Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Resort finansów podtrzymuje prognozy dla PKB

Resort finansów podtrzymuje prognozy dla PKB

Money.pl / 2008-02-26 13:20
Komentarze do wiadomości: Resort finansów podtrzymuje prognozy dla PKB.
Wyświetlaj:
FINANSISTA-LEGNICA / 87.105.233.* / 2008-02-26 13:20
JESTEM FINANSITĄ Z LEGNICY. MAM WYKSZTAŁCENIE MENEDŻERSKIE A NIEKTÓRZY POLITYCY SZCZEGÓLNIE Z MAŁYCH MIEJSCOWOŚCI PRZYPOMINAJĄ MI PEWIEN POLSKI SERIAL... MOGĘ PODAĆ NAZWISKA POSEŁ Z GŁOGOWA EWA DROZD SKOŃCZYŁA PEDAGOGIKĘ ( NAUCZANIE WSZCZESNO-POCZĄTKOWE) I CZY ONA ZASŁUGUJE NA MIEJSCE WYBORCZE ZARAZ PO GRZEGORZU SCHETYNIE??? KTÓREGO OCENIAM BARDZO POZYTYWNIE. A NORBERT WOJNAROWSKI POSEŁ Z LUBINA . NA CZYM ON SIĘ ZNA ???? NIE TŁUMACZCIE SIĘ PAŃSTWO ŻE CENZUS JEST NIEDEMOKRATYCZYNY, PONIEWAŻ NALEŻAŁO BY UZNAĆ, ŻE STANY ZJEDNOCZONE SĄ KRAJEM NIEDEMOKRATYCZNYM. TAM ABY ZOSTAĆ SENATOREM NALEŻY BYĆ WYKSZTAŁCONYM W KIERUNKACH PRAWNICZYCH LUB EKONOMICZNO-BIZNESOWYM. PREZYDENT USA MUSI DODATKOWO SPEŁNIAĆ CENZUS MAJĄTKOWY MA TO NA CELU PREWENCJĘ PRZED KORUPCJĄ I ZWYKŁYM ZŁODZIEJSTWIE. W POLSCE NIE MOŻNA JESZCZE WPROWADZAĆ CENZUSU MAJĄTKOWEGO, BO SPOŁECZEŃSTWO JEST ZA BIEDNE, ALE WYKSZTAŁCENIOWY NALEŻY I TO JAK NAJSZYBCIEJ.
EKONOMISTA-WROCŁAW / 87.105.233.* / 2008-02-26 13:30
POPIERAM POWYŻSZE PKB BYŁBY WYŻSZY JAK NIEKTÓRZY POSŁOWIE BYLI BY PRZYGOTOWANI.
qwerd / 62.69.200.* / 2008-02-26 18:31
BIE BYLI BY TYLKO BYLIBY. JESTES NIEUK A NIE FINANSISTA. Bill Gates nie skonczyl studiow jak wielu innych finansistow. Oni maja pojecie praktyczne, a Ty jestes nieuk, ktory robi bledy.
JanKS / 2008-02-26 14:38 / Bywalec forum
Bardzo ciekawy pomysł, ale w naszych polskich realiach doprowadziłby pewnie tylko do "kupowania" odpowiedniego wykształcenia :-(
No chyba, żeby konkurencyjne partie tego pilnowały.... ale to nie jest oczywiste. Poza tym pytanie, jak to sprawdzać?
Pozdrawiam

PS. proszę nie pisać KAPITALIKAMI, bo to źle wygląda (odpowiednik krzyku).

Najnowsze wpisy