Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Są pieniądze dla i na służbę zdrowia

Są pieniądze dla i na służbę zdrowia

Money.pl / 2006-06-05 19:02
Komentarze do wiadomości: Są pieniądze dla i na służbę zdrowia.
LP / 83.135.190.* / 2006-06-05 19:02
Szanowny Panie Ministrze- to duży sukces że po prawie 10-ciu miesiącach Pańskiej
„władzy „ powróciło się to starego tematu który powinien być PANU osobiście dobrze znany To takie duże rozczarowanie jakie przyniosła Panska Kandydatura.
Postarał się Pan „Wypracować „ kompromis płacowy dla pracowników Służby Zdrowia , a jaki kompromis wypracował Pan dla Nas jako Pacjentów?
Czy jest Pan też za tym aby Pacjent posiadał inne prawa –ochronne w trosce o swoje zdrowie? Czy w uzgodnieniach przedłożono Panu w jakim zakresie „FEDERACJA MEDYCZNA” chce współpracować z PACJENTEM w trosce o gwarancje jakości usług .
Czy jest Pan za tym aby wprowadzić zasady jakie są na zachodzie tz. Pacjent rozstrzyga do którego lekarza ma zaufanie i u którego chce sią On leczyć./ jako miernik jakości usług/
Lekarze pasywni w tym wypadku nie powinni zarabiać tyle samo co inni wykazujący się większą operatywnością zawodową. Zarobek powinien być płacony nie za : Dyplom , czy z racji zasiedziłości na posadce. Taka forma wynagrodzeń jest formą lekceważącą Pacjenta i zatraceniem praw ochronnych.W żadnym państwie nie płaci się za dyplom ale za umiejętności i Qłalitet. My oczekujemy takiego systemu który powinien nam Pacjentom gwarantować Prawa ochronne przed .FUSZERSTWEM czy wykorzystywaniem Nas do „EKSPERYMENTóW MEDYCZNYCH .”,ale TWORZENIE. SYSTEMU w której moblibyśmy się naprawde czuli że służba medyczna to nie wielka „ŁASKA dla NAS z Ich strony”.Dlatego powinni przedłożyć pod opinie publicznę ICH OFERTE POPRAWY USŁUG jako wiarygodności DEKLARACJI a nie IMPROWIZACJI
TEMATU –w odpowiedzialności do Nas PACJENTóW.
Oczekujemy takich Przepisów Prawnych które nie zmuszały by Nas do strajków PACJENTóW w walce o ochronie NASZEGO ZDROWIA.

Najnowsze wpisy