Notowania

chemia
11.01.2019 15:35

Anwim ma 202 stacje paliw Moya, celuje w 350 do końca 2023 r.

Sieć stacji paliw Moya, należąca do polskiej spółki Anwim, liczy już 202 placówki i planuje powiększyć sieć do 350 stacji do końca 2023 r., poinformowała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Ubiegły rok możemy zaliczyć do bardzo udanych, ponieważ powiększyliśmy naszą sieć aż o 40 stacji. Cieszymy się tym bardziej, że nie tylko zrealizowaliśmy bardzo ambitny plan rozbudowy sieci, lecz również pozyskaliśmy nowego inwestora w postaci funduszu Enterprise Investors. Dodatkowe źródła finansowania pozwolą na dalszy intensywny rozwój w ciągu najbliższych 5 lat. Nasz sukces zawdzięczamy korzystnym warunkom współpracy z partnerami oraz efektywnej pracy całego zespołu w Moya. W nadchodzącym roku, oprócz realizacji założeń, firma będzie świętowała dekadę działalności na polskim rynku" - powiedział prezes spółki Anwim Rafał Pietrasina, cytowany w komunikacie.

Moya to marka należąca do polskiej spółki Anwim, liczy już 202 placówki z charakterystycznym ludzikiem na wiacie, z których 3 - decyzją właścicieli stacji - planują uruchomić sprzedaż w bieżącym miesiącu. Moya to obecnie szósta największa sieć paliw w Polsce, podano także.

"Najbliższe plany sieci to 350 stacji do końca 2023 roku. Stacje sieci Moya obecne we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach, oferują pełną gamę usług: od sprzedaży paliwa, przez koncept gastronomiczny Caffe Moya, sklep z produktami pod własną marką, aż po ofertę dla klientów biznesowych i atrakcyjny program flotowy Moya firma" - podsumowano w materiale.

Stacje sieci Moya, obecne we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach, oferują pełną gamę usług.

 

Tagi: chemia, farmacja, transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz