Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
23.10.2019 12:53

Finaliści MIT Enterprise Forum CEE zaprezentowali swoje rozwiązania w USA

Dziewięć polskich startupów, które znalazły się w gronie finalistów MIT Enterprise Forum CEE, miało okazję zaprezentować swoje innowacyjne rozwiązania ekspertom, a także potencjalnym inwestorom z USA, poinformował MIT Enterprise Forum CEE.

Podziel się
Dodaj komentarz

Innowatorzy z Polski, laureaci programu MIT Enterprise Forum CEE, podczas tygodniowego bootcampu w Bostonie uczestniczyli w szeregu warsztatów i spotkań biznesowych, w trakcie których zdobywali kolejne doświadczenia oraz wiedzę nt. specyfiki amerykańskiego rynku. Bootcamp zakończyła Polish Night hosted by MIT Enterprise Forum CEE - wydarzenie, w trakcie którego Polacy prezentowali swoje technologie przed amerykańskimi inwestorami oraz przedstawicielami ekosystemu innowacji, podano.

"Poprzez udział w Bootcampie w Bostonie startupy mają szansę na zdobycie nowego doświadczenia biznesowego, możliwość zapoznania się z jednym z największych ekosystemów innowacji na świecie, a także pozyskanie wiedzy o możliwościach rozwoju swojej firmy. W trakcie pobytu nie zabrakło inspirujących spotkań z ekspertami branżowymi, lokalnymi inwestorami, mentorami czy przedsiębiorcami, którzy pomogli lepiej zrozumieć, jak funkcjonuje rynek w Stanach. Ogromną wartością są także organizowane przez MIT Enterprise Forum networkingi, podczas których startupy miały szansę na budowanie długotrwałych relacji biznesowych" - powiedział Head of Acceleration w MIT Enterprise Forum CEE Łukasz Owczarek, cytowany w komunikacie.

Tygodniowy bootcamp w Bostonie to okazja do ugruntowanie wiedzy, dopracowanie modeli biznesowych i nawiązanie bezpośrednich relacji z ekspertami rynku i inwestorami, podsumowano.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz