Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Dostawca DocProStar - szwajcarski TCG Process wchodzi na polski rynek

0
Podziel się

TCG Process - szwajcarska firma, która dostarcza jedno z wiodących narzędzi służących do cyfrowego pozyskiwania danych biznesowych - wchodzi na polski rynek, podano w komunikacie.

Dostawca DocProStar - szwajcarski TCG Process wchodzi na polski rynek
bErMyfSd

"Firma została założona w Szwajcarii w 2006 roku i od tego czasu rozwija swoją działalność na kolejnych rynkach. Ponad 300 wdrożeń na całym świecie oraz stałe biura na 3 kontynentach czynią z przedsiębiorstwa globalnego gracza. TCG Process wybrało polski rynek ze względu na duże możliwości rozwoju, innowacyjność i dynamiczną gospodarkę, otwartą na nowe rozwiązania" - czytamy w komunikacie.

"Zawsze przed wejściem na konkretny rynek dokonujemy researchu i sprawdzamy, jak pojemna jest gospodarka. W Polsce swoje siedziby mają największe firmy z sektora BPO, które potrzebują wsparcia z zakresu digitalizacji dokumentów czy prowadzenia cyfrowych kancelarii. [...] Doceniamy również wykwalifikowaną kadrę. Wejście na polski rynek to kolejny krok w rozwoju naszej firmy" - powiedział CEO i założyciel TCG Process Arnold Von Buren, cytowany w komunikacie.

Firma wprowadziła na rynek platformę DocProStar, służącą do przetwarzania dokumentów, niezależnie od ich formatu lub źródła pochodzenia. Za działania biznesowe w Polsce odpowiedzialny będzie menadżer generalny Przemysław Kędzior, który zdobywał doświadczenie w firmach takich jak: Pekao, Bank Pocztowy czy Iron Mountain Polska, gdzie budował i zarządzał zespołami odpowiedzialnymi za rozwój biznesu oraz relacje z klientami B2B, podano także.

bErMyfSf

"Wprowadzamy na polski rynek autorską platformę, która jest kulminacją trwających ponad dekadę wysiłków mających na celu stworzenie najbardziej elastycznego, skalowalnego produktu klasy input management. System jest w pełni przygotowany do pracy w chmurze bądź w ramach lokalnej infrastruktury IT. Jego funkcjonalności zapewniają niespotykaną gdzie indziej elastyczność w projektowaniu, przebiegu oraz monitorowaniu procesów. Został od początku zaprojektowany z myślą o stawieniu czoła wysokim wymaganiom działów IT naszych klientów" - dodał Kędzior, cytowany w komunikacie.

TCG Process to szwajcarska firma założona w 2006 roku, która dostarcza jedno z wiodących narzędzi służących do cyfrowego pozyskiwania danych biznesowych niezależnie od ich formatu czy źródła pochodzenia - DocProStar.

bErMyfSG
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)