Forum Forum prawnePracy

Prawo do dnia wolnego za pracę w niedzielę lub święto

Prawo do dnia wolnego za pracę w niedzielę lub święto

Wyświetlaj:
romek88 / 83.15.54.* / 2007-12-25 19:35
wydaje mi sie ze stacji powinny być bezwzględnie zamknięte w święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc ponieważ Ci wszyscy politycy i prezesi koncernów paliwowych nie maja zielonego pojęcia jak to jest iść do pracy w święto a oni osobiście sami siedzą w domu i maja to gdzieś ze zwykły pracownik musi iść do pracy;/ przykładowo stacje benzynowe nie poniosły by dużych strat gdyby były zamknięte 5 czy te 6 dni w roku ponieważ ludzie jeżeli by wiedzieli ze będzie zamknięta to by wcześniej zatankowali więcej i to jest zbędne wg mnie żeby stacja była otwarta w święta!!! ale Widocznie dla najbogatszej firmy w państwie..... to jest problem;/ jakby wiedzieli jak to jest ze najbliższa osoba w takie dni muszą pracować to może by inaczej do tego podchodzili;/ a nie za kilka dni pracy milionowe odprawy...żałosne.... gratuluje honoru i wstydu;/
przewodnick / 2007-12-28 01:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A pomyślałes o ludziach, którzy do swojego domu rodzinnego mają kilkaset kilometrów? O takich, którym zbiornik zatankowany wczesniej nie wystarczy?
PeroPrezes / 83.26.169.* / 2008-01-02 18:13
ja pomyślałem, jeśli jedna stacja z ok.10 z mojego miasta (ma 42tys. mieszkańców) byłaby czynna na jedne święta w roku, to w sumie każda stacja w mojej miejscowości byłaby czynna przez przynajmniej jedne święta, a jak by się trafił 1 samochód na godzinę (jeśli by w te dni podnieśli cenę benzyny o 100%) to byłby to cud :)

Najnowsze wpisy