Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
19.11.2019 12:19

Grupa WP oczekuje całorocznej dodatniej rentowności segmentu TV w 2020

Warszawa, 19.11.2019 (ISBnews) - Grupa WP celuje w pozytywny wynik segmentu TV w całym 2020 roku, poinformował prezes Jacek Świderski.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Wracamy na pozycję lidera na MUX3. Jesteśmy spokojni o wynik IV kw. - będziemy jeszcze wyraźniej na plusie niż rok wcześniej. Celujemy, by TV w całym roku była na plusie już w 2020" - powiedział Świderski na spotkaniu z dziennikarzami.

"Rozmawiamy z Polsatem i liczę, że niebawem się pojawimy się na ich platformie" - dodał prezes.

Podkreślił ponadto dobre wyniki usługi WP pilot z ok. 300 tys. użytkowników miesięcznie, choć wskazał, że większość z nich nie płaci za usługę. Jednocześnie WP bada możliwości hybrydowej transmisji.

Grupa Wirtualna Polska jest właścicielem jednego z dwóch najpopularniejszych w Polsce horyzontalnych portali internetowych - Wirtualnej Polski. Prowadzi również portal horyzontalny o2 oraz liczne specjalistyczne portale wertykalne, w tym w szczególności portale o tematyce biznesowej - Money.pl oraz Biztok, portale dotyczące nowych technologii - np. Dobreprogramy, portale o tematyce sportowej - np. Sportowe Fakty, oraz portale o charakterze rozrywkowym - np. Pudelek. Spółka jest notowana na GPW od maja 2015 r.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz