Notowania

technologie
23.04.2019 08:15

BCG: Na rynku startupów pojawia się coraz więcej projektów z human touch

Tel Awiw, 23.04.2019 (ISBnews) - Na rynku startupów coraz większe znaczenie zaczynają odgrywać projekty z czynnikiem ludzkim (tzw. human touch), oceniła w rozmowie z ISBnews konsultant Boston Consulting Group (BCG) Julia Maciejewska.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Połączenie technologii z human touch zaczyna być coraz wyraźniejszym trendem na scenie startupowej. Mamy do czynienia z firmami, które szukają wartości, synergii i swojej niszy na styku wschodzących technologii, jak Blockchain, IoT z ludzkim wpływem na te aspekty" - powiedziała ISBnews Maciejewska podczas konferencji NOAH 2019 Tel Aviv.

Wśród projektów, które prezentowały się podczas konferencji jako najciekawsze przykłady powyższego trendu wskazała chociażby platformę

zautomatyzowanej sprzedaży zbędnych rzeczy z domu rozwijanej w krajach bałtyckich, która zaliczyła już cztery rundy finansowania, czy platformę stokenizowanego kupowania jeszcze dojrzewającego wina.

"Szczególnie interesującym projektem jaki zaprezentował się wśród zaproszonych firm był również system automatycznej komunikacji między

samochodami, czyli wykorzystanie IoT w zwiększaniu bezpieczeństwa na drogach. Na pewno menedżerowie postawili przed sobą szczytne wyzwanie wykorzystania nowych technologii celując w zwiększenie efektywności kierowców" - dodała przedstawicielka BCG.

Sebastian Gawłowski

 

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz