Forum Polityka, aktualnościKraj

Polska telefoniczną pustynią Europy

Polska telefoniczną pustynią Europy

Money.pl / 2006-08-25 16:07
Komentarze do wiadomości: Polska telefoniczną pustynią Europy.
Wyświetlaj:
maniuś / 83.27.125.* / 2006-08-25 20:53
Czemu to się dziwić że w tym ciemnogrodzie społeczeństwa nie stać na telefon.Wszyscy twierdzą że w Polsce jest wszystko drogie,a ja twierdzę że to społeczeństwo za małe ma dochody.Ponadto operatorzy telefoniczni są tak pazerni że okradają w majestacie prawa abonentów.W tym ciemnogrodzie nieudolne rządy nic nie robią aby poskromić pazerniaków.Takie mamy czasy że oszuści,szubrawcy i złodzieje w majestacie głupawego prawa pasożytują na społeczeństwie i je okradają perfidnie.Przeprowadzanie sądaży nic tu nie pomoże ani po nich nie przybędzie telefonów w gospodarstwach,ani komputerów.To rząd powinien stworzyć polepszenie warunków bytowych aby w gospodarstwach pojawiły się komputery i telefony.Natoniast każde kolejne rządy wolą zajmować się różnymi tematami zastępczymi oraz wywoływać różne skandale i afery między partyjne jak coć zrobić pożytecznego dla społeczeństwa i kraju.No cóz jacy wyborcy tacy ich przedstawiciele zasiadający w rządzie i parlamencie.Ja nie uczestniczę w wyborach ponieważ wszyscy kandydaci nie są godni abym im zaufał i dla tego nie mam kaca moralnego że za moim przyzwoleniem oszołomy dorabiają się fortun.
czater / 2006-08-25 16:29 / Tysiącznik na forum
Ja ma numer w VoiP za darmo w wybranej strefie numeracyjnej i brak abonamentu rozmowy po 11 gr wszedzie za minute.
rybka / 2006-08-25 20:52 / Tysiącznik na forum
Zaczynam się nad tym zastanawiać. Bedę wdzięczny za opinię :-)
czater / 2006-08-25 21:00 / Tysiącznik na forum
Tyle ze musisz sie liczyc z kosztem neta conajmniej 110 Kb.
saul / 2006-08-25 16:07 / portfel / Pan Owca
Doskonałą alternatywą dla telefoni stacjonarnej jest voip.
Barti / 83.168.75.* / 2006-08-25 16:15
U siebie mam ruterek z bramką i tesciowa nawet sie nie połapała, ze to nie gówniana tepsa. A koszty telefoniczne 1/5 tego co za tepsy.

Najnowsze wpisy