Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

7Levels zapowiada premiery 2 gier na Nintendo Switch na 9 lipca

0
Podziel się

Premiera gier "Solitaire TriPeaks: Rose Garden" oraz "Crowdy Farm Puzzle" na Nintendo Switch została zaplanowana na 9 lipca 2020 r., podało 7Levels.

7Levels zapowiada premiery 2 gier na Nintendo Switch na 9 lipca
bErvfFtx

Gra "Solitaire TriPeaks: Rose Garden" ukaże się na terytorium Europy, Australii oraz Ameryki Północnej (Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk).

"Cena gry została ustalona, w zależności od rynku, na poziomie: 5,99 EUR lub 5,99 USD" - czytamy w komunikacie.

"Crowdy Farm Puzzle" ukaże się na terytorium Europy, Australii oraz Ameryki Północnej (Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk).

bErvfFtz

"Cena gry została ustalona, w zależności od rynku, na poziomie: 5,99 euro lub 5,99 USD" - czytamy w osobnym komunikacie.

7Levels poinformowało także w odrębnym komunikacie, że całkowita sprzedaż gry "Castle of Heart" na platformie Nintendo Switch przekroczyła poziom 200 000 sztuk, zwracając przy tym wszelkie nakłady poniesione na produkcję oraz marketing gry. Duży wolumen sprzedażowy gry wynika przede wszystkim z aktywnej polityki cenowej uwzględniającej promocje do -90% od pierwotnej ceny gry.

7Levels to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo, specjalizujący się w produkcji gier platformowych. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od czerwca 2018 r.

bErvfFua
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)