Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Znaczny wzrost sprzedaży nowych aut

Znaczny wzrost sprzedaży nowych aut

kazel / .* / 2003-12-11 09:37
Komentarze do wiadomości: Znaczny wzrost sprzedaży nowych aut.
Wyświetlaj:
kazel / .* / 2003-12-11 09:37
Mam pytanie, czy przy kupnie nowego samochodu z salonu można się targować ???Nie chodzi mi o jakieś odgórne promocje od generalnego dealera na Polskę, tylko o targowanie się z szeregowym sprzedawcą w salonie. Nie kupujemy przecież samochodu zbyt często, a czasami jest tak, że oszczędzamy na niego kilka lat i logicznie byłoby tak, aby mozna sie potargować, oczywiście w przyzwoitych granicach, wedle przysłowia: "Wilk syty i owca cała"
PIOTR / .* / 2003-12-11 15:22
OCZYWIŚCIE I TO NAWET MUSISZ. JA KUPOWAŁEM TOYOTĘ COROLLĘ W SIERPNIU. BYŁEM W 4 SALONACH W DUŻYCH MIASTACH. WSZĘDZIE MÓWIONO MI ŻE MAJĄ TAK DUŻĄ SPRZEDAŻ ŻE USTALONO IŻ MOZNA JEDYNIE DOSTAĆ DYWANIKI. O GOTÓWCE NIE BYŁO MOWY. POJECHAŁEM DO MAŁEGO SALONU NA PROWINCJI I TAM WYTARGOWAŁEM DODATKI PRAWIE ZA 2 TYS. JAK NA TOYOTĘ TO BARDZO DUŻO BO FAKTYCZNIE TOYOTA NIE DAJE ZNIŻEK. 3 LATA TEMU KUPOWAŁEM FIATA BRAVĘ WYTARGOWAŁEM ZNIŻKĘ PRAWIE 4 TYSIĄCE.WARTO TARGOWAĆ SIĘ I PAMIĘTAJ TO TY JESTEŚ NA WYGRANEJ POZYCJI A NIE SPRZEDAWCA. ON MUSI SPRZEDAĆ - TY NIE MUSISZ U NIEGO KUPOWAĆ.
marek / .* / 2003-12-28 10:37
w sierpniu też kupowalem toyotę corollę i wytargowalem dywaniki, auto alarm i połowę ceny za blokadę skrzyni biegów, oczywiście nie w dużym mieście
marek / .* / 2003-12-28 10:31
w sierpniu też kupowalem toyotę corollę i wytargowalem dywaniki auto alarm i połowę ceny za blokadę skrzyni biegów oczywiście nie w dużym mieście
wrc / .* / 2003-12-22 11:39
Niestety w Fordzie na nowego Mondeo nie dostaniesz ŻADNEGO RABATU. Brak samochodów.

Najnowsze wpisy