Forum Forum inwestycyjneFundusze

Produkty inwestycyjne?

Produkty inwestycyjne?

karol_k / 80.55.19.* / 2007-06-12 16:10
Czy słyszeliście że firma generali wprowadza na rynek nową ofertę?Podobno dotyczy funduszy inwestycyjnych
Ponoć jest atrakcyjna, ale nie znam szczegółów.
Czy wiecie coś więcej na temat tej oferty?
Wyświetlaj:
tomaszek84 / 62.233.139.* / 2007-06-22 13:52
jeżeli chodzi o 10 nowych funduszy to 6 z nich jest portfelami. bedzie można sprawdzać stan swojego konta przez internet zmieniac warunki polisy itp. niestety bedzie to dostepne dopiero od 1 lipca. portfele są fajne i moim zdaniem bedzie mozna na nich zarobic szczegolnie na zagranicznych portfelach surowcow i nieruchomości bo w slklad nich wchodza ciekawe fundusze...
Mirco / 213.158.196.* / 2007-06-27 20:09
Takie portfele ma już, np. SKANDIA T.U. S.A. Jedne z lepszych na polskim rynku. Sam w nie inwestuję. Można na nich zarobić więcej niż na najlepszym funduszu inwestycyjnym.
zbyszko_3 / 83.24.152.* / 2007-06-21 00:06
Nie jest to jakaś wielka super atrakcyjna oferta ale jak przeglądałem ich warunki, ilośc funduszy, portfeli etc to jest w czym wybierac. Dopiero zaczynaja poczekajmy co i jak aby mozna bylo cos prognozowac. Niech stana do walki z wielkimi tego biznes swiatka to bedziemy mogli cos wiceje powiedziec.
radziej / 2007-06-12 17:36 / Bywalec forum
co to za firma?
madziolek / 212.2.100.* / 2007-06-27 16:59
Jak to nie znasz Generali?
175 lat na rynku już są!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wejdź sobie na www.generali.pl, na pewno dużo się dowiesz
matiko / 80.55.19.* / 2007-06-19 11:37
Tak czytałem ostatnio o tym gazecie Finansowej.
Jest to oferta która jest już na rynku tylko Generali jest nowym graczem - ma kilka atutow m.in niskie opłaty utzrymania konta - tylko z tego co sie dowiedzialem to jest to raczej produkt dla ludzi ktorzy chca dluzej oszczedzaj - nie nastawiaja sie na szybki zysk ale za to jest duzo miejsze ryzyku wpadki
madziolek / 212.2.100.* / 2007-06-19 12:53
A rzeczywiście był taki artykuł w ostatnim numerze pisali o zyskownych inwestycjach.
Faktycznie jest to nowy produkt, ciekawą propozycją są zróżnicowane portfele. No i inwestor ma wgląd w swoją polisę przez internet - co jest dużym plusem, bo można na bieżąco śledzić wszelkie zmiany.
matiko / 80.55.19.* / 2007-06-19 13:13
ooo o kontroli z Internetu nie wiedziałem - myślałem że tylko dla firm takie usługi - to może być fajna rzecz, a nie wiesz madziolek czy samemu mozna zmieniac przez Internet fundusze, potfole - czyli ulokowanie kaski czy tylko sprawdzac swoj stan posiadania.
Interesuje sie tym produktem poniewaz jest to nowosc a firma wzbudza moje zaufanie - mam w niej polise OC i sie nie zawiodlem w momencie szkody - a wiec warto byc wiernym marce
Pozdrawiam
Mati.
madziolek / 212.2.100.* / 2007-06-19 13:36
Z tego co wiem, to będzie specjalny portal, przez który inwestor będzie mógł sprawdzić obecny stan swojego konta, dokonywać operacji na polisie, itp.
Noooo slyszałam, że Generali pod wzglem wypłacalności i minimum formalności jest na prawdę przyzwoitą firmą.
Pozdr., :-)
radziej / 2007-06-19 17:33 / Bywalec forum
"na prawdę" piszę sie razem! tak tylko się czepiam, pozdrawiam!
matiko / 80.55.19.* / 2007-06-19 17:25
ta mozliwośc działania przez internet jest super - jeszcze moze troche pytanie nie na miejscu - czy jak podpisze odpowiednie dokumenty to bedzie ktos nimi dysponowal doradzal gdzie je ulokowac czy ja sam musze o wszystkim decydowac - nie znam sie wiec wydaje mi sie ze ktos powinien mi doradzac - tak chyba jest ale wole zapytac
gość / 82.160.51.* / 2007-06-22 12:45
Kolejna kopia polisy AEGON-a. Tylko że ten jest znowu dwa kroki do przodu, bo ma już w swojej ofercie regularnej oprócz funduszy polskich 11 funduszy zagranicznych, pomiędzy którymi można się swobodnie przemieszczać, składając zlecenia przez internet. Kosztowo podobnie, ale raczej nie taniej. A AEGON rok po roku otrzymuje nagrodę "Przedasiębiorstwo Fair Play". To o czymś świadczy
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy