Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

Prokurator - ciekawa postać

Prokurator - ciekawa postać

grensik / 77.91.33.* / 2007-09-23 14:21
Podziwiam prokuratora - facet ma duuuza cierpliwosc do tego co ludzie gadaja...
Naprawde wyrazy szacunku do wyrozumiałości na głupotę ludzką.

Przecież :
Po pierwsze: Nikt nie karze wam kupować tego co on rekomenduje, co więcej nikt wam nawet nie karze czytać to o czym on pisze.

Po drugie: Jeśli rekomendacja jest niesprawdzona - akcje spadna - automatycznie jest opluwany i wysmiewany

Po trzecie : Czy ktoś poda przyklad grugiej osoby na tym forum, która ma tak duża skuteczność typowania?( nieważne jak to nazwiemy spekuacja, czary, magia, wróżenie z fusów, czy analiza technicza - liczy się efekt końcowy)

Po czwarte: Dlaczego osoby krytykujące nie dadzą swoich - oczywiście leprzych rekomendacji - piszę leprzych bo jeśli ktoś krytykuje to zapewne ma argumenty które może uwzględnić po swoich rekomendacjach.

Po piąte: Czy naprawde Polacy mają taką mentalność, że jeśli coś jest za darmo to nie można szanować - czy naprawde do tego nie dorośliśmy.
Inni płacą "doradcom" za takie prognozy ich rekomendacje są często mniej skuteczne ale wiadomo tam siedzi gość w garniturku i od razu jest fachowcem, a tutaj czytamy tylko słowa z nic nie mówiącym słowem "Prokurator" - czy to upoważnia do plucia?

Pozdrawiam Pana i dziękuję za poświęcany czas na tym forum.

Jednocześnie mam prośbę do przeciwników rekomendacji prokuratora - proszę o sensowne napisanie w czym jego rekomendacje Panstwu przeszkadzaja?
Wyświetlaj:
poczatkujacy / 77.253.254.* / 2007-09-26 20:26
szacunek dlaProkuratora i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Life / 2007-09-26 19:24 / Tysiącznik na forum
Dotychczas nie kozystałem z Twoich rekomendacji.
Jednak widzę że masz "jaja" i pomagasz mniej doświadczonym więc:
Czyń swoją powinność :))
Ps. Sam jestem ciekaw Twoich rekomendacji .
Nie daj długo na nie czekać :)
Pozdrawiam.
leon57 / 193.219.28.* / 2007-09-26 04:19
Pozwolę sobie i ja dodać swoje uszanowanie i podziw dla Prokuratora. Na razie inwestuję po swojemu, ale Jego rekomendacje są dużo skuteczniejsze niż moje widzimisię. Coś mi się widzi, że wkrótce zacznę Go słuchać, pomimo że nie udziela gwarancji. Tymczasem pozdrowionka dla Prokuratora.
harmen / 2007-09-25 23:39
Witam,
na początek prośba do Prokuratora aby nie zniechęcał się wszystkimi negatywnymi komentarzami i dalej dzielł się swoimi typami. Jestem początkującym inwestorem( czy raczej może graczem ) i wchodząc na forum pierwsze co robię to sprawdzam czy są jakieś rekomendacje od Prokuratora-do tej pory nie korzystałem z nich, ale uważam, że ktoś komu chce się dzielić z innymi swoimi doświadczeniami zasługuje na szacunek. Nie mogę natomiast pojąć wszystkich krytykujących - jeżeli nie podobają się wam rekomendacje Prokuratora to po co je czytacie - skoro komentujecie to czytacie. Prokurator wspomagaj nas dalej swoim doświadczeniem - a reszcie na pochybel ( a może pohybel - bo chyba pierwszy raz sam używam tego w słowie pisanym)
jar / 2007-09-25 13:56
Niektórzy ludzie czerpią radość z pomagania innym i tak się realizują. Niektórzy czytelnicy tego forum zrozumieją ten fakt dopiero na łożu śmierci, ale to ich sprawa.
Prokurator długie lata spędził grając na giełdzie i dochodząc do tego jakie prawa rządzą giełdą, jak te wszystkie zjawiska zrozumieć opisać, a najlepiej uporządkować w sprawdzający się w większości przypadków algorytm. To podejście naukowca, który szuka idealnej metody. Z tego co mi powiedział opracował swoją metodę, którą po sprawdzeniu jego rekomendacji uważam za wysoce skuteczną.
Jaki ma w tym interes?
Odpowiedź jest banalnie prosta.
Z jego wynalazku korzysta duża liczba osób i to jest jego osobisty sukces, który trudno wycenić w pieniążkach, bo jest to jego osobisty sukces.
Coś nad czym pracował działa. I o to chodzi.
Oczywiście nie ma idealnej 100% metody, ale niech ktoś zrobi toskuteczniej.
I jeszcze jedna sprawa.
Gdyby wszyscy tak "naganiali" do zwyżek, a nie do spadków sytuacja na giełdzie byłaby korzystniejsza niż dziś.
Ja go doceniam za to co robi.
Pozdrowienia dla "Prokuratora".
Jar
Prokurator / 2007-09-25 19:55 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,Jar".
Dzięki za ciepłe słowa. Wiedząc, że są ludzie tak przychylni mi jak Ty,utwierdzam się w przekonaniu, że moje rekomendacje są komuś potrzebne i tym samym moja praca ma sens. Jeszcze raz dziękuję Ci i pozdrawiam Cię.
Prokurator.
Rafal xyz / 217.168.130.* / 2007-09-24 15:34
Co za ludzie.
Nikt nie zmusza do czytania tego forum. Nie podobają Wam się czyjeś rekomendacje to omijajcie tematy zakładane przez te osoby. Tyle.
_kapiszon_ / 2007-09-23 15:22 / portfel / Strzelec wyborowy
tak, duze wporzo dla prokuratora i szacun za to ze sie nie zniecheca. Narazie nie skozystalem z jego rekomendaji, z niektorymi nawet sie nie zgodze - ale bacznie sie przyglądam. Mysle ze nie padną odemnie slowa krytyki w na temat tego co On pisze, ponieważ uwazam ze sami odpowiadamy za to co robimy z naszymi pieniedzmi.

AVE
Red Rabin / 193.41.113.* / 2007-09-23 14:43
Do grenosik /Pomyśl chłopcze po co to robi.
Pomaga wam i sobie.Sugeruje i manipuluje takimi jak ty.
grizli... / 83.31.103.* / 2007-09-26 09:50
Ja też nabieram do niego przekonania. To co pisze naprawdę ma sens.
Prokurator / 2007-09-24 11:31 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,Red Rabin".
Sugerujesz, że ja manipuluję innymi.
Co w takim razie napiszesz, jeżeli zdecyduję, że swoje rekomendacje od pewnego pięknego dnia podawał będę tylko na prywatne adresy e -mail i tylko dla osób na poważnie tym zainteresowanych?
Prokurator.
prywatny / 87.251.227.* / 2007-09-25 21:35
oj, to ja od razu podam swój adres ...
jessi / 82.160.22.* / 2007-09-25 18:50
Dziękuję za rekomendację Fonu, dziś jest już po 0,51. Wczoraj udało mi się sprzedać po 0,57 i to dzięki Twojej rekomendacji nie popłynąłem na duuuży procent.
Pozdowienia Gorzów.
zielinski / 2007-09-24 14:14
nie sluchaj ich to zazrosnicy. sa ludzie ktorzy chetnie ciebie czytaja na gieldzie nie jest nigdy nic pewnego teraz to sie sprawdza ale zawsze sa wyjatki z regul. nie przejmuj sie nie jestes nikomu nic winny nikt nie musi sluchac i robic wedlug twojej rady.pisz dalej liczymy na ciebie
:SDKJfh / 83.26.161.* / 2007-09-24 12:26
A wiesz co mi sie wydaje ? Że te rekomendacje to jest typowe zagranie. Przez piewien czas dajesz trafne, darmowe rekomendacje na forum, zyskujesz zaufanie innych, a po pewnym czasie kończysz z tym, podajesz swój email i numer konta na który mają być przesyłane pieniądze za rekomendacje. Już nie raz się z takim czymś spotkałem nie tylko w tej dziedzinie. I to jest cała tajemnica twojej "dobre woli". Nie ma ludzi którzy robią coś bezinteresownie, przynajmniej ja w takich nie wierze.
Prokurator / 2007-09-25 13:10 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,SDKJfh".
W Polsce obowiązuje taka reguła, że każdy taki ktoś jak ja jest oszustem ,złodziejem ,kanciarzem i wszystkim najgorszym. Uważasz też że uknułem jakiś podstęp. Nie zapominaj wobec tego o tym,że każda reguła ma swój wyjatek, który ja potwierdza.
Prokurator.
zielinski / 2007-09-24 13:39
wy jestescie wszysca chorzy czlowiek daje rekomendacje a nie musi to sa jego osobiste analizy, przeczucia itd.nikt nie musi sie z nimi zgadzac, kupowac, sprzedawac.
a wy tylko narzekacie a za chwile bedzie pytanie w forum ludzie pomorzcie chce zarobic prosze o pare rad.o co wam chodzi to jest zazdrosc
oskardto / 2007-09-24 12:38
Nie rozumiem Was panowie (Red Rabin, :SDKJfh i inni), nie pasują Wam opinie Prokuratora - nie czytać/ignorować, nikt nikogo do niczego nie zmusza.

Dajcie gościowi spokój a nie szukajcie drugiego dna, podtekstów, takich czy innych interesów bądź też teorii spiskowej.
Beduin / 83.29.99.* / 2007-09-24 19:34
Bezinteresowny gość, jaaaaasne
grensik / 77.91.33.* / 2007-09-23 16:16
Panie czerwony zydku.
Czy to, że pomaga użytkownikom jest czymś złym?
Rozwiń proszę myśl w jaki sposób manipuluje ludźmi?
Bardzo proszę o rozwinięcie Pana wypowiedzi - może warto napisać coś więcej niż napisąć kolejne zarzuty i schować głowę w piasek?
progfan / 2007-09-23 16:04
nawet jesli jak twierdzisz prokurator mna i innymi "manipuluje" to nie mam nic przeciwko jesli zarabiam. A jesli chodzi o mnie to mam duzy szacunek dla prokuratora bo uwazam ze wiecej np. mi pomaga niz jak twierdzisz robi szkody.
irasiad org / 217.173.191.* / 2007-09-23 15:52
no co Pan powiesz?... przecież mógłby pomagać tylko sobie.. no nie?
Klekot / 2007-09-26 07:56
Myślę, iż ten temat zmierza do nikąd .... zawsze sie znajdzie jeden z drugim, który będzie podkręcał dyskusję, żeby .... Ciekaw jestem czy byli by tacy mocni gdyby mieli podpisać imieniem i nazwiskiem ;). Obawiam się zostali by ludzie, którzy nie muszą się wstydzić swojej wiedzy, a Beduini czy jacyś czerwoni ....... Rabini nie pokazali by się wcale.
Prokurator nawet jeśli wielu tego nie okazuje i tak czyta twoje rekomendacje.
Ja właśnie uruchomiłem rachunek inwestycyjny i zaczynam swoją edukację w wersji praktycznej.
Będę czekał na kolejne posty.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy