazbieraja duzo podpisow to to zamkna
reiki1 / 2010-01-29 16:58
paranoi i Prawo Czarne chmury nad polskimi sądami..
Tysiące wezwań do zapłaty 98,40.-PLN dla
Sp-ki „ELLER S.C.” –Pobieraczek5 w Gdańsku
w internetowym portalu pobieraczek5…..
Pytanie kiedy i gdzie doszło by do tych rozpraw aby
spełnić ich niedorzeczne warunki..
Za pomocą pokrętnych sposobów (pseudo rejestracji) tj.
pobieranie plików w Internecie,tysiące naiwnych ludzi
zostało zmuszane do zapłaty tych,wyłudzonych pieniędzy.
Za pośrednictwem e-mail Pobieraczek wysyła tzw.”przesądowe”
monity strasząc ludzi i małolatów,gdzie w tych monitach są
zawarte GROŻBY I ZASTRASZANIE……
Sprawa powyższa ma zasięg ogólnopolski ponieważ tych poszkodowanych
można liczyć w tysiące…
Pytam jaki Sąd i jaka Kancelaria Prawna może załatwić tyle pozwów na
terenie Kraju….Gdyby musiało tak być to byłby to rekord na skalę rekordu
Guinessa..Tysiące pozwów…..Ci ludzie w tej Spółce mają paranoiczne
zapędy aby tak manipulować naiwnymi ludżmi….
To jest normalne i ordynarne WYŁUDZENIE….podlegające pod K.K….
Pytam ponownie GDZIE SĄ ODPOWIEDNIE INSTYTUCJE,KTÓRE
MOGĄ UKRUCIĆ TEN PROCEDER…..Kiedy wreszcie UOKiK oraz
Inspekcja Skarbowa sprawę dogłębnie zbada…..
Oni dalej działają i ..KASUJĄ…KASUJĄ….drwiąc ze wszystkich…..
Czy my żyjemy w kraju mając gdzieś ??
reiki1 / 2010-01-29 21:31
Ja mam jeden sposób na tych paranoityków...nic nie robić...nie odpowiadać na ich durne e-maile...ich pisma gdy ktoś niebacznie podał swój prawdziwy adres..a przede wszystkim NIE PŁACIĆ ....NIC.....To jedyne co można teraz zrobić..To się wnet same wyjaśni..już im się powoli dobierają do d...y...Poczekamy ..zobaczymy.
markopolko / 83.10.100.* / 2010-01-20 15:47
ja wpisałem fałszywe dane (mianowicie adres zamieszaknia. grozi mi coś za to?
zdicha 2 / 89.77.218.* / 2010-01-20 14:01
gnojki naciagacze oszusci-wesolo wam bedzie jak wam na dupska wleza za krzywde naciagnietych ludzi
andrzejek 30 / 213.17.144.* / 2010-01-30 21:03
Bydlaki moją koleżankę też wciągneli gnoje, trzeba ich powstrzymać! Brak słów dla takich oszustów piepszonych !!! Mam nadzieję że kiedyś za to dostaną niezle w dupsko !!! Pozdrawiam Wszystkich złapanych w sidła tych zapchlonych oszustów !!!!! Niepłacić dranią piszcie o nich wszędzie aby ostrzegać innych !!!!!
grzech2105 / 2010-01-19 21:52
Ratunku czy ktoś wie, na jaki adres wysłać wypowiedzenie umowy, żeby było skuteczne?
Mam jeszcze cztery dni z dziesięciu i nie mam ochoty na użeranie się z oszustami.
oszu-kana / 213.76.169.* / 2010-01-27 12:01
Witam, Czy zdobyłaś(łeś) adres do tych ,,obciagaczy,,??też potrzebuję.
zzzzzzzzzzzzzz / 78.8.232.* / 2010-01-19 11:24
to taka firma jak ze mnie mikolaj pisza do mnie w roznych imionach zebym sie wystraszyla i kase za darmo dala ludzie nie placie nic wam nie zrobia
cece / 89.191.152.* / 2010-01-19 00:47
Podkablujcie ich do Urzędu Skarbowego to im przysoli podatek od zawartych umow z użytkownikami portalu
kasior89 / 84.10.126.* / 2010-01-26 11:04
witam ja tez dalam sie wciagnac w to bagno wlasnie dostałam kolejnego meila ze mam 3 dni na wplacenie ostatecznie i takie tam bla bla mam pytanie myslycie ze to mozliwe zeby posyłali kogos do sadu za takie cos?
Nostradamus / 88.220.67.* / 2010-01-25 06:12
Wiele kontrowersji ale nie dajcie się zrobić w .....

Po zawarciu umowy wszystkie te dane przedsiębiorca powinien potwierdzić na piśmie. Urząd podkreśla, że jednym z podstawowych praw konsumentów korzystających z usług portali oferujących pobieranie plików czy kupujących w Internecie, jest prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 10 dni. Warto pamiętać, że jeżeli nie otrzymamy od przedsiębiorcy pisemnego potwierdzenia wszystkich wymaganych przepisami danych, termin ten wydłuża się do trzech miesięcy. Odstępujemy od umowy, składając odpowiednie oświadczenie na piśmie, podając swoje dane - nie musimy przy tym wskazywać powodu. Pamiętajmy, że przedsiębiorca nie ma prawa pobierać od nas opłat za odstąpienie od umowy. Pełna wersja z Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w skrócie UOKiK
http://www.uokik.gov.pl/pl/informacja_i_edukacja/informacja/komunikaty_prasowe/art613.html?sbl=textonly
Czyli jeżeli podaliście prawdziwe dane to się puknijcie w głowę i jezeli nie dostaliście umowy do domu to napiszcie takiego maila:

Dnia XX.XX.XXXX przekraczając okres 10 dniowy,
zgodnie z Państwa regulaminem wyraziłem chęć zawarcia umowy
o świadczenie przez firmę usług okresowych
polegających na możliwości korzystania ze strony pobieraczek.pl
w zamian za miesięczny abonament.
Ponieważ do dnia dzisiejszego umowy nie dostałem
(wg. prawa umowa taka powinna zostać sporządzona na piśmie)
a ponadto otrzymuję od firmy e-maile z pogróżkami
rezygnuję z wyrażonej akceptacją regulaminu chęci
podpisania umowy. Informuję również, że jakakolwiek dalsza
korespondencja na podany w trakcie rejestracji e-mail
będzie zgłaszana odpowiednim organom ścigania
jako próba zastraszenia i wymuszania świadczenia nienależnego
oraz jako naruszenie podlegających ochronie danych osobowych.

I nie prawda że masz 10 dni na wypowiedzenie jeżeli nie dostałeś pisemnej umowy okres wydłuża ci się do 3 miesięcy.

Jeżeli zapłaciliście zażądajcie faktury VAT za wystawioną usługę jeżeli takowej nie dostaliście udajcie się do Urzędu Skarbowego i Policji i zgłoście zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa skarbowego.

Edit/
Konto na rapidshare kosztuje mniej niż 30 zł(6.99 Euro) a możecie ściągnąć 25 Giga na 5 dni co daje wam ~150 Giga za miesiąc
Pobieraczek 5 giga za miesiąc, co daje wam 60 Giga na rok i za trzy razy więcej niż rapidshare
Ale jak ładnie brzmi 7 zł miesięcznie?
gwiazda79 / 188.47.50.* / 2010-01-25 17:32
A może lepiej wysłać list polecony o tej treści? Będęmieć potwierdzenie, że wysłałam.
Jeszcze jedno mnie nęka. Każdy list, tym bardziej odstąpienie od umowy, powinno się podpisać własnoręcznie,a przecież nie wyślę im mojego podpisu bo jeszcze go podrobią i stworzą jakaś umowę.

Jak to rozegrać? A może w ogóle olać pogróżki i po prostu nic nie wysyłać? Wiem jednak, że lżej by mi było gdybym miała świadomość tego, że w ciągu trzech miesięcy odstąpiłam od umowy wysyłając pismo...
gosiunia / 83.25.44.* / 2010-01-18 23:33
Witam ,ja również się zalogowałam na tej stronce!!meile z pogróżkami ,juz mi mieli wysłać termin rozprawy.Czekam od początku grudnia na ten termin i jakoś się nie mogę doczekać!!Nie płaćcie im bo to są oszuści!!!!ja im odesłałam meila ,że sprawę zgłaszam na policję ,za zastraszanie i cisza jak makiem zasiał!! NACIĄGACZE,czekają na tych co się wystraszą i zapłaca ,i z tego gnojki się utrzymują. Nie dajcie się podejść !Gorąco pozdrawiam!:))))
paulina_12 / 2010-01-22 19:10
Ja też dałam się w to wciągnąć. Jestem niepełnoletnia, czy mogą mi coś zrobić ? Podałam prawdziwe dane osobowe, i teraz grożą, że podadzą mnie do sądu. Czy to prawda ? Błagam o pomoc. Piszcie na adres: paulla665@interia.pl. Proszę pomóżcie.
koko27 / 2010-01-18 21:39
Witam ja sam zalogowalem sie na tej stronie
i zalowalem ehh... ludzka glupota... zeby bylo malo nie sciagnalem ani jednego pliku bo nie znalazlem tego czego szukalem... a tu maile ze mam placic bo pojda do sadu... i juz mialem zaplacic bylem nawet pod bankiem ale byla duza kolejka i pomyslalem ze przyjde pozniej i to mnie uratowalo.... poszedlem do kumpla i on mi wyjechal z tekstem stary wczoraj gadali w telewizji o Tym pobieraczku nie plac im ... i zeczywiscie sprawe pokazali w Expresie reporterow byli z kamera w tej firmie ale nikt nic nie powiedzial zaslaniajac sie tajemnica firmy... poszli wiec do sadu i na policje zapytac czy wplynela od nich jakas sprawa i co sie okazalo ??? od 2 lat jak firma istnieje nie zalozyli nikomu ani jednej sprawy... powod ???? sami pewnie wtedy musieli b yzaplacic kare za udostepnianie plikow bez zgody autorow pisenek-przeciez nie placa tantiemow za sprzedaz i udostepnianie ich wyrobow... a wiec po malych poszukiwaniach znalazlem dobry tekst i wyslalem im maila od tego czasu mam spokoj ani jednego maila od nich w skrzynce oto on mam nadzieje ze komus sie przyda

""Dnia02.01.2010 przekraczając okres 10 dniowy,
zgodniez Państwa regulaminem wyraziłem chęć zawarcia umowy
o świadczenie przez firmę usług okresowych
polegających na możliwości korzystania zestrony pobieraczek.pl
w zamian za miesięczny abonament.
Ponieważ do dniadzisiejszego umowy nie dostałem
(wg. prawa umowa taka powinna zostac sporzadzona na pismie)
a ponadto otrzymuję od firmy emaile z pogróżkami
rezygnuję z wyrażonej akceptacją regulaminu chęci
podpisania umowy. Informuję również, że jakakolwiek dalsza
korespondencja na podany w trakcie rejestracji email
będzie zgłaszana odpowiednim organom ścigania
jako próba zastrasznia i wymuszania świadczenia nienależnego
oraz jako narusznie podlegających ochronie danych osobowych.''

Ps. wg polskiego prawa podpisanie umowy jest wazne tylko wtedy jesli jest sporzadzone na pismie a samo zaakceptowanie regulaminu jest nie wystarczajace i nie ma podstaw prawnych. zycze wam powodzenia i mam nadzieje ze i wam sie uda :):):)


"
-Anonim- / 109.196.123.* / 2010-12-12 10:55
Mym zdaniem trzeba jakiegoś detektywa wynająć by ich "rozbroił". Też wysłali mi jakiś e-mail kurde że trza zapłacić. Najpierw się załamałem ale gdy poczytałem o tym na różnych forach to doszedłem do wniosku że ten kit z zapłatą jest po to by otrzymać pieniądze, a to że się podało fałszywe dane uniemożliwia im pozwe do sądu. Nawet jeśli będa chcieli pozwac to i tak siebie wkopią xD ponieważ te ich filmy itp. itd. są nie legalne. tak jak ktoś tu już mówił: NIE PŁACIĆ I OLEWAC ICH !
nie zaplace / 83.23.64.* / 2010-01-17 19:40
ludzie czym sie przejmujecie tak skonstruowali regulamin ze sami nie wiedza o tym ze wypowiadaja swiadczenie uslug po 10 dniach jesli ktos nie przedluzy umowy :)

§ 4. Warunki zawierania i rozwiązywania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną


9. Umowa o świadczenie usług Usenet jest umową zawartą na czas określony i kończy się wraz z upływem terminu, na który został wykupiony abonament. Usługobiorca, który chce nadal korzystać z usług Usenet ma prawo do zawarcia nowej umowy o świadczenie usług Usenet poprzez wykupienie kolejnego, dowolnego abonamentu na wskazany w nim okres.

rejestrrujac sie na stonie zakupili panstow tak jakby bezplatny abonament ktory funkcjonuje przez 10 dni w chwili braku jego przedluzenia czyli zakupu platnej wersji powinni roziwazac umowe

kolejna sprawa jest fakt ze sama akceptacja regulaminu nie jest podpisaniem umowy
nawet podajac bleden musza najpierw je zweryfikowac i w razie prblemu poprsoc o poprawienie ich
:( / 83.9.241.* / 2010-01-18 21:01
Ja niewiem czy bd musiał cos płacic. na tej stronie :http://www.idg.pl/news/348897/Pobieraczek.masz.problem.bedzie.sprawa.w.sadzie.Prawnik.firmy.tlumaczy.html piszą ze bedą rosły odsetki to prawda??
Oszukany :( / 78.88.24.* / 2010-01-17 12:58
Ja dopiero dzisiaj wszedłem na forum o pobieraczku ale pare dni temu zapłaciłem na poczcie ta kwote 94,80 i teraz żałuje że to uczyniłem,pieniądze juz przepadły a ilu tez popełniło ten błąd .Czy moge jakos odzyskac pieniądze? pewnie nie ,bałem sie tego że po adresie IP dojdą do mnie będą ciągać po sadach itp rzeczy.;głupi byłem i tyle,zrobiłem to dla świętego spokoju
Damian Recław / 83.18.29.* / 2010-01-13 18:50
Mój nieletni Syn zarejestrował się w tej parszywej firmie bez mojej zgody latem 2009 r. Zastraszali mnie itp, ale nadal działają. To chore państwo, że pozwala na istnienie takiej plugawej firmy.
Można powiedzieć, że polskie sądy to umieją tylko osądzać pijanych na rowerze, bo jak maja do czynienia z WIELKIEM przekrętem i skargami tysięcy obywateli - tak ja k jest w tym wypadku - to nie robią nic.
spid53 / 79.185.241.* / 2010-01-25 23:40
święta prawda,kasę tylko potrafią brać jak ci z pobieraczka.
catiee / 212.244.209.* / 2010-01-12 13:25
czesc Wam!!!

Na wstępie- nie wysyłajcie listów poleconych do pobieraczka-zastanówcie się trochę...dostaliście od nich coś pocztą polska???NIE! oni korenspondują meilowo i wy też wysyłajcie listy meilowo!!! PAMIĘTAJCIE, że bez braku potwierdzenia [u]pisemnego[/u][b] przez zleceniodawcę- zleceniobiorca (czyli my) ma prawo odstąpić od umowy w ciągu 3 miesięcy!!! więc wystarczy im napisać, że zgodnie z Prawem odstępuję od umowy z Państwa firmą. JA TAK ZROBIŁAM I MAM SPOKOJ!!!!! odpisali jakimś bełkotem prawniczym, że nie akceptują tego pisma- ja to całkowicie OLAŁAM i od ponad 8 miesięcy cisza!!!!! niech piszą sobie te p******* i tak nikogo do sądu nie podadzą!! Na początku jak w to się wpieprzyłam to tak samo panikowałam jak wy- pobiegłam zgłosić to na policję-oni kazali do Prokuratury-też zgłosiłam i napisałam do rzecznika Praw Konsumenta i do UOKiK-u !!! :) -a i jeszcze do wszystkich telewizji i gazet :lol: -aż wkońcu opisaliśmy moj problem w Chwili dla Ciebie. BŁAGAM WAS WSZYSTKICH - jeśli jesteście inteligentnymi Polakami (a jestem pewna- bo najmądrzejszych da się nabić w butelkę)- zastanówcie się zanim zapłacicie!!! ja nikomu nie chcę mówić czy ma płacić czy nie- to jest wasza decyzja- mogę tylko powiedzieć, że ja NIE ZAPŁACIŁAM i nie mam zamiaru!!! :o

POZDRAWIAM WSZYSTKICH POLAKÓW I TYCH MŁODYCH I EMERYTÓW - jak to któryś z forumowiczów podzielił nasz kraj :)
paulla / 83.24.180.* / 2010-01-22 16:18
W innych artyułach czytałam, że pobieraczek ma 2 lata na to, by pójść do sądu. W tym czasie zbierają nam się odsetki. Czy to prawda ? Pomóżcie mi, błagam.
X,ZI / 95.40.255.* / 2010-03-19 11:03
CZYTAĆ I KORZYSTAĆ Z RAD NAPISANYCH OD 15.03 DO 19.03 2010 R. NA TYM FORUM
KONIECZNIE OGLĄDAJCIE REPORTAŻ EKSPRESU REPORTERÓW I RADIA WROCŁAW
SĄ TEŻ FILMY NA YUO TUBE
j23m12 / 89.230.65.* / 2010-02-01 22:07
taaak straszne odsetki 13zł za rok hahaha
beti78 / 91.196.109.* / 2010-01-12 17:07
Wielkie dzięki za rade Ja też niestety zostałam oszukana przez tego całego Pobieraczka wysłałam do nich po przeczytaniu tego opisu sprawy odstąpienie od umowy lecz dostałam powiadomienie że nie odbieraja poczty szczerze mówiąc to mam to gdzieś i nie będe zajmowała się złodziejami i oszustami niech robi to prokuratura Pozdrawiam!!!
wiolka 123 / 83.29.74.* / 2010-01-08 14:33
Co Tam Pobieraczek Ja zostałam oszukana przez Krajowy Rejestr Długów - w umowie nie było napisane że osoby Fizyczne prowadzące Działalność nie mogą dopisywać indywidualnych klientów , a moi klienci to w 99% indywidualni klienci.
Podpisałaś - płacz i płać, i tyle, a że nie mogę z tego skorzystać, powiedzieli że oni działają zgodnie z ustawą , co jest zaznaczone w umowie . Szkoda że pani która ze mną podpisywała umowę zapomniała mi o tym powiedzieć. A oni jako dobroduszni zaproponowali mi obniżenie abonamentu - CZYLI JAK JUŻ PŁACISZ ZA NIC TO PŁAĆ MNIEJ :) I tak o to straciłam 1000 zł
marysia1987 / 83.4.238.* / 2010-01-12 12:46
witam 24 grudnia weszłam na tą stronę by pościągać pare piosenek zalogowałam się a po jakimś czasie pszyszlo mi do zaolaty 94.80 napisali mi w meilu ze poprzez zalogowanie podpisalam z nimi umowe to jest nie normalne ignoruje ich pisma z zaplatą czy dobrze robie?????
ad-hdprzez nichmam / 77.45.39.* / 2010-02-14 22:50
Miałam przez nich nerwów wiele.Dostawałam pisma tak jak i wy. Skasowałam konto e-mail i nic nie dostaję,potem napisałam z innego konta,że teraz mam inny adres e-mail i że mogą w razie czego pisać,no i na to konto też już mi nic nie przychodzi.Umowę kilka razy wypowiadałam,bez rezultatu.Normalnie kołki tam pracują...A prawdziwych danych nigdy nie podaję w sieci.I nie odpisujcie nikomu i nie podawajcie swoich danych ,bo mogą wam nawet wmówić,że coś wygraliście,podszywając sie pod inną firmę.Jeśli nie grasz to nie wygrasz!I nie płacić gnojkom!!!!
jurek48l / 95.108.14.* / 2010-01-09 13:49
Ludzie już nie proszę ,a błagam nie płaccie tym oszustom pieniędzy.Bo ich nigdy nie odzyskacie.Ja na próbę zarejestrowałem sie w celu sprawdzenia tej pseudo firmy.Wyrejestrowałem sie po godz.Wysłałem im emaile o potwierdzenie rezygnacji .Nalegałem i otrzymałem po 11 dniach jak napisałem że sprawe oddam do sądu bo są oszustami ,ponieważ napisali że ich własciciel /pseudo/ skontaktuje sie w ciągu 7 dni .Nie dotrzymali słowa w związku z oszystwami ze strony tej firmy przyłączam się do Was.Bardzo proszę osoby które zostały oszukane lub czują sie zastraszane email z tej pseudo firmy prosimy składac pdpisy na stronie
http://proca.pl/pokaz/3391/zamkniecie_pobieraczek_pl
malysa11 / 195.116.133.* / 2010-01-13 00:16
Petycja w słusznej sprawie... Ja jednak się nie podpiszę. Mimo, że popieram waszą sprawę całym sercem. Doświadczenie z pobieraczkiem.pl nauczyło mnie, że nigdy nie wiadomo, komu i do czego te dane są tak naprawdę potrzebne. Trzymam jednak kciuki.
A co do pobieraczka. To nie zapłaciłem i nie mam zamiaru zapłacić. Akceptacja regulaminu nie oznacza podpisania umowy. A jeśli się mylę to wezwanie do sądu dostanę też e-mailem??? ;)
zzzzzzzzzzzzzz / 78.8.61.* / 2010-01-09 11:29
musialabym byc glupia tez przyszlo mi do placenia juz lece placic oszustwo powinno byc karalne na szczescie wy piszecie i ogladalam w telewizji mam ich gdzies niech mi to gowno sciagna z profilu
zzzzzzzzzzzzzz / 78.8.61.* / 2010-01-09 11:29
musialabym byc glupia tez przyszlo mi do placenia juz lece placic oszustwo powinno byc karalne na szczescie wy piszecie i ogladalam w telewizji mam ich gdzies niech mi to gowno sciagna z profilu
walther / 195.116.239.* / 2010-01-23 16:52
A ja powymieniałem z Panami maile, potem je wydrukowałem i złożylem zawiadomienie o oszustwie do prokuratury. Chyba będą usatysfakcjonowani bo przecież chcieli do sądu:))))))
marekmag2 / 212.166.153.* / 2010-01-30 15:49
proszę o powiadomienie mnie co prokuratura postanowiła,ja zaplaciłem bo mieszkam za granicą i ne chciałe stważać problemów sobie
pozdrawiam;
Marek
bezmyślna :/ / 91.145.145.* / 2010-01-07 13:03
fuck :/ i ja jestem w gronie osób które bezmyślnie się zalogowały na tą cholerną stronkę, nie zdając sobie sprawy, że podpisuję z nimi umowę ...
5 stycznia dostałam pierwsze wezwanie do zapłaty. treść tego wezwania przeraziła mnie więc postanowiłam bezzwłocznie zapłacić ...
na szczęście za nim to zrobiłam odwiedziłam te forum i szybko zmieniłam zdanie! nie zapłacę tym naciągaczom!
to linki które pozwolą wam podjąć jedyną słuszną decyzję o tym żeby nie zapłacić!

http://www.youtube.com/watch?v=jfwOZUmjzG0

http://www.radiozet.pl/Programy/Dzwonie-do-Pani-Pana-w-bardzo-nietypowej-sprawie/%28offset%29/40 (audycja o pobieraczku jest ostatnia ...)

następnie podpiszcie się pod petycją:
http://proca.pl/pokaz/3391/zamkniecie_pobieraczek_pl
UUU.... / 79.170.120.* / 2010-01-06 20:54
TO MA BYĆ POBIERANIE ZA DARMO???-Spółka umożliwia zawarcie umowy o świadczenie Usługi Usenet w następujących pakietach cenowych: Pobieraczek5 - Limit 5 GB transferu miesięcznie, okres trwania umowy - 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy – 7,90 PLN (słownie siedem złotych dziewięćdziesiąt groszy) brutto miesięcznie, opłata pobierana jednorazowo za okres trwania umowy po jej zawarciu Pobieraczek10 - Limit 10GB transferu miesięcznie, okres trwania umowy 9 miesięcy od dnia zawarcia umowy – 9,90 PLN (słownie dziewięć złotych dziewięćdziesiąt groszy) brutto miesięcznie, opłata pobierana jednorazowo za okres trwania umowy po jej zawarciu Pobieraczek20 - Limit 20GB. transferu miesięcznie, okres trwania umowy 3 miesiące od dnia zawarcia umowy – 19,90 PLN (słownie dziewiętnaście złotych dziewięćdziesiąt groszy) brutto miesięcznie, opłata pobierana jednorazowo za okres trwania umowy po jej zawarciu.
UUU.... / 79.170.120.* / 2010-01-06 20:55
TO JEST W 7 PODPUNKCIE REGULAMINU

Najnowsze wpisy