Forum Polityka, aktualnościKraj

Wasilewska-Trenkner: Zamrożenie kursu franka to głupawy pomysł

Wasilewska-Trenkner: Zamrożenie kursu franka to głupawy pomysł

Wyświetlaj:
antyNWO / 77.237.3.* / 2011-05-28 21:41
Dzisiaj wzrost PKB = wzrost długu. Jeżeli z roku na rok wartość udzielonych kredytów ( nowych i rolowanych) nie będzie większa to równa się to recesji.

Wnioski wyciągnijcie sami.
JanuszPOlikot / 2011-05-28 21:10 / Tysiącznik na forum
Ma pani rację!!!!
Ciekawe jak można zamrozić kurs franka przy płynnych kursach innych walut.......Kto będzie POkrywał ewentualne straty jeśli frank się umocni względem innych walut.......
Jak jakiś debil bierze kredyt na 30 lat to POwinien wiedzieć że sporo ryzykuje.....A podatnik nie POwinien płacić za głupotę innych!!!
x69 / 83.19.18.* / 2011-05-29 00:52
Mam mieszane uczucia. Z jednej strny kazdypodpisuje ze jest swiadom ryzyka kursowego z drugiej strony to czesto nieudolni politycy +okolicznosci moga wpedzic ludzi w takie bagno. I to ze nagle przestaja splacac kredyty staje sie wylacznie ich problemem. Gospodarka to system naczyn polaczonych i wahniecie w jednym miejscu wychodzi w innym igeneruje lancuszek na koncu ktorego jest czlowieczek ktory kredyt ma.Chyba wola wszytskich jest zeby kredyty byly spacane bo windykacja to dla wszystkich klopot - patrz kryzys mieszkaniowy. Natomist manipulowanie gospodarka i sztuczne jej ograniczanie w imie doraznych celow (czytaj rzadzy wladzy) jest naganne bo itak za jakis czas walnie wlasnie w tego czlowieczka ktory kredyt ma. sam mam kredyt we frankach i tez mnie martwi ze frank zasuwa do gory ale wierze ze nie jest to wieczne i przede wszystkim to byla moja w pelni swiadoma decyzja ibylem ostrzezozny o ryzyku kursowym.
JanuszPOlikot / 2011-05-28 21:11 / Tysiącznik na forum
Ty bratku widzę jesteś z ekonomii na POziomie szkoły POdstawowej.....
antygłupek / 95.41.85.* / 2011-05-29 12:21
oPISz swój jadłosPIS, bo coś ci zaszkodziło - czemu debilu wszędzie PISzesz PO wielkimi literami? niby o czym to ma świadczyć? o helu w mankietach koszul? o supermagnesie, o bombie próżniowej? o wynajęciu przez Tuska cyngla, aby dokonał mordu łódzkiego? o postulatach dodruku pieniędzy, aby stymulować wzrost gospodarczy?
JanuszPOlikot / 2011-05-30 00:46 / Tysiącznik na forum
Widać że jesteś POmylony.........
Wykształciuch / 46.134.116.* / 2011-05-28 12:12
Straszne. Jeszcze Janos Kornai zapędzony zostanie tymi "pomysłami" do grobu.
sceptyk / 2011-05-28 11:00 / Tysiącznik na forum
Czy pani Wasilewska-Trenkner wykonała ciążący na niej wyrok w sprawie Laboratorium Frakcjonowania Osocza?
maly kazio / 2011-05-28 11:17 / Bywalec forum
No wiesz ,jak możesz Pani ekspert z takimi pytaniami przed obiadem.To jest niegodne.
sceptyk / 2011-05-28 11:43 / Tysiącznik na forum
A znasz odpowiedź na pytanie?
Bo ja nigdzie nie mogę jej znaleźć. Nawet nie wiem, czy wyrok się uprawomocnił.

Najnowsze wpisy