Forum Forum finansoweInne

Polacy coraz bardziej lubią karty płatnicze

Polacy coraz bardziej lubią karty płatnicze

Obywatel Polak / .* / 2005-02-07 12:44
Komentarze do wiadomości: Polacy coraz bardziej lubią karty płatnicze.
Wyświetlaj:
ANASTAZJA / .* / 2005-02-09 10:31
Z INTELIGO JEST WSZYSTKO W PORZĄDKU. PEWNIE UŻYWA PAN PRZEDPOTOPOWEGO MODEMU O PRĘDKOŚCI 15 LUB MNIEJ. I TO JEST PRAWDZIWA MAKABRA, PANIE GREG!!!
mis63 / .* / 2005-02-08 09:48
korzystam z Inteligo od kilku lat i nigdy nie miałem zadnych problemów a wręcz przeciwnie.jeste bardzo zadowolony.
Obywatel Polak / .* / 2005-02-07 12:44
przelewy nie idą, przez internet wejść się nie da itd.myślałem że to jednorazowe trudności techniczne, ale nie dzisiaj kilka godzin walczyłem zanim udało mi się wykonać tranzakcje.No ale nie można oczekiwać profesjonalnego systemu za tak małe opłaty.....
remikane / .* / 2005-02-10 15:29
Ja mam konto w Inteligo od początku istnienia tego Banku i nie mam zastrzeżeń. Jestem bardzo zadowolony.
Greg / .* / 2005-02-08 09:37
Mi działa suuper. Polecam wszystkim INTELIGO !!! Najlepsze są te powiadomienia o każdej transakcji smw-em na komórke. SUUPER !!!
pejot / .* / 2005-02-07 21:55
Ja też korzystam z Inteligo i nie mam żadnych problemów z przelewami, ołączeniem itp.
Beata / .* / 2005-02-07 20:56
Nie mam żadnych problemów.Codziennie wykonuję jakieś transakcje przez Inteligo i wszystko jest ok :-)Co do kart płatniczych-fajna sprawa i ełaściwie to większość moich transakcji wykonuję przy użyciu karty. Niepotrzebna ta cała ekscytacja kartami bo to naturalna sprawa ;-)
silver / .* / 2005-02-07 14:02
Jak to nie mozna? Jestem zadowolony, korzystam z KB24. Odpowiednik dla firm VideoTel rowniez polecam, mozna spokojnie robic >100 przelewow dziennie. No i moze sprawdz wlasne lacze, bo to rownie dobrze moze byc jego wina.Co do kart platniczych, nie ma sie czym ekscytowac. Nadal jest za niski zeby na powaznie myslec o e-commerce. W Stanach zaczynaja myslec o kartach kredytowych dla psow, bo wszyscy ludzie juz takowe maja. ;)

Najnowsze wpisy