Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Goran Markovic będzie członkiem zarządu T-Mobile Polska od 1 września

0
Podziel się

Goran Markovic dołączy do zarządu T-Mobile Polska jako członek zarządu ds. rynku prywatnego od 1 września br., podała spółka. Będzie on kierował pionem odpowiedzialnym za ofertę dla klientów indywidualnych.

Goran Markovic będzie członkiem zarządu T-Mobile Polska od 1 września
bEqKygiJ

"Z radością witamy w naszych szeregach tak doświadczonego i utalentowanego profesjonalistę. Doskonale zdajemy sobie sprawę z wyzwań, jakie globalna sytuacja postawiła przed rynkiem telekomunikacyjnym, ale po zakończeniu procesu zmian T-Mobile jest dziś w najlepszej pozycji, aby nadal zdobywać serca klientów. Jestem pewien, że dzięki wsparciu Gorana odniesiemy sukces" - powiedział prezes Andreas Maierhofer, cytowany w komunikacie.

Goran Markovic jest związany z sektorem telekomunikacyjnym od ponad 16 lat. Pełnił funkcje kierownicze w spółkach Grupy Telenor, a ostatnio zajmował stanowisko chief commercial officera w Telenor Bułgaria i kierował całością działań sprzedażowych i marketingowych segmentów B2C oraz B2B, podano w materiale.

Usługi sieci T-Mobile i Heyah dostępne są na blisko 100% powierzchni Polski. Pierwszym współzałożycielem, a obecnie jedynym właścicielem T-Mobile Polska jest grupa Deutsche Telekom.

bEqKygjm
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)