Forum Polityka, aktualnościKraj

Spada popracie dla PiS, rośnie dla PO i SLD

Spada popracie dla PiS, rośnie dla PO i SLD

Money.pl / 2010-11-07 09:20
Komentarze do wiadomości: Spada popracie dla PiS, rośnie dla PO i SLD.
Wyświetlaj:
tade / 83.2.33.* / 2010-11-07 12:02
„ I ŻEBY TEN FAKT STAŁ SIĘ POWSZECHNIE ZNANY. ŻE JAROSŁAW KACZYŃSKI WIE”

Toteż wszyscy wiedzą.
Na wiejskim weselu urządzonym w remizie lub stodole, starosta ma świadomość że należy podjąć decyzję by przerwać imprezę gdy zaczyna płonąć dach. Przerwać imprezę, wyprowadzić w bezpieczne miejsce gości, zabezpieczyć w miarę możliwości ich mienie. Do ostatniego schlanego leżącego pod stołem weselnika.
W Smoleńsku dorosły, 60 letni mężczyzna, Prezydent Kraju, były Prezydent Stolicy Kraju, Profesor Prawa, Były Prezes NIK- u,Solidarności, partii politycznych nie potrafi podjąć decyzji że z powodu takich a nie innych warunków należy przerwać imprezę i poprosić pilotów o wylądowanie na bezpiecznym lotnisku!!???
Ten 60 letni mężczyzna nie potrafi przewidzieć że jego gościom za których był odpowiedzialny, grozi niebezpieczeństwo!!!
Jarosław Kaczyński wie że nie potrafił.

Jarosław Kaczyński wie że ten mężczyzna, mimo sowich 60 lat NIE DORÓSŁ do tego by decydować nie tylko o 40 milionach, lecz nawet o 95 osobach. A może nawet nie był w stanie
decydować o samym sobie.
Wszyscy widzieli jak ów mężczyzna każdą decyzję, (poza przejęciem Publicznej Telewizji)
podejmował po długim wahaniu, zwlekaniu, w ostatniej chwili. Czasem w ogóle jej nie podejmował
W Smoleńsku niestety też nie podjął właściwej decyzji we właściwym czasie.
Jarosław Kaczyński wie że TEN MĘŻCZYZNA nigdy nie powinien być Prezydentem Kraju, że starosta z wiejskiego wesela byłby lepszy na tym stanowisku.
Jarosław Kaczyński, może nawet (przez chwilę ) poczuł się winny że to dzięki niemu Ten Mężczyzna został Prezydentem Kraju.
Jarosław Kaczyński wie czyn poczuł się winny. Ja nie wiem.

JAROSŁAW MĄDRY SALON 24

DAJE TO TROSZKĘ DO MYŚLENIA!!!!!!!!!!!!!!!!
zby79 / 79.163.240.* / 2010-11-07 13:39
Nie było zapasowego lotniska. 40 minut po katastrofie nadal trwały rozważania, na które lotnisko skierować samolot prezydenta.
jak to możliwe / 87.118.126.* / 2010-11-07 11:16
a co na temat naszych uroczych gwiazdeczek medialnych, towarzysze?
a pamiętacie jeszcze Rysia C., którego akurat sprawdzają biegli psyciatrzy, a sanitariusze pobudzają elektrowstrząsami, w jakimś zacisznym miejscu odosobnienia?
kpiarz / 89.174.236.* / 2010-11-07 11:11
Pan Prezes z tą miną to tylko do Muppet Show się nadaje:))) Jak dalej taak będzie czynił to w polskim Cyrku na Wiejskiej miejsca napewno dla niego zabraknie:)))
NoO / 217.153.161.* / 2010-11-07 10:44
Cała nasza demokracja to wybór: kaczor, Donald albo goofy. Nieźle się urządzili, bez względu na to co wybierzemy, będzie ta sama kreskówka...
~Kris / 2010-11-07 09:20 / Tysiącznik na forum)
Głosowanie 'na partie' w wyborach samorządowych jest dowodem naszej niedojrzałości.

Samorząd powinien się składać z nas: naszych sąsiadów i ludzi lokalnych którzy mają ambicję poprawienia czegoś w naszej najbliższej okolicy.
Głosując na ludzi z partyjnego nadania zapewniamy tylko ciepłe posadki różnego rodzaju kolesiom, którzy mają nas głęboko w d.
jolantax / 83.13.201.* / 2010-11-07 09:22
DLATEGO JA GŁOSUJĘ ZAWSZE NA LUDZI NIE NA partie, niezależnie od wyborów !!!.
Wapniak / 2010-11-07 09:38 / Tysiącznik na forum
jolantax - przykro mi ale to błąd. Nie ma takiej możliwości. Jedyne wyjście: ODDAĆ GŁOS NIEWAŻNY!!!
Lysy 25 / 77.255.134.* / 2010-11-07 11:06

Jedyne wyjście: ODDAĆ GŁOS
NIEWAŻNY!!!

Jest jeszcze inne wyjście:
Można nie oddać go wcale.
tade / 83.2.33.* / 2010-11-07 09:51

ODDAĆ GŁOS
NIEWAŻNY!!!

możesz wyjaśnić co to daje
bo ja przeważnie nie głosuję dlatego że jestem przeciwny głosowaniu na na partię ................
Wapniak / 2010-11-07 10:06 / Tysiącznik na forum
tade - tylko w taki sposób mogę coś wyrazić. Nie głosując wcale, daję im milczącą zgodę na wszystko. W skrócie: oni sami się wybiorą. Wystarczą "Im" głosy osób w różny sposób powiązanych i uzależnionych. OK?
A propos. Mam naszykowany w tym celu czarny flamaster... Do użycia oczywiście tylko za kotarą... Gdyby nas było wystarczająco dużo...
tade / 83.2.33.* / 2010-11-07 10:14

Gdyby nas było wystarczająco dużo...

ja już brałem pod uwagę bardzo niska frekwencję poniżej 10%
i nie znalazłem żadnych podstaw prawnych aby unieważnić wybory

Ilości głosów nie ważnych zazwyczaj nie publikuje się.
Wapniak / 2010-11-07 10:22 / Tysiącznik na forum
tade - otóż to! Nic mądrzejszego w "demokracji" wymyśleć się nie da. Lepszy rydz niż nic... Chyba że... pały...
tade / 83.2.33.* / 2010-11-07 10:31

Nic mądrzejszego w "demokracji

czyli wracamy do metod stosowanych podczas głosowania za komuny.
Dobre to jest .
Komuna=Totalitaryzm= "Demokracja Polska"
Historia znowu koło zatoczyła.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy