Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Live Motion Games planuje debiut na NewConnect w I poł. 2021 r.

0
Podziel się

Live Motion Games - spółka z Grupy PlayWay - planuje debiut na NewConnect w I połowie 2021 r., podała spółka. Obecnie jej gra "Supermarket Manager" trafiła na listę Top Wishlist platformy Steam, a niebawem do sprzedaży trafi gra "Car Trader Simulator", którego prolog jest już dostępny na rynku.

Live Motion Games planuje debiut na NewConnect w I poł. 2021 r.
bDKqtSyJ

"W pierwszej połowie przyszłego roku planujemy debiut na rynku NewConnect. Zakończyliśmy właśnie proces przekształcania w spółkę akcyjną, który przybliża nas do stania się spółką publiczną. Czekamy już tylko na wpis do KRS. Jesteśmy na etapie zaawansowanych prac produkcyjnych kilku projektów. Te, które prezentujemy graczom cieszą się dużym zainteresowaniem, co widać po silnych wishlistach naszych tytułów. Z całą pewnością mogę więc powiedzieć, że LMG jest gotowe do kolejnego milowego kroku w rozwoju spółki, jakim będzie przyszłoroczny debiut na giełdzie" powiedział prezes Michał Kaczmarek, cytowany w komunikacie.

Na Top Wishlist platformy Steam znajduje się większość zapowiedzianych tytułów studia, wśród nich są m.in. "Car Trader Simulator", "Builder Simulator", "Builders of China", "Supermarket Manager" i "Chernobyl Liquidators Simulator". W tym ostatnim, inspirowanym prawdziwymi wydarzeniami w Czarnobylu, gracz będzie musiał ciężko pracować, aby powstrzymać promieniowanie i przetrwać. Produkcja jest połączeniem gry symulacyjnej i survivalu, podano w materiale.

"Z naszych obserwacji wynika, że na rynku brakuje gry, która w bardzo realistyczny sposób pokaże katastrofę w Czarnobylu. Tak powstał 'Chernobyl Liquidators Simulator'. Dokładamy wszelkich starań, by przenieść do świata tej gry ciekawą, ale przede wszystkim realistyczną historię z 1986 r." - dodał prezes.

bDKqtSyL

Według niego, gry typu symulatory są dziś bardzo popularne wśród graczy, m.in. ze względu na realistyczną formułę.

"Nasze propozycje jeszcze przed ostateczną premierą zgromadziły liczną społeczność graczy. 'Supermarket Manager' to nasz kolejny projekt, który bardzo szybko trafił do Top Wishlist platformy Steam. 'Supermarket Manager' to symulator budowy i zarządzania marketem, dedykowany graczom platformy Steam. Użytkownik wcieli się w rolę managera sklepu, który swoją przygodę w handlu zacznie od kupna i uporządkowania hali, co pozwoli mu rozwinąć swój biznes" - powiedział Kaczmarek.

Aby stworzyć tytułowy supermarket, gracz musi wybrać niezbędne narzędzia i produkty w taki sposób, aby rozsądnie dysponować posiadanym budżetem i w efekcie osiągać jak największe zyski, a także zostawić sobie część zarobionych środków na tzw. "czarną godzinę.''

"Gra 'Supermarket Manager' rozwinie nie tylko predyspozycje handlowe graczy, ale także ich umiejętności marketingowe oraz zarządzania pracownikami. Wyćwiczone umiejętności mogą przydać się także i w realnym życiu" - dodał Kaczmarek.

bDKqtSyR

Wydawcą gry jest PlayWay, jednocześnie główny udziałowiec spółki. W pierwszej połowie 2021 roku studio zamierza także dołączyć do grona spółek notowanych na rynku NewConnect, podano także.

Live Motion Games prowadzi działalność na rynku gier wideo. Studio zajmuje się produkcją gier komputerowych na platformę Steam. Spółka powstała w 2017 roku. Jej większościowym akcjonariuszem jest notowany na GPW wydawca i producent gier komputerowych - PlayWay.

bDKqtSzm
media
telekomunikacja
Źródło:
KOMENTARZE
(0)