Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

WIG20 powyżej psychologicznej bariery

WIG20 powyżej psychologicznej bariery

Money.pl / 2009-06-10 18:40
Komentarze do wiadomości: WIG20 powyżej psychologicznej bariery.
Wyświetlaj:
bebe / 2009-06-12 02:21 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
powiem tak...
z całosci czytania.../pardą..pardon....;-)))))
najwiecej się ...- odniosłam ...;-))))....zdrowym śmiechem...;-)))
..do tekstu "piciu"...- znakomite w poplątaniu z pomieszaniem..!!!!....cha..ha..cha
iiiiiiiiii.....noooio....oczywiscie w .......
W.....
.w tym, że usłyszalam, iż w polskim Opolu .nie występują : "ANI MRU MRU.."
-...hej ,...na pewno tak Jest...???...nie może Być...!!!!???....
skrót/mój ...- myślowy...
- do innych .tu usłysawszy.- tekstów..- się nie odniose...- NA Razie..!!!!
-...hej...i tak mam poważniejsze problemy...-mimo, że piszę TU...;-(
- tak w skrócie...
- BO....!!...mysli.............
- płyyyyyyyyynnąąąąąąąąąaa.....

zielone - ależzzzzzzzzzzz...kolor..!
marlowe / 2009-06-12 01:32 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
cuda, nie dziwy :)))) to a propos kobiet i JB-owskiego do nich podejścia :)))
JB / 2009-06-12 01:34
A ja dziś/wczoraj to chyba o kobietach nie pisałem.
bebe / 2009-06-12 02:07 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
;-)))))))))))))))
marlowe / 2009-06-12 01:44 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
E tam.. I tak wszyscy już wiedzą czego należy unikać jak ognia :)))
JB / 2009-06-12 02:13
Może i wiedzą... ale czy unikają?
bebe / 2009-06-12 01:04 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
kurde...
panowie ponizej....! to SKĄD.....- biorą sie te cuda..!!!!!????

CIEKAWOSTKA.............????!!!!!!!!!!!...
bebe / 2009-06-12 01:18 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
cholera ...
JB....

ze tez nie odbierasz moich,,...swoich i innych LUDzi ..../wpisów na Forum......
ależżżżżzz.,,to ciągłość..!!!
tematów/wpisów......!!!...- echhhhhhhh....!!!!!
JB / 2009-06-12 01:26
No sorki, ale naprawde nie wiem o co Ci chodzi. :(
Bo jako te CUDA można podciągnąć wiele rzeczy.

Jeśli chodzi Ci o cuda jakich spodziewam się jutro na giełdzie... no to cóż. Jak gruby ma Lki to albo będzieje rolował, albo realizował zyski z Lek i brał Ski. I ja stawiam na scenariusz 2. A do tego dobrym momentem jest taki dzień pracujący w długim weekendzie. Niskie obroty nie trzeba kupić duzo akcji, żeby WIG20 o kilka procent podnieść, a wraz z WIG20 podniosą futures i będzie im łatwiej realizować zyski z Lek i brać Ski na kolejny kwartał.

No a jak taki scenariusz jutro będzie to w poniedziałek bardzo prawdopodobna luka w dół.
bebe / 2009-06-12 01:49 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
mój tekst...- do Ciebie JB....- nie 'pójdzie"....;-(../ przejdzie..!!

odpowiedzi mojej tu ...- brak..!
- nawet ten wpis ....???..
- zobaczę..???
marlowe / 2009-06-12 01:11 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
właśnie... Jakie cuda?
bebe / 2009-06-12 01:21 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
marlowe...
żadne cuda...!....żadne...!
aaaaaaaa......
cudem jest/......JESTEŚMY....!!!!!..............cha...ha..cha...!!!!!!!!!!
bebe / 2009-06-12 00:57 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

2009-06-12 00:25:51 | marlowe [ Portfel ] [ "One for My Baby (and One More for the Road)" ]
to może lepiej od razu pójść na skróty i wywalić wszystko na
Antarktydę? Z tym, że problem pojawi się, gdyby się
roztopiła :)
Z księżycem też trochę kicha... Wychodzi na to, że Słońce
bije wszystko. I tam najlepiej by było to słać...
skomentuj zgłoś do usunięcia

2009-06-12 00:28:19 | JB [ Bywalec forum ]
Taniej się wkopać wystarczająco głęboko w ziemię i w
magmę wrzucać.
skomentuj zgłoś do usunięcia

-----------------------------------
niech wygra.....- MĄDROŚĆ...;-)

iiiiii....odsyłam ..do kawałka ZAPODANEGO...:-)))))..- przez bebe..;-)
kwiatek... / 2009-06-12 00:17 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dobranoc...Wzrostów życze dzisiaj:))))
_Borys_ / 2009-06-12 00:10 / portfel / Tysiącznik na forum
Tu można sobie poczytać i zastanowić się ile mieliśmy szczęścia:
http://tinyurl.com/mo9smp
kwiatek... / 2009-06-12 00:06 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ciekawe jak się juterko otworzymy?
JB / 2009-06-12 00:10
Różnie może być. Spodziewam się bardzo niskich obrotów... a to w połączeniu ze zbliżającym się wygasaniem kontraktów może zaowocować cudami. Jak na moich spółkach będą cuda w górę to będę sprzedawał.
kwiatek... / 2009-06-12 00:10 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
pochwal się spółkami?
kwiatek... / 2009-06-12 00:11 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
widze nizej dzięki:)
Hades / 2009-06-11 23:55 / Zamiast bajek: Misja specjalna, Sprawa dla reportera
Próba przemytu 134,5 mld USD - Pudelek Biznesu,

Włoska policja finansowa zatrzymała na granicy ze Szwajcarią dwóch Japończyków z amerykańskimi obligacjami wartości 134 500 000 USD.

Do zatrzymania doszło w na dworcu kolejowym w miejscowości Chiasso, ok. 40 km od Mediolanu. Dwaj, około 50-letni mężczyźni legitymujący się paszportami Japonii ukryli w teczce 249 obligacji wyemitowanych przez Rezerwę Federalną o wartości 500 mln USD każda i 10 tzw. obligacji Kennedy’ego o wartości 1 mld USD każda. Nie wiadomo, czy są one prawdziwe. Jeśli tak, to próba największego przemytu w historii. Jeśli nie, to największe fałszerstwo w historii. Do tego wyjątkowe pod względem jakości, gdyż papiery są podobno nieodróżnialne od oryginałów. Konsulat generalny Japonii w Mediolanie potwierdził iż otrzymał informację o zatrzymaniu, ale nie ustalił jeszcze, że to faktycznie obywatele Japonii....
----------------
FED tyle tego nadrukował że niedługo każdy będzie miał taką walizkę :)))
bebe / 2009-06-11 23:46 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=PI-bahSSMdU&feature=related
JB / 2009-06-11 23:34
2009-06-11 22:19:17 | 91.193.160.* | JX
JB, na pewno żartujesz! To tak, jakby ropę wydobywać tylko tam, gdzie ona
tryska w górę!
Przejrzyj w internecie, jak liczne w Polsce stają się ośrodki zasilane
ciepłem ze źródeł geotermalnych. Zacznij od Zakopanego.
To że nasz rząd nie wspiera takich działań, jest co najmniej skandalem!
-----------------

To przecież pisałem, że u nas jak się ma szczęście to można sobie ogrzewanie zrobić.
Ale do produkcji prądu, żeby się to opłacało potrzeba dużej ilości pary pod wysokim ciśnieniem, a tego u nas nie ma.
Tam gdzie jest złoże cieplej wody można mieć tanie ogrzewanie, ale nawet jak gdzieś jest ogromne złoże ciepłej wody to nie da się tego przesłać do dużego miasta.

A co do ropy to większości złuż ropy nie opłaca sie wydobywać.

Tak samo można powiedzieć, że energia słoneczna jaka jest dostępna w Polsce przekracza nasze potrzeby, tak samo energia wiatru... ale to wcale nie oznacza, że opłaca się budowac elektrownie słoneczne czy wiatrowe. ważne jest też jaka jest sprawność konwersji źródła energi na prąd i jakie są tego koszty. A tak się składa, że sprawność elektrowni geotermalnej jest rozsądna tylko przy przegrzanej parze, której u nas nie ma. Koszty rosną wraz ze spadkiem sprawności a do tego im złoża są mniej widoczne tym więcej trzeba inwestować w poszukiwania.

To się zwyczajnie nie opłaca. Tańsza jest elektrownia atomowa i przez kilka dekad się to nie zmieni.

Nie ma co pisać o teoriach spiskowych. Bogaci ludzie nie lubią tracić pieniędzy, wolą je zyskiwać i jakby widzieli, że tańsza jest elektrownia geotermalna to by ją zbudowali i czerpali większe zyski.
kwiatek... / 2009-06-11 23:52 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Wywaliłeś już krosenko?
JB / 2009-06-11 23:56
Nie.
W tym tygodniu tylko PKO kupiłem po 24.50.
kwiatek... / 2009-06-11 23:57 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
a ja narazie zaciskam zęby i trzymam się planu:)))
JB / 2009-06-12 00:07
PKO to stwierdziłęm że jest tak tanio, że jest duża szansa na odbicie i zarobienie kilku procent. Odrazu ustawiłem stoplossa i teraz tylko podnoszę... trochę bałem się tego dnia wolnego i zastanawiałem się czy na fixie nie zrealizować zysku... ale jednak byłem chytry... no i chyba dobrze, raczej jutro luką w dół się nie otworzy więc nadal pozostanie podnoszenie stoplossa, a jak wywali to wywali, płynność duża.

Bardziej się zastanawiam czy nie wywalić Komputronika, Biotonu, Ronsona, Dom Development, Techmexu i PEP. Bo tu płynnośc mała i jak będzie zwała to można nie zdążyć. Znaczy na Biotonie to płynność jest, tyle że każdy grosz to kilka procent.
kwiatek... / 2009-06-12 00:12 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Na Biotnie boje się nowych emisji które zarząd zapowadał:(((
marlowe / 2009-06-12 00:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
strach i euforia... Uczucia giełdowego tłumu... Często prowadzą do porażki.
JB / 2009-06-12 00:29
Nie należy mylić strachu z paniką. Brak strachu też prowadzi do porażki.
_Borys_ / 2009-06-11 23:40 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie bardzo rozumiem co złego jest w elektrowniach atomowych.
Odpady tylko na słońce wysłać i już.:))
JB / 2009-06-11 23:48
A teraz to ja nie rozumiem czy jesteś zwolennikiem czy przeciwnikiem.
Ja jestem zwolennikiem budowy elektrowni atomowch.
Fakt, że odpady są pewnym problemem, ale nie ma co ich demonizować. Zanieczyszczenia z elektrowni węglowych szkodzą nam znacznie bardziej niż odpady z elektrowni atomowych, które są dobrze przechowywane.
_Borys_ / 2009-06-11 23:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Jestem za,jasna sprawa, ale również buduje sobie wiatrową oraz mam panele słoneczne:))
Najprawdopodobniej gdybym mógł zrobić reaktor jądrowy to bym gozrobił hmm w piwnicy...
kwiatek... / 2009-06-11 23:54 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Francja ostatnio duże problemy z tymi odpadami miała....Były nawet opinie że część dostała się do rzek:((
JB / 2009-06-11 23:59
Były opinie... nawet nie słyszalem... ale to bardzo łatwo sprawdzić licznikiem Geigera.
W węglu kamiennym też są izotopy promieniotwórcze... niewiele, ale przy takiej ilości jaką się go spala to więcej promieniotwórczosci przedostaje się do atmosfery z elektrowni węglowych niż z atomowych... pomijając Czarnobyl, ale obecne technologie i zarządzanie elektrownią sa na zupełnie innym poziomie niż wówczas... poza tym kto wie, czy Czarnobyl nie był zaplanowany, żeby podnieść ceny ropy.
Hades / 2009-06-11 23:57 / Zamiast bajek: Misja specjalna, Sprawa dla reportera
mogą składować u nas, chętnych nie zabraknie do wywozu do leśnych bagien
tak jak Niemcy przejeżdżają przez granicę wyrzucać śmieci
kwiatek... / 2009-06-12 00:02 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
My jestesmy w tyle jeżeli chodzi o energetyke atomową....Musimy się jeszcze odpowiednio przygotować aby wcielić w życie pewne pewne pomysły:(
JB / 2009-06-12 00:32
Ale bycie w tyle jest tu kozystne. Bo możemy odrazu wchodzić w nowsze generacje.
Tak jak swego czasu TPSA miała bardzo nowoczesne rozwiązania, bo budowała sieci od nowa w nowej technologii... oczywiście później zaczeli walczyć z jej monopolem i teraz jest do tyłu.
JB / 2009-06-12 00:01
Raczej w szybach starych kopalni.
A śmieci to wywożą do nas bo są u nich chore opłaty ekologiczne... ale u nas też się to zaczyna i trzeba będzie wywozić na Ukrainę.
kwiatek... / 2009-06-12 00:03 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
a póżniej dalej na wschód:)))
marlowe / 2009-06-12 00:14 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
aż zasypiemy USA...
kwiatek... / 2009-06-12 00:15 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
w usa to na południe wszystko będzie wywalane:))
marlowe / 2009-06-12 00:25 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
to może lepiej od razu pójść na skróty i wywalić wszystko na Antarktydę? Z tym, że problem pojawi się, gdyby się roztopiła :)
Z księżycem też trochę kicha... Wychodzi na to, że Słońce bije wszystko. I tam najlepiej by było to słać...
JB / 2009-06-12 00:28
Taniej się wkopać wystarczająco głęboko w ziemię i w magmę wrzucać.
Don Corleone / 83.5.83.* / 2009-06-11 23:27
Friday, June 5, 2009
President of the Federal Reserve Bank of Kansas City Warns of Oligarchy


As I have previously pointed out, two top IMF officials and the former Vice President of the Dallas Federal Reserve have all warned that the U.S. has been taken over by an oligarchy.
Wednesday, the head of the Federal Reserve Bank of Kansas City, Thomas Hoenig, agreed:

If we hesitate to make needed changes, we will perpetuate an oligarchy of interests that will fail to serve the best interests of business, the consumer and the U.S. economy...

In discussing any aspect of financial reform, one of the most significant changes that must be accomplished is the end of "Too Big to Fail" . . . Institutions must be allowed to fail, no matter their size or political influence...The effect is to lower the costs to these firms and significantly raise costs to the taxpayer and, ultimately, to fundamentally weaken our financial system.
Don Corleone / 83.5.83.* / 2009-06-11 23:23
http://www.youtube.com/watch?v=PXlxBeAvsB8
Don Corleone / 83.5.83.* / 2009-06-11 23:17
The Big Wipeout

The Federal Reserve today announced that U.S. household net worth fell by $1.3 trillion in the first quarter, which sounds like a pretty big deal.

However, sometimes percentages and graphs tell a better story when it comes to numbers like this.

For example, since its peak in the third quarter of 2007, household wealth has decreased by 21.6%, or more than a fifth, which is the most dramatic fall in the series since reporting began more than a half century ago.

And just to emphasize how big of an economic shock this wipeout has been, take a look at the accompanying chart, which plots quarterly values of the 12-month change in net worth as a percentage of nominal gross domestic product.

How anyone could think that the effects of so much wealth destruction in such a short period of time could be quickly overcome is beyond me.
Don Corleone / 83.5.83.* / 2009-06-11 23:14
If this analysis is correct then we're in for some really NASTY trouble, quite soon. If you're short Ts, short dollars or long equities, your neck is in the guillotine. Better move before the blade falls!
Don Kenobi / 83.5.83.* / 2009-06-11 23:04
The last chart plots the amount of equity Americans have in their homes. This figure has been crashing as house prices fall while mortgage debt stays roughly constant. At the end of 2007 the figure was 49%, at the end of last year 43%. It now stands at 41.4%.

And as CR notes: “approximately 31% of households do not have a mortgage. So the 50+ million households with mortgages have far less than 41.4% equity.”
kahlan / 85.128.44.* / 2009-06-11 23:14
czlowieku, opanuj sie, pisza tu ludzie ktorych warto poczytac a ty robisz smietnik z tego forum
Don Corleone / 83.5.83.* / 2009-06-11 23:19
To nie czytaj, to nie dla idiotów.
kahlan / 85.128.44.* / 2009-06-11 23:27
czego nie rozumiesz? Wlasnie ja nie chce czytac idioty dlatego dziwie sie co jeszcze tu robisz?
szymon / 2009-06-11 23:27 / Uznany Gracz Giełdowy

to nie dla idiotów.

dlatego tu jest Ciebie najwiecej ?
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy