Trwa ładowanie...
bETtLmqJ
Notowania
Przejdź na

Brzoska myśli o odejściu z InPostu? Padła deklaracja

"Ważne, by być gotowym na odejście i pozostawienie dziecka samemu sobie" - napisał Rafał Brzoska. Prezes InPostu szykuje się do odejścia z firmy? - W trakcie naszego IPO w Amsterdamie, a było to największe technologiczne IPO w historii Europy i zrobiła go polska spółka, zrobił to polski InPost, tam padła obietnica, tam przedstawiliśmy wizję. Ta wizja to budowa największego gracza w Europie w zakresie dostawy przesyłek out of home. Nie wierzymy w dostawy door to door, uważamy, że jest ona szkodliwa dla środowiska - powiedział w "Money. To się liczy" Rafał Brzoska, prezes InPost. - Zdecydowanie wybór giełdy w Amsterdamie, w sytuacji, gdy chcemy rozwijać biznes międzynarodowy, był wyborem świadomym, który dawał nam legitymizację, że to nie spółka z Europy Środkowo-Wschodniej. To spółka technologiczna, która buduje pozycję w Europie i buduje ją z pozycji parkietu technologicznego, jakim jest Amsterdam. Proszę zobaczyć, że po naszym debiucie bardzo wiele spółek...

rozwiń
0
0
39
Podziel się
Komentarze (39)
zobacz więcej komentarzy (39)
bETtLmqV
KOMENTARZE
(39)
permanentny
miesiąc temu
W kosmos.jak Elon Musk to takie modne.
RAM
miesiąc temu
Ewidentnie przeinwestowana i przereklamowana spółka. Czas na realizację zysków i ucieczkę rekinów do przodu. A płotki jak zwykle z ręką w nocniku.
Sekta pis ruj...
miesiąc temu
Rozumiem że służby specjalne sekty nazistowskiej pis zmusiły tego człowieka do oddania im a w zasadzie w ręce orlenu jego życiowego projektu ?! Nikt normalny którego firma przynosi milionowe zyski nie rezygnuje z udziały w jej rozwoju i funkcjonowaniu.
bETtLmrn
Rychu
miesiąc temu
Nie no, to kosmiczna technologia, ustawić gdzie się da metalowe szafy i uciekać jak najszybciej, bo zaraz Allegro , DPD i Orlen sprowadzą tę spółeczkę na ziemię :)))
333
miesiąc temu
kwestia przyszłego roku i po INPOSCIE!! ORLEN I RZĄD ZAŁATWI TEMAT!-patrz paczkomaty Orlen
...
Następna strona