Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
25.09.2020 09:21

Forever Entertainment: Premiera 'Green Hell' na Nintendo Switch w ciągu miesiąca

Zakończony został proces certyfikacji gry "Green Hell" na Nintendo Switch, podał wydawca gry Forever Entertainment. Premiera gry "Green Hell" na Nintendo Switch odbędzie się w ciągu najbliższego miesiąca, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Flickr)

"Premiera gry 'Green Hell' na Nintendo Switch odbędzie się w ciągu najbliższego miesiąca. Ostateczny termin premiery, po jego potwierdzeniu przez Nintendo, zostanie podany przez Spółkę w formie komunikatu" - czytamy w komunikacie.

"W opinii zarządu sprzedaż gry 'Green Hell' na platformie Nintendo Switch będzie mieć istotny wpływ na wynik spółki w roku 2020, jak i w kolejnych latach" - czytamy dalej.

Wcześniej w tym tygodniu producent gry Creepy Jar prognozował, że premiera gry "Green Hell" w wersji na konsole Playstation i XBox odbędzie się prawdopodobnie na przełomie I i II kwartału 2021 r. Wcześniej spółka planowała wersję gry "Green Hell" na konsole na IV kw. 2020 r.

Forever Entertainment podaje, że jest w pierwszej trójce największych wydawców na świecie pod względem liczby gier wprowadzonych na konsolę Nintendo Switch. Notowana na NewConnect spółka jest także producentem i wydawcą własnych tytułów. Działa również jako partner niezależnych deweloperów.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz