Notowania

transport
13.05.2019 08:53

Bemo Motors wnioskuje do UOKiK ws. przejęcia Res Motors

Bemo Motors złożył wniosek od Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) ws. przejęcia kontroli nad Res Motors, podał Urząd.

Podziel się
Dodaj komentarz

Wniosek wpłynął 8 maja, sprawa jest w toku.

"Zgłaszany zamiar koncentracji polega na przejęciu kontroli przez spółkę Bemo Motors sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu nad spółką Res Motors sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie poprzez nabycie 100% udziałów spółki Res Motors sp. z o.o. przez spółkę Bemo Motors sp. z o.o. tj. na dokonaniu koncentracji w formie określonej w art. 13 ust. 2 pkt 2 ustawy z 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów" - czytamy w komunikacie.

Bemo Motors sp. z o.o. należy do grupy kapitałowej Bemo Motors w skład, której wchodzi kilkanaście spółek działających w Polsce, dla których podmiotem dominującym jest Bemo Motors sp. z o.o. Grupa kapitałowa Bemo Motors prowadzi działalność przede wszystkim w zakresie sprzedaży i napraw samochodów osobowych i furgonetek oraz sprzedaży części zamiennych do takich pojazdów głównie na terenie województwa wielkopolskiego, mazowieckiego, łódzkiego i zachodniopomorskiego.

Res Motors sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie sprzedaży i napraw samochodów osobowych i furgonetek, sprzedaży części zamiennych do takich pojazdów oraz usług diagnostycznych na terenie województwa podkarpackiego.

Tagi: transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz