Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pogłębia się kryzys na rynku nowych aut osobowych

Pogłębia się kryzys na rynku nowych aut osobowych

Rider997 / .* / 2004-12-23 21:15
Wyświetlaj:
Locha / .* / 2005-01-09 00:04
W salonach upusty i rabaty rzędu kilku do kilkunastu % wartości samochodu.I to ma być promocja????? A 30% upustu za samochód z ubiegłego roku to nie łaska?Przyjmę zaklad o każdą kasę, że w 2006 (powtarzam w 2006) roku będą stać w salonach samochody z roku 2004 jeżeli szanowni dealerzy przy tej mizerii sprzedażowej nie spuszczą solidnie z ceny.Panowie nie macie pojęcia o handlu!!!!!!!!
mex / .* / 2004-12-24 08:15
Co się dziwic? Po wejsciu do Uni ceny nowych aut wzrosły, bo dealerzy wykorzystali sytuacje rynkową i zamieszanie. Teraz jak dolar i euro spadaja to jakoś nie widac znaczacych obniżek cen aut. A zarobki jakoś nie rosną , wiec to chyba normalne ze ludzie sprowadzają autka zagranicy. A jakis frajer woli kupowac z salonu i jezdzic na benzynie to juz jego sprawa.
premeryt / .* / 2004-12-23 22:20
Proponuję sprawdzić ile samochodów sprzedano w IV kw ubr, do maja 2004 ile zaimportowano od maja br i potem rozdzierać szaty nad "podatkiem" VAT.
hymus / .* / 2004-12-24 07:51
Racja, ja bym sprowadził jeszcze kilka prawie nówek z UNI, wymiotować mi się chce jak jadę ulicą i mijają mnie te prawie nówki, przerobione na gaz, bo cymbałów już nie stać na beznzynę, sam kupiłem auto salonowe, i bardziej dostaję po tyłku niż właściciele prawie nówek (OC, AC itp)
ja_ro / .* / 2004-12-23 21:52
Przecież agencjii reklamowej, prawnikowi, firmie informatycznej, lekarzowi, przedstawicielowi handlowemu NIE SĄ POTRZEBNE DUŻE SAMOCHODY !!!Uczciwie należy wrócić do poprzednich przepisów - więcej samochodó to większe pływy z VAT, więcej miejsc pracy, większe podatki firm motoryzacyjnych, a jak komuś potrzebny jest mały samochód - to jego sprawa !!!]Rozumię, ze wśród posłów którzy znieśli poprzednie przepisy są tzw. posłowie-aferzyści - dla nich nie ma znaczenia odliczenie VAT, oni robią TAKIE PRZEKRĘTY, że mogą nie odliczać sobie tego skromnego VATu - a w małe firmy to uderza !!!NIE GŁOSUJ NIGDY NA LEWICĘ !!!
Rider997 / .* / 2004-12-23 21:15
A recepta jest taka prosto...Przepisy o Vat to kolejny bubel naszych parlamentarzystow...Wystarczy to zmienic i znowu bedzie lepiej ale to nie takie proste...Aha...Udanych swiat poslowie za nasze pieniadze, ciesze sie ze moglem sie dolozyc do wszych trzynastek...

Najnowsze wpisy