Forum Polityka, aktualnościKraj

Sejm nie zajmie się rezolucją PiS

Sejm nie zajmie się rezolucją PiS

Money.pl / 2010-05-07 07:24
Komentarze do wiadomości: Sejm nie zajmie się rezolucją PiS .
Wyświetlaj:
waz(USA) / 79.102.130.* / 2010-05-07 20:06
PISUARY - za bron, za bron, za bron - bolszewika gon, gon, gon,
Elendir / 2010-05-07 08:03 / Łowca czarownic
Pomijając wszystkie inne kwestie, teraz żądanie przekazania śledztwa które zbliża się do zakończnia byłoby poważnym afrontem. Polska nie ma żadnych przesłanek do stwierdzenia że śledztwo jest prowadzone w sposób nierzetelny, poza ewentualną obawą o intencje Rosji. Żądanie teraz przejęcia śledztwa byłoby teraz wotum nieufności wobec tychże intencji i tak byłoby odczytane przez Rosjan. Tym bardziej że z oczywistych względów Polska miałaby znacznie bardziej ograniczone możliwości wyjaśnienia czegokolwiek na miejscu niż ma Rosja oraz zawsze można będzie wrócić do tej kwestii jakby się okazało że wyniki śledztwa wskazują na nierzetelność jego poprowadzenia.

Ale łatwo zrozumieć polityczny interes stojący za tego rodzaju inicjatywą. Po pierwsze doskonale wpisuje się ona w politykę konfrontacji z Rosją Kaczyńskiego. Po drugie w przypadku przejęcia przez Polskę tego śledztwa można byłoby na nim urządzić kampanię wyborczą. Mianowicie wiele wskazuje na naciski dotyczące lądowania. Jeżeli by to polska komisja doszła do tego rodzaju wniosku, toby od razu pojawiła się seria zarzutów wobec rządu że rozgrywa tragedię, że chce zniszczyć dobrą pamięć o Kaczyńskim. Dopiero powstaliby "patrioci" i "bojownicy o prawdę" z PiS w efekcie skupiając kampanię wyborczą na tej kwestii. A tak, jakby komisja niezależna od rządu wyciągnełaby taki wniosek to nie można by było tego zrobić.
szok_reakcja / 84.144.112.* / 2010-05-07 08:38
Zastanow sie co piszesz...
od samego poczatku rzad jak zwykle "przespal sprawe"
przypomina mi sie sprawa geologa porwanego w Pakistanie
pan Sikorski zapewnial sprawa jest w dobrych rekach bo oni
nie mieli wogole ochoty zajac sie tym(oddali to pakistanczykom)
i co???? wiedzialem od poczatku... "gosc zostal zalatwiony"
teraz jest to samo sprawy sa w dobrych rekach...
wiesz kto to byl PUTIN... to byly KGB szef, nie zostaje sie nim w Rosji
bez predyspozycji( i to jakich) takze nie badz dzieckiem i patrz politycznie.
Nie mieszaj wyborow w te sprawy, bo to zbieg okolicznosci.
PIS reagowalby i bez wyborow... normalna logiczna reakcja
co dla naturalnie zaslepionych przeciwnikow na prowokacje wyglada.
Powinienes troche glebiej siegnac nie tylko TVN24(Mariusz Walter Komunista)
co zostalo jeszcze na terenie katastrofy..
ja powiem tylko jedno troche moze brutalnie:
zadna swinia nie troszczy sie o to, bo tak jak napisales wszyscy(moze i nie wszyscy)
zajeli sie kampania wyborcza a przedewszystkim pan KOMOROWSKI, ktory nie widzi
zadnych problemow. to jest wszystko dla mnie jasne, a rosjanie robia swoje jak to zwykle
bywalo. Jeszcze nie widzialem azeby RZAD POLSKI stanal na wysokosci zadania jak zwykle to w komunistycznym polskim zyciu bywa "nie wychylaj sie za daleko z okna"
bo.....
Elendir / 2010-05-07 09:40 / Łowca czarownic
A co niby Twoim zdaniem należało zrobić w sprawie tego geologa? Ale tak konkretnie proszę.

Przeszłość Putina w KGB, jeżeli wykluczysz bezpośredni udział Rosji w zamachu bynajmniej nie jest wadą. A odnośnie ew. zamachu wracamy do punktu wyjścia. Kilka razy pisałem już dlaczego ta teoria jest bez sensu więc może nie będę się powtarzać - zajrzyj sobie do wcześniejszych wypowiedzi na ten temat.
szok_reakcja / 84.144.112.* / 2010-05-07 10:33
ok. najlepiej nic nie robic masz racje. tak jak powiedzialem "komunistyczne nie wychylaj sie....
nie jestem za teoria spiskowa tylko za bezczynnoscia naszych przedstawicieli, do ktorych
naleza te obowiazki za ktore dostaja pieniadze.
jak slysze:
co oni za to moga, ...i co za tamto itd.
to pytam sie po co wogole nam ci ludzie sa potrzebni wszystko zalatwiaja za nas inni czyli obcy(oczywiscie na nasza szkode). Albo jak to sie mowilo w szkole "niech wol mysli bo on ma duza glowe"
Twoje podejscie jest jak bym sluchal kogos co sie z choinki dopiero co urwal
doslownie przedszkolak i te puste tlumaczenia. Czy ty sie zastanawiasz nadtym co ty piszesz, w ten sposob to za 15 lat POLSKA zniknie jako samodzielny kraj. Tak ladnie napisac ale bez sensu i tylko puste slowa.
Elendir / 2010-05-07 13:21 / Łowca czarownic
Nie odniosłeś się do mojej argumentacji tak więc to raczej Twoją wypowiedź można by nazwać "pustymi słowami".

A odnośnie powiedzenia, to przedstawiłeś swoje. Moje bardziej by brzmiało:
"Warto coś zrobić jeżeli ma to realną szansę przynieść efekt". Dostrzegasz różnicę?
Brater / 193.109.212.* / 2010-05-07 08:18
Słyszałeś o RAPORCIE BURDENKI

Raport Putina będzie tak samowiarygodny jak Raport Burdenki

Komuchy w Polsce mówiły to samo przez 45 lat co Ty teraz - wiemy kto zabił w katyniu ale nie mówmy o tym bo to może zdenerwować ruskich.
Cz znów żyjemy w PRL
Elendir / 2010-05-07 09:35 / Łowca czarownic
Jeżeli rząd przedstawiłby własny raport, to również byś go kwestionował - to po prostu Twoja linia polityczna.

A odnośnie oceny raportu który powstanie, ta ja wolę poczekać na moment gdy już powstanie.
feti / 84.144.112.* / 2010-05-07 10:45
dla ciebie jest to- juz - wspanialy i wyczerpujacy raport, najwspanialszego rzadu jaki moglby sie POLSCE przydazyc, ktorzy pracuja w pocie czola aby POLSKA rosla w sile a LUDZIE zyli dostatnie....a oni....
smiechu warte, zapisz sie do sztabu Bronka bedziesz robil dobra propagande. Moze odzegnasz jeszcze paru od decyzji glosowania na PO. Bo mnie takie texty juz dawno odzegnaly tylko popieranie nierobstwa...robisz wilcza przysluge PO a moze to jest zamierzone.... to dobre...
Elendir / 2010-05-07 13:23 / Łowca czarownic
Dla ciebie jaki raport nie powstanie to i tak będziesz narzekać. Chyba że sam byś go napisał lub ktoś z otoczenia twojego mocodawcy.

Najnowsze wpisy