Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

DataWalk Inc. przeprowadzi projekt pilotażowy z Federalną Agencją w USA

1
Podziel się

DataWalk Inc., spółka zależna DataWalk, podpisała z Federalną Agencją w USA umowę na realizację projektu pilotażowego. Pilot realizowany będzie celem przetestowania działania platformy analitycznej DataWalk w zastosowaniach związanych z inwestygacją podejrzanych operacji dotyczących importu dóbr oraz nielegalnego wprowadzania do obrotu w USA zakazanych produktów, podała spółka. 

DataWalk Inc. przeprowadzi projekt pilotażowy z Federalną Agencją w USA
bEqvzwid

"Zarząd spółki uznał fakt rozpoczęcia pilota za informację poufną, ponieważ istnieją przesłanki, że współpraca może mieć pozytywny wpływ na przyszłą pozycję konkurencyjną grupy kapitałowej emitenta w Stanach Zjednoczonych" - czytamy w komunikacie.

DataWalk (dawniej PiLab) to podmiot technologiczny, który jako jeden z nielicznych na świecie zbudował na bazie własnej technologii produkt analityczny rozwiązujący globalne problemy w obszarze bezpieczeństwa. Platforma DataWalk łączy miliardy obiektów z wielu źródeł, znajdując zastosowanie w zakresie analityki śledczej w sektorze publicznym i finansowym m.in. w walce z przestępczością (amerykańskie agencje), wyłudzeniami (ubezpieczyciele) i przy identyfikacji nadużyć (administracja centralna). Spółka była notowana na NewConnect od 2012 r., a w 2019 r. zadebiutowała na rynku głównym GPW.

bEqvzwiG
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
hacker brain_...
2 lata temu
FBI wygra!