Notowania

technologie
20.05.2019 08:20

Inventionmed ma umowę o zachowaniu poufności z Croma-Pharma

Inventionmed podpisał z Croma - Pharma GmbH umowę o zachowaniu poufności (NDA), dzięki której strony będą prowadzić dalsze rozmowy (negocjacje) w celu ustalenia zasad ewentualnej przyszłej współpracy oraz jej warunków, podała spółka. Strony docelowo planują nawiązanie współpracy biznesowej. 

Podziel się
Dodaj komentarz

"Spółka Croma - Pharma GmbH jest firmą farmaceutyczną opracowującą, produkującą i dystrybuującą produkty z branży dermatologii estetycznej i jest jednym z wiodących ekspertów w dziedzinie medycyny estetycznej w Europie. Kontrahent zatrudnia pracowników na całym świecie (w tym m.in. w Australii, Brazylii, Kanadzie, USA oraz w Zachodniej Europie), a także współpracuje z dystrybutorami na całym świecie" - czytamy w komunikacie.

Kontakty biznesowe, doświadczenie oraz skala działalności Croma - Pharma, w przypadku nawiązania dalszej współpracy, może umożliwić Inventionmedowi dostęp do rynków światowych (głównie zachodniej Europy, Australii i obu Ameryk) w zakresie dystrybucji tworzonych przez spółkę produktów (TutorDerm oraz wirtualna strzykawka), co może znacząco przełożyć się zarówno na zwiększenie skali działalności Inventionmed oraz jego rozpoznawalności, jak i na osiągane przez niego wyniki finansowe, podsumowano.

InventionMed S.A. to notowana na NewConnect innowacyjna polska spółka technologiczna działająca w segmencie medycznym. Firma specjalizuje się w tworzeniu symulatorów medycznych w technologii wirtualnej rzeczywistości na potrzeby edukacji w dziedzinie dermatologii klinicznej i estetycznej. InventionMed rozpoczęło działalność w styczniu 2018 r.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz