Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

BAH: Wiceprezes A. Miętkiewicz będzie odpowiadał także za działalność dilerską

0
Podziel się:

Zarząd British Automotive Holding (BAH) zdecydował o wdrożeniu zmian w funkcjonowaniu grupy, mających na celu w szczególności usprawnienie procesów decyzyjnych związanych z działalnością należących do grupy spółek dilerskich.

BAH: Wiceprezes A. Miętkiewicz będzie odpowiadał także za działalność dilerską

Jednym z elementów przedmiotowych zmian jest decyzja o połączeniu funkcji członka zarządu odpowiedzialnego za działalność dilerską prowadzoną w ramach grupy z funkcją wiceprezesa zarządu w osobie Arkadiusza Miętkiewicza, podał BAH.

W osobnym komunikacie spółka podała, że rada nadzorcza podjęła uchwałę w sprawie odwołania ze składu zarządu pełniącego funkcję wiceprezesa Arkadiusza Rutkowskiego.

"Odwołanie pana Arkadiusza Rutkowskiego z zarządu jest związane z planowanym wprowadzeniem w grupie kapitałowej British Automotive Holding S.A. zmian funkcjonalnych. Uchwała rady nadzorczej spółki, o której mowa w zdaniu poprzednim, weszła w życie z chwilą jej podjęcia" - czytamy w raporcie.

Wobec powyższego skład zarządu jest następujący: Mariusz Wojciech Książek - prezes zarządu, Arkadiusz Miętkiewicz - wiceprezes zarządu, zakończono.

British Automotive Holding to generalny importer, wyłączny przedstawiciel na Polskę oraz diler samochodów Jaguar, Land Rover i Aston Martin. W ciągu ponad 15 lat działalności na rynku motoryzacyjnym spółka sprzedała na polskim rynku ponad 14 tys. samochodów. Spółka od 2008 r. jest notowana na rynku głównym GPW.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)