Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
24.03.2020 09:31

DataWalk sprzedał do RPA platformę do zastosowań inwestygacyjnych

DataWalk otrzymał zamówienie w ramach partnerskiej umowy pomiędzy z TechFINIUM (Pty) Ltd z siedzibą w Boksburg w RPA, integratorem systemów operującym na rynku RPA i Wielkiej Brytanii, na sprzedaż licencji wieczystej oraz pełne produkcyjne wykorzystanie platformy DataWalk w SSG Security Solutions Proprietary Limited z siedzibą w Centurion, RPA w zastosowaniach związanych z bezpieczeństwem publicznym, inwestygacją kryminalną i przeciwdziałaniem przestępczości, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Projekt w regionie geograficznym spoza aktualnego obszaru koncentracji biznesowej grupy kapitałowej emitenta (Ameryka Północna - etap 3 strategii) jest efektem licznych zapytań handlowych inicjowanych przez partnerów i klientów z całego świata wykazujących dużą aktywność zakupową w obszarze związanym z zastosowaniami platformy DataWalk. Projekt stanowi potwierdzenie skuteczności realizacji przez emitenta strategii, której głównym celem jest budowa pozycji światowego lidera (globalnego dostawcy produktu klasy enterprise software) w wybranych obszarach zastosowań" - czytamy w komunikacie.

Projekt może mieć pozytywny wpływ na przyszłą sytuację gospodarczą, finansową oraz pozycję konkurencyjną grupy kapitałowej, podkreśliła spółka.

DataWalk (dawniej PiLab) to podmiot technologiczny, który jako jeden z nielicznych na świecie zbudował na bazie własnej technologii produkt analityczny rozwiązujący globalne problemy w obszarze bezpieczeństwa. Platforma DataWalk łączy miliardy obiektów z wielu źródeł, znajdując zastosowanie w zakresie analityki śledczej w sektorze publicznym i finansowym m.in. w walce z przestępczością (amerykańskie agencje), wyłudzeniami (ubezpieczyciele) i przy identyfikacji nadużyć (administracja centralna). Spółka była notowana na NewConnect od 2012 r., a w 2019 r. zadebiutowała na rynku głównym GPW.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz