Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

CD Projekt poda datę premiery Witcher Monster Slayer już w 2021 (aktual.)

2
Podziel się

Warszawa, 25.11.2020 (ISBnews) - CD Projekt poda datę premiery pełnego wydania "Witcher Monster Slayer" już w 2021, z powodu aktualnej koncentracji na grze "Cyberpunk 2077", poinformował prezes Adam Kiciński.

CD Projekt poda datę premiery Witcher Monster Slayer już w 2021 (aktual.)
bDAIFMBN

"Z powodu koncentracji na 'Cyberpunk 2077' podamy datę premiery 'Witcher Monster Slayer już w 2021" - powiedział Kiciński podczas telekonferencji.

Członek zarządu ds. finansowych Piotr Nielubowicz zaznaczył, że gra jest na etapie softlaunch w kilku krajach. Poza Nową Zelandią gra znajduje się w soft launchu na takich terytoriach jak Singapur, Malezja, Filipiny i Rosja i została tam dobrze odebrana.

"Mamy dobre oceny gry, wygląda to obiecująco. W 2021 zakładamy pełne wydanie" - dodał Nielubowicz.

bDAIFMBP

W sierpniu podano, że studio Spokko, będące częścią grupy CD Projekt, zapowiedziało "The Witcher: Monster Slayer" - osadzoną w świecie Wiedźmina grę role-playing wykorzystującą technologię rzeczywistości rozszerzonej. Tytuł wydany zostanie w modelu free-to-play na iOS oraz Android.

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED - deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG - globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria "Wiedźmin", obecnie trwają prace nad "Cyberpunk 2077".

bDAIFMCq
media
telekomunikacja
Źródło:
KOMENTARZE
(2)
JJD
2 miesiące temu
@JD w 2021 dopiero data będzie podana
Jd
2 miesiące temu
Jak mówią że już w 2021 to znaczy że wtedy nie wyjdzie tylko później pewnie