Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
17.03.2020 10:02

CD Projekt zdecydował o pracy zdalnej całej ekipy do odwołania

Warszawa, 17.03.2020 (ISBnews) - Cała załoga CD Projekt będzie pracować z domu tak długo, jak będzie tego wymagała sytuacja, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Ostatnie dni upłynęły nam na podejmowaniu kolejnych, istotnych działań mających zapobiegać pojawieniu się infekcji w firmie. Co najważniejsze, aby zapewnić wszystkim możliwość pracy z domu, modernizacji uległa nasza infrastruktura sieciowa i wspierające ją oprogramowanie" - czytamy w komunikacie.

Od wczoraj tak długo jak będzie tego wymagała sytuacja, cała załoga CD Projekt będzie pracować z domu, zaznaczono także.

"Chcemy tym działaniem zapewnić całemu zespołowi najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa. Jednocześnie, mimo iż obecna sytuacja jest nowa dla nas wszystkich, jesteśmy gotowi na to wyzwanie i nie ustaniemy w wysiłkach, aby dowieźć na wrzesień fantastyczną grę" - czytamy dalej.

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED - deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG - globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria "Wiedźmin", obecnie trwają prace nad "Cyberpunk 2077".

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz