Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Ważą się losy polskiej giełdy

Ważą się losy polskiej giełdy

skomentuj
Wyświetlaj:
Jaroslaw 74 / 2009-11-28 07:51 / Bywalec forum
Dzieki PO Polska jest JEDYNYM krajem na plusie,z dodatnim PKB.W dodatku coraz szybciej rosnacym.Wlasnie skorygowano W GORE wynik za III kwartal.
We wszystkich rankingach jest oceniana coraz lepiej.To do nas przenosza sie wielkie firmy,zarowno produkcyjne jak i logistyczne.
Byloby znacznie lepiej,gdyby nie dzialalnosc PiS i Prezydenta,ktory zdolal zawetowac az 17 waznych ustaw,dzialajac na korzysc swojego brata i blokujac podstawowe reformy w kraju.trzeba byc wyjatkowow glupim i slepym,zeby napisac to co ponizej,ale login jednego z forumowiczow mowi juz wszystko.
na szczescie inaczej widza to miliony Polakow,popierajacych wlasnie PO i tysiace tych,ktorzy wlasnie wracaja z Wysp do Polski i tysiace cudzoziemcow,ktorzy juz do Polski przyjezdzaja po prace.
A prawda wygalada tak :

W zestawieniu bardzo dobrze wypadła Polska. Nasz kraj znalazł się na 5. miejscu wśród państw najbardziej atrakcyjnych do lokalizowania inwestycji przemysłowych. Lepiej wypadły: Chile, Bułgaria, Malezja i Chiny. Za nami znalazły się m.in.: Słowacja, Brazylia i Indie.


Pobierz cały raport PwC (plik .pdf, język: angielski)
Piąte miejsce oznacza spory awans. Rok temu sklasyfikowano nas na 15 miejscu w gronie 20 państw.

Autorzy raportu podkreslają, że Polska obok Malezji i Chin znalazła się w nielicznym gronie krajów, które nie straciły na atrakcyjności w wyniku kryzysu finansowego, tak jak to ma miejsce w przypadku yalocj krajów jak: Peru, Serbia czy Wietnam.

W rankingu państw najbardziej atrakcyjnych jako lokalizacja dla inwestycji w działalność usługową Polska zanotowała niewielki spadek. Rok temu eksperci PwC ocenili nas najlepiej. tym razem Polska znalazła się na trzecim miejscu. Za Słowacją i Chile
socjalizm rządzi(PO) / 88.199.162.* / 2009-11-30 08:05
a czemu dzięki PO? możesz uzasadnić?
aqaqa / 79.189.141.* / 2009-11-28 17:07
Dzięki PO mamy tylko wielki bałagan, brak pięniedzy w zusie, zaraz wprowadzą ograniiczenia dla ofe, jedni wielcy hochsztaplerzy, aha wiele obietnic a zero realizacji, dużo umiejętnego mydlenia oczu... już tym ludziom nie ufam. Współczuje tym, którzy jeszcze na nich liczą. Czas pokazał na co ich stać, na każdym kroku afera....
PORACHA
Jaroslaw 74 / 2009-11-29 11:43 / Bywalec forum

Czas pokazał na co ich stać

no wlasnie pokazal,jak wyzej .Mamy szczescie,ze PO jest u wladzy,bo gdyby byl ciag dalszy PiS nie byloby juz niczego
bream / 2009-11-29 12:05 / Tysiącznik na forum

y PiS nie byloby juz niczego

Witaj Jarku Kononowiczu
gdyby byl PiS Zbyszek Chlebowski nie wycierałby potu z czola
nie byłoby spotkan na cmentarzu ,czyz nie jarosławie ?
czapeczke z Peru nosisz na znak poparcia PO?
buhahahah
Artur85 / 145.237.127.* / 2009-11-30 08:13
zapomniałeś już jaki bałagan był za PiS???
Niestety poziom polityki od lat jest taki sam - DNO, a wy się jeszcze kłucicie niepotrzebnie. W jedności siła, ale co wam będę hasłami głowę zawracał... i tak wolicie słuchać głupot z TV.
xxsx / 212.91.17.* / 2009-11-27 21:01
Ważą się też losy zwykłych obywateli ,gdyż do sprzedazy już niewiele pozostało.Budżet jaki będze na następny rok wstępnie wiadomo.Dwa lata rządów POpokazuje w jakim kierunku idzie TUSK. z nowobogackimi złodzijami naszego majatku narodowego.Jeden z nich będze teraz uzdrawiał UNIE EUROPEJSKĄ.,ALE TAM MU NIE POZWOLĄ .Jest nim słynny spec od prywatyzacji Lewandowski,Resztę dośpiewajcie sobie sami za jakie zasługi tam się znalazł.
Jaroslaw 74 / 2009-11-29 11:44 / Bywalec forum

złodzijami naszego majatku narodowego.Jeden z nich

masz dowody??? To do prokuratury.A nie masz,to sie zamknij gnido
bream / 2009-11-29 12:06 / Tysiącznik na forum

zamknij gnido

typowe słownictwo dla zwolennikow PO ?
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy