Forum Polityka, aktualnościKraj

Wojna o miliardy z lasów. Posłowie kontra rząd

Wojna o miliardy z lasów. Posłowie kontra rząd

skomentuj
Wyświetlaj:
PIEŃ / 87.205.55.* / 2010-11-30 21:45
ROSTOWSKI JEST W TYM NAJLEPSZY.MAM NADZIEJĘ ,ŻE NIE DADZĄ SIĘ NA GŁUPI UŚMIECH MINISTRA.TO OSZUŚCI NAJWIĘKSZEGO KALIBRU.NA ODSTRZAŁ SEZON SIĘ ROZPOCZYNA.
Andre7 / 2010-11-30 17:40 / Tysiącznik na forum
A po co budżet ma pożyczać na rynkach finansowych gdy przedsiębiorstwo państowe (lasy) ma kase na koncie ? Chyba ze ktoś woli podnieść podatki by płacić za środki pożcyzone na rynku ?
zakutyPeOwiec / 81.219.151.* / 2010-11-30 17:35
Nie se rzad wezmie w zarzadzanie dutki firm kolesiow z paki.
prrrrrrrrrrrrremierrrrrrrrrrrrrrr / 83.10.163.* / 2010-11-30 17:20
brawo, brawo, brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

teraz PełOwcy w ramach ratowania budzętu wytną wszystkie drzewa??

potem rozkradną OFE

i co jeszcze zostało??

nie zdziwcie się drodzy wyborcy PełO jak na końcu wasz ulubieniec przeprowadzi nacjonalizację oszczędności w bankach, papierow wartościowych, wszelkich innych akcji i udziałow no i nierucomości.....

może wtedy cała ta hołota cokolwiek zrozumie tylko będzie juz trochę późno......
kaczorek ma motorek / 2010-11-30 18:56 / Tysiącznik na forum
Bo żeby dalej utrzymywać się na powierzchni i dalej zwodzić motłoch trzeba mieć kasę. A jak się już wszystko prze-nora i narobi długów przyjdzie szczurzy zwyczaj jako pierwsi opuścić statek . I ciekawi mnie jedno? Jak sam Tusk z swymi doradzani ocenia dla siebie sytuacje , Czy ogłosić przedwczesne wybory na wiosnę (bo jest szansa że jeszcze motłoch da się obałamucić na następne cztery lata a jesienią jest to wątpliwe bo i wiecznie nie da się bałamucić nawet motłochu. Pewnie nasz Wódz zadaje sobie pytanie mam rządzić jeszcze 4 lata ?, a skąd kasę będę brał ? wierzyciele już biją do drzwi! Tak nasz bratek poważnie rozważa czy już czas "czapka noga ,drzwi!
tesa1959 / 2010-11-30 16:44 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Jednak jak zaznacza posłanka projekt rządowy nie był krokiem w kierunku prywatyzacji lasów.


Nowelizacja ma na celu obniżenie poziomu długu publicznego , obniżenie deficytu sektora finansów publicznych oraz wzmocnienie norm ostrożnościowych w budżecie państwa, zapobiegające przekroczeniu poziomu 55 proc. długu publicznego w stosunku do PKB.

No właśnie, to jest ta wirtualna księgowość, wirtualne łatanie dziury budżetowej.
Natter / 2010-11-30 16:28 / Tysiącznik na forum
Lasy Państwowe jak narazie są dobrze zarządzane , wiadomo o co tu chodzi? te 2mld złotych nie poto są wygospodarowane żeby zasilać dziurawy bydżet i to nie są wolne środki.To jest poprostu rezerwa potrzebna na wypadek klęsk żywiołowychlub ekologicznych W przypadku ich wystąpienie Lasy Państwowe nigdy już nie dostaną kasy na usuwanie skutków.Narazie lasy mają zbyt na drewno ale koniunktura też może się skończyć.i te dorażne działania Rządu są krótkowzroczne.
skomentuj

Najnowsze wpisy