Forum Forum inwestycyjneFundusze

Proszę mi udzielić fachowej porady odnośnie inwestowania w fundusze ARKI.

Proszę mi udzielić fachowej porady odnośnie inwestowania w fundusze ARKI.

Johny / 2006-10-16 11:25
Witam!
Zamierzam zainwestować na okres 3 lat w fundusze ARKI, mianowiecie: Arka BZ WBK Zrównoważony FIO lub Arka BZ WBK Stabilnego Wzrostu FIO. Jestem gotów ponieść optymalne ryzyko - stąd taki wybór funduszy. Kwota: powyżej 10 000. Moje pytanie jest proste: Czy warto? Proszę o udzielenie mi cennych wskazówek.
Konsultant Money.pl / 2006-10-16 13:50 / Specjalista Money.pl
Inwestycja w fundusze jet inwestycją długoterminową i wymaga od inwestora cierpliwości - na wyniki należy patrzeć w perspektywie kilku lat. W zalezności od tego jakie ryzyko jeteś w stanie zaakceptować na taki fundusz padnie Twoja decyzja.

Możesz także inwestycję podzielić - częściowo w fundusz zrównoważony i częściowo w fundusz stabilnego wzrostu. Podzial kapitału zwiększy możliwość zysku i zmniejszy ryzyko inwestycji.

Zapraszam również do działu FUNDUSZE - http://www.money.pl/fundusze/ . Zamieściliśmy w nim zarówno narzędzia umożliwiające porównanie wynikow funduszy jak i poradniki, które powinny pomóc w zapoznaniu się z ta formą inwestycji i wybór najodpowiedniejszej opcji.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy