Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wojewodowie zaciskają pasa. Znaleźli 1,8 miliarda

Wojewodowie zaciskają pasa. Znaleźli 1,8 miliarda

Wyświetlaj:
odro / 77.113.130.* / 2009-03-01 23:50
nieprawda ZE NIE MA ZWOLNIEN ,obciecie dotacji podmiotowych dla jednostek doradztwa rolniczego powoduje zwolnienia pracownikow prawdopodobnie beda to ludzie w terenie a to przedlozy sie na wykorzystanie pomocy z Ue dla rolnikow tak jest teraz u mnie w zakladzie 12do 20 osób idzie pod młotek
Olek76 / 217.98.20.* / 2009-02-05 11:59
i w ten właśnie sposób powstaje kryzys, firmy które miały dostać zlecenia na remonty, inwestycje itp nie dostaną zwolnią pracowników, pracownicy nie kupią za pensję telewizora, samochodu to będą zwolnienia w fabrykach produkujących tv, samochody, zwolnieni z tych fabryk ...
nie kończyłem ekonomii - więc może ja czegoś nie rozumiem...
danuta L. / 62.108.166.* / 2009-02-05 09:30
wiele województw zdecydowało sie na oszczędności w ramach polityki społecznej, to mnie akurat w dobie kryzysu bardzo dziwi. Nie zauważyłam natomiast żadnych oszczedności w wynagrodzeniach a jak wiadomo w administracji wojewódzkiej duza część srodków właśnie tam jest konsumowana, może warto byłoby zrezygnować na ten okres z wielotysięcznych nagród dla ,,najbardziej zasłużonych''. Równiez należałoby zwrócić uwagę na samorządy gminne, na wynagrodzenia dla wójtów i przewodniczących, które często nijak się mają do wyników pracy ani nawet do kompetencji. Właśnie na poziomie gminy dało by sie znaleźć naprawdę ogromne oszczędności.
Brawo dla woj. dolnośląskiego szczególnie ta pozycja ;przybory biurowe pozwoli wiele zaoszcędzić no i rozmowy telefoniczne oczywiście>
helmut5656 / 194.242.62.* / 2009-02-05 08:01
Po co szkołom kasa, wasze bachory mają iść od 4 roku życia do szkoły i niech zapieprzają dp 70 he, he, he. Hans Frank mówił że tubylcom wystarczy czytać i pisać. Wnuczek Wermachtowca dobrze pilnuje naszych interesów, he, he, he. I tak go wybierzecie na Prezydenta bo tak chcemy. Nie narzekać i brać się do roboty.
vldnc / 2009-02-05 08:31
Oj, człowieku! Nawet nie chcę sobie wyobrażać, jakie masz problemy. Ale jeśli pisanie Ci pomaga, to nie przestawaj.

Najnowsze wpisy