Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Premier: Podnieśmy podatki najbogatszym

Premier: Podnieśmy podatki najbogatszym

Money.pl / 2007-06-22 13:56
Komentarze do wiadomości: Premier: Podnieśmy podatki najbogatszym.
Wyświetlaj:
a fe kaczka a fe! / 157.25.157.* / 2007-06-22 14:38
I co nie mam racji? Kaczory nienawidzą SLD bo mają te same poglądy tylko należą do innej bandy.

Referendum na temat komu i o ile podnieść podatki ? Puknij sie w ten swój kaczy łeb.

Jarosław Kaczyński jest za głupi na to aby pojąć, że wprowadzając podatek liniowy na poziomie kilkunasu procent zwiększyłby wpływy do budżetu i starczyłoby na podwyżki dla pielęgniarek, lekarzy i nauczycieli. On w swoim bolszewickim umyśle nie potrafi tego pojąć. Jego brat podobnie, a reszta PIS to służalcze brązowe nosy co tylko przytakiwać potrafią.
G / 84.234.59.* / 2007-06-22 14:31
Wprowadzić podatki dla posłów i senatorów.Obnizyć im uposażenia i róznego rodzaju dodatki.W tej sprawie niech zrobi referendum.Z góry zakładam 96%na tak.
wkurzony z rana / 57.66.193.* / 2007-06-22 14:29
ja proponuje referendum:
- czy zabrac politykom diety i inne dodatki i przeznaczyc je na pensja lekarzy
- czy wype...dolic wszystkich politykow na madagaskar....

oba referneda - 90% frekwencji i 90% ZA !!!!

(ale w sume co mieszkancy madagaskaru mi mi zlego zrobili aby ich tak karac???)
KAP / 162.27.160.* / 2007-06-22 17:46
byles w ostatnich wyborach glosowac?
Floyd / 2007-06-22 15:31 / Tysiącznik na forum
Wolnego kolego. A, ładnie to tak nie zapytać się wyborców Kaczyńskiego o zgodę?
kaczminator / 83.8.37.* / 2007-06-22 14:26
Jarosik powinien dać przykład i zacząć od wyższych podatków dla polityków
reformator / 83.8.37.* / 2007-06-22 14:29
może zrobimy w tej sprawie referendum ?
t / 83.24.173.* / 2007-06-22 14:25
Yea! Populizm i Socjalizm w pełnej okazałości...
hubba bubba / 83.17.193.* / 2007-06-22 14:23
kur... a chcialem powoli glosowac na PiS, bo mimo ze buractwo tam niezle, koalicja, to jednak gospodarki nie psuja, trzymaja sie sztywno przeciwko szczekaczkom z GW, ogolnie mimo ze niechetny to powoolutku sie przekonywałem do moherów. teraz nie, w zyciu nie, dobrze ze to wyszlo, socjalistyczna propaganda! Wyzsze podatki dla bogatych, to znaczy wyzsze podatki dla biednych, keidy CI kretyni to zrozumieja?????
toj / 83.8.121.* / 2007-06-22 14:20
jak w socjaliźmie .. nie możesz mieć więcej niż inni!

poprostu zachęcają do ukrywania dochodów
wstyd mi za ten kraj
kazimierz / 2007-06-22 14:19 / Bywalec forum
zabije przynajmniej z 3 pielegniarki i 2 lekarzy jesli podniesiona zostanie najwyzsza stawka PIT.
hubba bubba / 83.17.193.* / 2007-06-22 14:29
to bedzie koniec marzen Polski o wzsroscie, dobrobycie i powodzeniu na najblizsze 50 lat. Powaznie przemysle temat wyjazdu do UK lub rlandii, 3 stawka mnie zabije w takim wypadku. A w czoraj pokazywali Kazachstan, liniowy 14 %, wzrost gospodarczy jak rakieta, ehh....
skowronez / 2007-06-22 14:06
Gdybym był lekarzem mógłbym wypowiedzieć się na temat zdrowia psychicznego jednego z braci. Gdybym był pielęgniarką mógłbym dać mu zastrzyk.
A tak mogę powiedzieć tylko, że wydaje mi się, że nęka go jakaś choroba a jej symptomy ma wypisane na twarzy.
A tak na poważnie to w pełni popieram braci i sugerowałbym żebyśmy wszyscy jako patrioci, którym leży na sercu los ojczyzny zrzekli się naszych pencji i dali braciom możliwośc wypłacania nam tyle ile ich zdaniem potrzebujemy do życia na niekoniecznie godnym poziomie.
Przepraszam, że zarabiam
JMaciek / 195.33.129.* / 2007-06-22 14:12
Chyba trochę nie zrozumiałeś ironii premiera. Chodzi o to, że nie wytrzaśnie znikąd tych pieniędzy. Chyba, że nasi współczujący obywatele przegłosują obciążenie najbogatszych.
KAP / 162.27.160.* / 2007-06-22 14:27
ciekawe ze przy Wloszczowej nie bylo referendum, nie bylo tez przy rozroscie ministerstw i placeniu apanazy nic nie umiejacym kolezkom z koalicji i PiSu. Przy pomostówkach dla górników tez nie slyszalem. Jak w Kanadzie wdrazano oszczednosci , to rzadzacy zaczeli od siebie i dali przyklad redukujac administracj. U nas inny kraj i inne standardy. Powód nacisku na place jest tez w tym, ze najpier publicznie sie ludzi obraza (lekarzy, pielegniarki,..), a potem dziwi sie ze nie mozna sie porozumiec. jakbym sasiadowi lub pracownikowi nawymyslal od s..synów to bym sie potem nie dziwil ze nie chce sie ze mna dogadac. Pielekniarki to nie koty panie premierze.
Artur W / 88.199.125.* / 2007-06-22 13:56
Jarek jak Janosik znow chce napuszczac na siebie rozne grupy spoleczne w Polsce, a moze by tak z zapowiadanych przez Jarka obnizek na wydatki w administracji panstwowej dac podwyzki pielegniarkom pewnie zaraz Lepper by zaprotestowal i jak by zmiekl
Floyd / 2007-06-22 14:03 / Tysiącznik na forum
To oczywiste, że Kaczyński powinien wyciągnąć pieniądze ze skarpety i dać pielęgniarkom, wtedy wszyscy byliby zadowoleni i nie było by mowy o napuszczaniu jednych na drugich.
o sooo choźźźii? / 89.76.225.* / 2007-06-22 14:33
4 RP=PRL taka smutna prawda, wszystko upaństwowić nikt o władzy złego słowa nie może powiedzieć bo od razu spekulant i na usługach obcego wywiadu, niedługo za złe zbiory odpowie stona imperialistyczna...
skowronez / 2007-06-22 14:26
nie ze skarpety tylko z pończochy i nie ze swojej tylko ze swojej matki
lorunia / 91.94.191.* / 2007-06-22 17:07
Tu chodzi nie o kilkanaście miliardów a znacznie więcej ! Grupy innych zawodów już czekają , aby zażądać podwyżek . Obawiam się że taka presja płacowa nie jest możliwa do spełnienia . nie pomogłyby pieniądze na budowę świątyni , czy zabranie diet poselskich .Można zlikwidować wszystkie nowe stanowiska powstałe w związku z usprawnieniem pozyskiwania środków z UE . Wysprzedać samochody rządowe TO i TAK TO BĘDZIE KROPLA W MORZU POTRZEB . Z tego wyciągnąłby parę miliardów ! a gdzie tu reszta część potrzebnej kwoty ? Chyba mennica ! ! ! pozostanie jeszcze w rezerwie , Typowo polityczne zagranie PO i SLD . Pan Komorowski dużo mówił na konferencji prasowej , ale jakby zapomniał powiedzieć skąd on by wziął te pieniądze na podwyżki ! Zwykła hipokryzja ! Aby komuś coś dać komuś trzeba zabrać , czyżby nie chciał zrobić sobie wrogów w jakieś grupie społecznej przed upragnionymi wyborami ? Przy takim natłoku żądań żaden rząd czy to z lewicy czy PO nie wymyśliłby nic ciekawszego niż PiS .... A całe to ględzenie ma swój wymiar typowo polityczny Już widzę w jakie piękne słówka byście ubierali niemoc podwyższenia strajkującym . Zakładając że w tej sekundzie bylibyście u władzy ! !
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy