Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
transport
25.02.2020 07:29

4mobility planuje dwukrotnie podwoić flotę car-sharingu w I poł. 2020 r.

Warszawa, 25.02.2020 (ISBnews) - 4Mobility - spółka, której większościowym akcjonariuszem jest PGE Nowa Energia - podjął uchwałę dotyczącą dwukrotnego powiększenia floty pojazdów car-sharing spółki w I półroczu 2020 r., podała spółka. Spółka chce rozpocząć działania w tej kwestii w I kw. br. i planuje zakończenie w II kw. 2020 r.

Podziel się
Dodaj komentarz

"W tym celu zarząd podjął negocjacje z dostawcami i instytucjami finansującymi zakup pojazdów w celu podpisania umów finalizujących dostarczenie tych pojazdów. Nowe samochody zostaną wykorzystane do zwiększenia dostępności na istniejących rynkach 4Mobility i/lub uruchomienia usług w nowych miastach. O dalszych decyzjach emitent będzie informował w kolejnych raportach bieżących" - czytamy dalej.

Spółka nie wyklucza dalszego powiększenia floty w 2020 r., podano także.

4Mobility świadczy swoje usługi obrębie stref w centrum i w popularnych miejscach Gdańska, Gdyni i Sopotu. Auta spółki można wynająć i zwrócić bez dodatkowych opłat w Strefie Płatnego Parkowania.

4Mobility jest jednym z pionierów i liderów świadczących na polskim rynku usługi carsharingu. Jej model biznesowy zakłada wykorzystanie przez klientów autorskiej aplikacji mobilnej, dzięki której można bezpiecznie i z dowolnego miejsca dokonać rezerwacji samochodu. Spółka świadczy swoje usługi w Warszawie, Poznaniu, Siedlcach, Trójmieście i Rzeszowie. Od września 2017 jest notowana na New Connect.

Tagi: transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
25-02-2020

Internauta@admin Z tytułu wynika, że firma chce zwiększyć swoją flotę czterokrotnie, bo do tego prowadzi dwukrotne podwojenie. A artykuł mówi tylko o … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (1)