Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Backlog Selvity na 2020 r. ma wartość 96 mln zł, wzrost o 41% r/r

0
Podziel się:

Backlog Selvity na 2020 r. (rozumiany jako wartość zakontraktowanego portfela zamówień, wynikających z podpisanych na dzień 21 maja kontraktów handlowych oraz umów o dotacje) wynosi obecnie 96 mln zł i jest o 41% wyższy niż rok wcześniej, podała spółka.

Backlog Selvity na 2020 r. ma wartość 96 mln zł, wzrost o 41% r/r
bEspVtTV

"Stale poprawiający się backlog udowadnia, że w okresie pandemii, pomimo ograniczeń w przemieszczaniu się, jesteśmy w stanie efektywnie pozyskiwać nowe kontrakty. Większość konferencji branżowych oraz bieżących relacji biznesowych jest realizowana w formie cyfrowej, co sprawia, że znikają bariery geograficzne i możemy teraz na równi z innymi dostawcami budować naszą pozycję międzynarodową" - powiedział prezes Bogusław Sieczkowski, cytowany w komunikacie.

Backlog w segmencie usługowym wynosi 79,3 mln zł, czyli o 48% więcej niż przed rokiem, podano także.

Akcje Selvity (wcześniej Selvita CRO S.A.) zadebiutowały w połowie października 2019 r. na rynku głównym GPW. Wcześniej sąd rejestrowy zatwierdził podział Selvity. Decyzja sądu oznaczała dla Selvita S.A. formalną finalizację procedury związanej z podziałem spółki na dwa niezależne podmioty - Selvita S.A. (wcześniej Selvita CRO S.A.) i Ryvu Therapeutics S.A. (wcześniej Selvita S.A.).

bEspVtUy
giełda
wiadomości
giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)